• 60 59:13
    2
    Hynek HÁK

Florbal Chomutov - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:2
branky: 20. Martin Šulaj, 23. Jan Ibl, 30. Adam Fišer, 47. Adam Martin, 51. Filip Žižka - 21. Jakub Trojáček, 38. Jan Sedlák; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2 + Adam Dvořák TDKU + 4; využití: 1:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Jan Leština 19 - Matěj Habart 34; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Sýkora Libor (Asistent trenéra): Solidním držením míčku a skvělým týmovým výkonem jsme si došli pro vítězství a 6 bodů z víkendu. Super výkon. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Na vzdory brzkému vstávání kluci odvedli solidní výkon, za který jim velmi děkuji. Víkend hodnotím velmi pozitivně, těším se na další zápasy příští víkend a děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:13 Vyloučen hráč #48 Hynek Hák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
54:02 Kalijanko nebezpečně ztratil na vlastní polovině a tím dostal svůj tým pod tlak.
50:49 Ve hře 4na4 se ukázal Žižka se Sobkem.
50:48 GÓL Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #29 Vít Sobek (5:2)
49:34 Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2+2 minuty za hrubost
49:34 Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO do konce utkání
49:34 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
46:35 Krásná souhra končící střelou Adama Martina v brance hostů a výsledek navýšen pro Chomutov na 4:2 a opět vedeme o 2 branky.
46:34 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #52 Martin Šulaj (4:2)
45:05 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:20 Leštinova chvíle... nezklamal!
42:10 Domácí hráč Kalijanko se zranil a musela se pozastavit hra, po chvilce dokulhal na střídačku a vypadá to že zápas už nedohraje.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny opět pro Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
38:30 Žižka na cestě do útoku, ale ztrácí míček těsně za půlkou hřiště.
37:40 Sedlák navyšuje a touto brankou dodává týmu větší sebevědomí a pomalý návrat do utkání.
37:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #68 Jan Sedlák, asistoval #97 Eduard Chalupa (3:2)
35:52 Podubeckého střela končí tečovám mimo hřiště.
35:45 Hra se z velké části odehrává na straně Milevska.
33:50 Střela Novotného zasáhla masku Habarta.
33:10 Milevsko bude rozehrávat z útočného rohu.
29:56 Fišer navyšuje a domácí vedou a 2 branky.
29:55 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #41 Marek Pleskač (3:1)
28:42 Obrovská šance Krause, která mířila do středu těla Leštiny a ten okamžitě vyhazuje balónek na Kordulíka který trefuje horní konstrunkci branky a balón končí mimo hřiště.
26:47 Přihrávka Dvořáka na Heřmánka zablokována Fatory a obrací se hra na stranu Chomutova.
24:55 Chomutov neustále tlačí na hosty a i při několika gólových situací bez úspěchu...
22:42 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #36 Jan Fator (2:1)
20:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #32 Adam Dvořák (1:1)
20:01 Úvodní buly druhé střetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:20 Střela Šulaje končí v síti hostů.
19:19 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Martin Šulaj, asistoval #92 Tomáš Urban (1:0)
18:47 Hra se přelévá neustále ze strany na stranu
16:53 Šulajovo střela z vytočení na středu hřiště míři do rohu hostujících.
13:28 Střela hostujících končí v rukou Leštiny.
13:07 Heřmánek faulován v rohu domácích.
10:05 Hostující v přesilové hře bez větší šance vstřelení branky.
08:42 Vyloučen hráč #36 Jan Fator družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:22 Nebezpečnou střelu Šulaje vychytal Habart.
06:42 Trojáček v šanci sám na bránu, ale netrefuje branku.
05:53 Milvesko zatím pod držením balńu nikam nepospíchá a pomalu přechází do útoku.
04:07 Domácí Holovej se dostal do zajímávé střelecké pozice, ale trefuje brankáře do břicha.
02:35 Milevsko pod velkým tlakem domácích.
01:22 Chomutov začíná v obrovském tlaku na protihráče, ale bez zisku.
00:43 První volný úder na straně hostujících.
00:23 Vyrovnávající gól Trojáčka.
00:01 Úvodní buly pro Chomutov.