6:5
    Matěj LUBAS
    (Procházka)

BLACK ANGELS YONEX - Florbal Primátor Náchod 6:5p
branky: 3. Adam Štyler, 19. Tomáš Vinkler, 23. Matěj Budínský, 23. Adam Volf, 25. Jakub Bartušek, 65. Matěj Lubas - 2. Nikolas Osifčin, 31. Adam Jakubský, 36. Jan Štach, 38. Filip Knettig, 59. Adam Jakubský; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 40; zásahy brankářů: Kryštof Pecka 30 - David Fröde 31; po třetinách: 2:1, 3:3, 0:1, 1:0
70:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): Důležité utkání, kterým se nám podařilo zajistit, že zítra do Liberce odjíždíme s reálnou šancí na postup do baráže. Co se dnešního zápasu týká, sráží nás opět stejné věci. Již nekolikátý zápas pouští soupeře do zápasu, naše naprosto zbytečná vyloučení, a hlavně neproměněné šance. Věžím, že zítra v těchto ohledech budeme kvalitnější a na hřišti necháme vše ! Děkuji všem zúčastněným za zápas.
70:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Další utkání ve kterém výpadek rozhodl o výsledku. I přesto týmu patří obrovská poklona za to jak se do zápasu dokázali vrátit. Za  stavu 5:1 by každý bod bral, aktuálně je to pro nás všechny velké zklamaní. Stále jsme ale v rozvojové kategorii a věřím, že si kluci z tohoto utkání odnaší cenné zkušneosti, které dokážou využít v příštích utkáních. Díky.
70:00 Střely v prodloužení: 3:1
70:00 Ukončení prodloužení
64:41 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #99 Lukáš Procházka (6:5)
63:23 Timeout BLACK ANGELS YONEX
63:23 Vyloučen hráč #64 Adam Voňka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
62:06 Štyler přestřeluje
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:43 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #61 Martin Hanuš (5:5)
58:18 A máme vyrovnáno
57:50 Hosté hrají bez golmana a zkoušejí štěstí v 6
56:54 Vyloučen hráč #81 Tomáš Vinkler družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
56:54 Vyloučen hráč #81 Tomáš Vinkler družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:26 Jánský běžel sám na golmana, ale neproměnil
53:43 Štyler v úniku sám na golmana, bohužel pro domácí, neproměňuje
53:05 Hodač uklidňuje hru
52:18 Bartušek z půlky jen do golmana
50:54 Hosté sportovně posílají míček domácím
47:52 Kašpárek jen do golmana
47:10 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS YONEX neproměnil #12 Matěj Lubas.
40:01 A máme tu poslední třetinu dnešního utkání
40:00 Střely ve 2. části: 14:14
37:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #87 Adam Jakubský (5:4)
36:24 Vyloučen hráč #41 Jakub Kovanda družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #57 Jan Štach, asistoval #87 Adam Jakubský (5:3)
34:23 Donaj jen do golmana
30:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (5:2)
30:05 Nejdříve tyčka a poté gól
28:20 Vyloučen hráč #9 Matěj Hodač družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:37 Volf jen do golmana
24:41 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #11 Jakub Bartušek, asistoval #89 Adam Neuman (5:1)
24:34 Knettig jen do bloku
22:43 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #31 Adam Volf, asistoval #73 Tadeáš Hoch (4:1)
22:11 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský bez asistence (3:1)
22:11 Budínský nám ukkázal jeho freestyle skills a je z toho nádherný gól
21:01 Zfaulovaný Vinkler nám vytřel podlahu svým dresem. Následující standartka gólovou příležitost nepřinesla
20:00 Střely v 1. části: 12:10
19:00 A máme tu poslední minutu první třetiny
18:46 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #12 Matěj Lubas (2:1)
17:31 Majer běžel sám na golmana domácích, ale Pecka zachoval klid a Majera vychytal
16:39 Vinkler střílel od půlky, ale minul
13:26 Štyler nad
10:18 Domácí se v 1. přesilové hře, bohužel pro domácí, gólově neprosadili
08:18 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
06:48 Bělík po sprintu směrem k bráně domácích připravil Jakubského o gólovou příležitost
06:10 Hanuš uklidňuje hru
05:27 Hra se přelévá ze strany na stranu
04:39 Standartka domácích nepřinesla gólovou příležitost
03:59 Hra je již v rychlém tempu
02:48 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #9 Matěj Hodač (1:1)
02:48 Bleci srovnávají stav
01:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #47 Filip Matějů (0:1)
01:07 A máme tu první gól utkání