• 53 52:09
    6:14
    (Dolejš)

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 6:14
branky: 12. Radim Piškula, 29. Viktor Steinz, 35. Ondřej Martinec, 44. Mikeš Motejzík, 48. Mikeš Motejzík, 50. Mikeš Motejzík - 8. Jan Karl, 13. Jonáš Honzek, 21. Bartoloměj Smolka, 21. Petr Zeman, 28. Tomáš Čermák, 33. Ondřej Cejnar, 33. Ondřej Čumpelík, 34. Michal Blažek, 38. Lukáš Dolejš, 42. Ondřej Cejnar, 42. Petr Zeman, 44. Petr Zeman, 51. Ondřej Vyvial, 53. Ondřej Cejnar; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Šimon Záruba 17 - Petr Průšek 15; po třetinách: 1:2, 2:7, 3:5
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Nevyšla nám druhá třetina, kdy soupeři tam spadlo všechno. Nám se povedla první třetina směrem do obrany a ve třetí třetině jsme se už tolik nebáli hrát dopředu a proto jsme i začali dávat góly. Takhle musíme hrát od začátku. n nDěkuji soupeři za zápas a divákům za podporu na tribuně. n
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Chtěli jsem dnes vyhrát. Povedlo se. Chtěli jsme postoupit přímo. Povedlo se. Těšíme se zase po roce na lepší soutěž. Díky soupeři a všem co v hale byli za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
52:09 GÓL FBC Liberec! 6:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #71 Lukáš Dolejš (6:14)
51:19 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky
50:31 GÓL FBC Liberec! 6:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial, asistoval #28 Matěj Stránský (6:13)
49:52 GÓL FBC Česká Lípa! 6:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #30 Radim Piškula (6:12)
47:33 GÓL FBC Česká Lípa! 5:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #3 Ondřej Martinec (5:12)
47:09 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
43:38 GÓL FBC Liberec! 4:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman bez asistence (4:12)
43:22 GÓL FBC Česká Lípa! 4:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #23 Václav Drahoš (4:11)
41:29 GÓL FBC Liberec! 3:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #19 Tomáš Čermák (3:11)
41:06 GÓL FBC Liberec! 3:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #12 Michal Blažek (3:10)
40:00 Střely ve 2. části: 7:13
37:35 GÓL FBC Liberec! 3:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #23 Adam Stýblo (3:9)
34:08 GÓL FBC Česká Lípa! 3:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:8)
33:14 GÓL FBC Liberec! 2:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #34 Petr Kukla (2:8)
32:58 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #19 Tomáš Čermák (2:7)
32:06 GÓL FBC Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #23 Adam Stýblo (2:6)
28:07 GÓL FBC Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #5 Petr Slánský (2:5)
27:09 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Tomáš Čermák bez asistence (1:5)
20:50 GÓL FBC Liberec! 1:4
20:10 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #23 Adam Stýblo (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 6:9
12:10 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jonáš Honzek, asistoval #34 Petr Kukla (1:2)
11:40 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #11 Mikeš Motejzík (1:1)
07:38 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Jan Karl, asistoval #23 Adam Stýblo (0:1)