• 60 59:13
    11:3
    (Vik)

FBC Liberec - Florbal Primátor Náchod 11:3
branky: 6. Ondřej Cejnar, 8. Adam Stýblo, 39. Ondřej Čumpelík, 40. Jan Karl, 40. Jakub Faksa, 42. Bartoloměj Smolka, 45. Adam Stýblo, 50. Jakub Faksa, 51. Matěj Stránský, 55. Ondřej Čumpelík, 60. Štěpán Sázavský - 15. Jakub Vysoký, 26. Daniel Havel, 58. Adam Jakubský; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 8, Petr Průšek 4 - David Fröde 12, Daniel Nekvinda 4; po třetinách: 2:1, 3:1, 6:1
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Třicetosm minut solidního výkonu, kde jsme byli konkurenceschopným soupeřem. Na to se ale nehraje. Nekoncentrace v závěru druhé třetiny znamenala absolutní kolabs naší hry, ze které se vytratilo vše. Do třetí třetiny jsme vstoupili jako jsme končili druhou. Liberec si tak otevřel střelnici ve které se vše nabalovalo. Nezvladnuté utkání v našich hlavách podepisuje výsledek utkání.
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Soupeř stejně jako v prvním zápase nám nepřijel dát nic zadarmo. Kdyby nebylo posledních 3 minut ve druhé třetině a prvních 3 min. ve třetí části, tak se nám ten zápas tak jednoduše nedohrával. Díky klukům i soupeři za předvedenou hru.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:13 GÓL FBC Liberec! 11:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #57 Daniel Vik (11:3)
59:13 Daniel Vik vybojoval míček a předložil jasný gol Sázavskému.
57:34 Cejnar zahodil míček za mantinel.
57:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 10:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #37 Nikolas Osifčin (10:3)
57:20 Matěj Stránský zakopl přes mantinel. Měl by se naučit chodit.
54:24 GÓL FBC Liberec! 10:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #28 Matěj Stránský (10:2)
54:24 Čumpelík se nějak rozjel
50:48 GÓL FBC Liberec! 9:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (9:2)
50:48 Střídání brankáře. Nový brankář #18 Petr Průšek družstva FBC Liberec
49:26 GÓL FBC Liberec! 8:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #42 Jakub Smutný (8:2)
49:22 Jakubové to ted vymyslili a posílají další gol do brány Náchoda. Děkujeme Kubo Smutný a Kubo Fakso
49:18 Daniel Vik zachránil jasný gol hostujících
47:53 Dneska je to běžecké utkání
46:55 Timeout Florbal Primátor Náchod
45:59 Hráč z Náchoda to nezvládá už.
44:22 Stýblo se utrhl ze řetězu a dává gol
44:10 GÓL FBC Liberec! 7:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (7:2)
44:10 Hráč Náchoda se válí na zemi a odmítl pomoc lékaře
41:10 Smolka posílá zvyšuje skore na 6:2
41:05 GÓL FBC Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #34 Petr Kukla (6:2)
40:01 Závěrečná třetina začíná.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Daniel Nekvinda družstva Florbal Primátor Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:58 Dva slepené goly Liberce posílají domácí do vedení 5:2
39:45 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa bez asistence (5:2)
39:41 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Jan Karl, asistoval #23 Adam Stýblo (4:2)
38:28 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #34 Petr Kukla (3:2)
38:28 Krásný gol Ondřeje Čumpelíka.
38:26 Liberec tlačí na beton Náchoda
35:00 Hráči z Náchoda zapli mod beton
33:03 Lítající florbalka hráče z Náchoda
31:45 Velká šance Bartoloměje Smolky.
30:19 Sázavský uklidnuje situaci
27:02 Vyloučen hráč #20 Štěpán Sázavský družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
27:02 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
27:02 Kluci si něco vyříkavali a dostávají oba 2 minuty za hrubost
26:45 Náchod začíná více hrozit branku domácích.
25:02 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Daniel Havel bez asistence (2:2)
25:02 Náchod srovnává na 2:2.
22:14 Náchod se úspěšně brání
21:22 Liberec začal druhou třetinu více aktivně.
20:01 Druhá třetina začala.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:00 Cejny napadá, ale míček nevybojoval.
14:13 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #87 Adam Jakubský (2:1)
14:13 Náchod dává gol.
13:14 Smolka ve velké šanci netrefuje bránu.
12:22 Střely domácí mají, ale nic na golmana neletí.
11:00 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
11:00 Liberec má první přesilovku v zápase.
07:38 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #71 Lukáš Dolejš (2:0)
07:38 Liberec dává ze druhé střely druhý gol. Mají 100% úspěšnost střelby.
06:34 Smutnýho střela letěla na měsíc místo toho aby letěla do brány
05:26 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar bez asistence (1:0)
05:26 Domácí se prosazují hned z první střely.
03:22 Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:47 Liberec začal aktivně.
00:01 Utkání začíná úvodním buly.
00:00 Vítáme Vás na utkaní Florbal Náchod a FBC Liberec.