(Cobl)
  • 59 58:46
    Č. Lípa

FBC Česká Lípa - Florbal Primátor Náchod 5:7
branky: 10. Filip Cobl, 21. Mikeš Motejzík, 41. Filip Cobl, 42. Václav Drahoš, 59. Mikeš Motejzík - 13. Filip Knettig, 15. Adam Jakubský, 22. Jan Majer, 33. David Špaček, 43. Adam Jakubský, 48. Jakub Langpaul, 56. Jakub Langpaul; rozhodčí: Erik Demi - Dominik Dolejš; vyloučení: 5:4; využití: 2:3; diváků: 58; zásahy brankářů: Radek Dvořák 24 - Daniel Nekvinda 24; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Skvěle odmakaný zápas z naší strany. Spoustu zbytečných vyloučení, které rozhodly zápas. V průběhu zápasu jsme měli malý důraz před bránou. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru a soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Další těžký zápas kvalifikace, který konečně skončil v náš prospěch. Chaotické utkání plné vyloučení. Chvílku ve čtyřech, chvilku v přesilovce, jako na houpačce. Nicméně my jsme byli týmem, který toto ustál lépe a proto bereme výhru. Klukům díky za předvedený výkon. Nyní dobře zregenerovat a připravit se na zítřejší utkání s Libercem.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
58:46 Timeout FBC Česká Lípa
58:29 GÓL FBC Česká Lípa! 5:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #25 Filip Cobl (5:7)
55:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #6 Jakub Vysoký (4:7)
53:57 Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
47:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (4:6)
45:12 Vyloučen hráč #3 Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
42:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (4:5)
41:14 GÓL FBC Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #89 Lukáš Šindelář (4:4)
40:49 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:25 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
34:38 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
32:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:4)
31:57 Vyloučen hráč #44 Adam Filip Hrdlička družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou
22:41 Vyloučen hráč #3 Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry
22:24 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
21:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #13 David Špaček (2:3)
20:14 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #21 Adam Doňar (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 14:12
19:44 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
19:29 Vyloučen hráč #5 Filip Pačes družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
14:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #5 Filip Pačes (1:2)
12:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #87 Adam Jakubský (1:1)
09:47 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #27 Viktor Steinz (1:0)