• 59 58:47
    5:9
    (Balý)

Předvýběr.CZ Florbal MB - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 5:9
branky: 15. Jakub Šourek, 20. Ondřej Duben, 26. Filip Bergman, 42. Matěj Miclík, 46. Filip Bergman - 6. Ondřej Balý, 9. Jan Šik, 12. Michal Fuchs, 31. Richard Nový, 36. Filip Huml, 41. Filip Huml, 50. Jan Šik, 55. Ondřej Balý, 59. Michal Fuchs; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2 + Jan Venera OS:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Matěj Veselý 13 - Filip Beran 22; po třetinách: 2:3, 1:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Asistent trenéra): Z naší strany velice kvalitní výkon. Byli jsme důslední v obraně, efektivní v protiútocích a gólman zachytal špičkově. Dnes jsme přijeli pro výhru a tu si odvážíme. Úkol splněn. Děkuji soupeři a pořadatelům za utkání a těšíme se na odvetu u nás v Plzni. Létající vebloudi <3 nZítra pokračujeme.
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Plzeň dnes přijela výborně nastavená hlavě. My jsme zaspali začátek zápasu. Dokázali jsme si ale, že jsme silní a schopní se do zápasu vrátit. Bohužel jsme nebyli v zakončení tak efektivní jako soupeř a to nás stálo zápas. Od teď jsou karty jasně rozdané a my víme co udělat, aby ty naše byly nakonec trumfové. Gratulujeme hostům k vítězství a těšíme se na odvetu v Plzni!!!
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
58:47 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:9
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #15 Ondřej Balý (5:9)
57:29 Feigl pouze do bloku Kaase.
56:33 Miclík v další šanci.
54:58 Domácím se nedaří prostřelit Berana. Ten všechny jejich střely chytá.
54:31 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:8
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý, asistoval #10 Michal Fuchs (5:8)
51:16 Boleslavští brání další oslabení.
51:11 Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování
51:11 Vyloučen hráč #66 Jan Venera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB - osobní trest
49:39 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:7
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #15 Ondřej Balý (5:7)
49:17 Na hřišti se přiostřuje.
47:46 Duben svou šikovností vybojoval balonek pro svůj tým.
45:38 Timeout Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
45:38 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #16 Jáchym Eliáš (5:6)
45:38 Svou bombou z půlky hřiště se trefuje boleslavský Bergman.
43:02 Miclík po svém vstřeleném gólu znovu zkouší zručnost Berana.
41:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Matěj Miclík, asistoval #66 Jan Venera (4:6)
40:49 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:6
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #18 Matěj Sobek (3:6)
40:49 Huml ihned na začátku třetí třetiny navyšuje skóre svého týmu, přesnou střelou do pravého horního rohu trefuje branku Bolky.
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
37:18 Nádherná akce domácích. Beran v brance ale nekompromisní. Šourkovu střelu chytá.
35:40 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:5
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #16 Matěj Kubeš (3:5)
35:38 Rychlý protiútok hostí končí dalším gólem v jejich prospěch.
30:54 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #25 Richard Nový, asistoval #22 Robin Papírník (3:4)
30:37 Hlušička blokuje Hajšmanovu prudkou střelu.
29:16 Duben zkouší Berana i ve svém vlastním oslabení.
28:58 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
28:58 Plzeň si zahraje svou první přesilovou hru.
25:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #96 Matěj Veselý (3:3)
25:46 Boleslav srovnává. Akci rozběhnutou výhozem Veselého zakončuje Bergman, který si vyběhl a balonek uklidil k pravé dolní tyčce.
24:47 Eliáš trefuje pouze nohu hostujícího gólmana.
23:57 Hlušička nedokázal zakončit a srovnat tak skóre na 3:3.
21:39 Janovský přerušuje akci domácích a tlačí se s balonkem k Veselého brance.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (2:3)
19:46 Duben po přihrávce od Šourka napodruhé doráží balonek za záda Berana.
19:09 Rapp obírá Veneru o balonek. Nakonec končí na balonku domácí.
14:38 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #31 Ondřej Duben (1:3)
14:38 Boleslavští otevírají své skóre! Krásná akce klasického dua Šourek - Duben, končí balonkem Beranově síti.
13:58 Fuchs další ostrou střelou z půlky hřiště prověřuje pozornost Veselého.
13:01 Špaček vybojoval balonek u mantinelu, branku Berana ale přestřeluje.
11:07 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
11:07 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #17 Matěj Rapp (0:3)
11:07 Fuchs u druhého gólu. Jistou střelou překvapil Veselého a navyšuje tak vedení svého týmu.
08:35 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #24 Adam Baxa (0:2)
08:35 Šikova dorážka posílá hostí do dvoubrankového vedení.
05:45 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:1
05:45 Plzeň jde do vedení! Smolný gól pro Boleslav, Veselému prolétl balonek mezi nohama.
04:07 Kubešovi se nedaří přejít přes domácího Hlušičku.
02:54 Beran zasahuje proti střele Klepala.
01:57 Veselý si s obrovskou jistotou sahá pro balonek.
00:20 Bergman v první šanci domácích. Po přihrávce od Šourka, přestřeluje branku hostí.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým hostí.
00:00 Krásné sobotní odpoledne! Vítejte na dnešním juniorském utkání mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA. Všem divákům přejeme příjemnou zábavu!