• 60 59:46
    2
    Patrik NOVOTNÝ

Horní Počernice Orka - FBC DOŠWICH MILEVSKO 4:5
branky: 6. Václav Třešňák, 37. Matyáš Libánský, 48. Matyáš Libánský, 58. Jan Maršík - 26. Jindřich Král, 29. Jindřich Král, 45. Jindřich Král, 47. Jindřich Král, 51. Petr Heřmánek; rozhodčí: Martin Preclík - Marek Jeřábek; vyloučení: 7:6; využití: 2:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Woller 29 - Matěj Habart 25; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:3
60:00 Komentář hostů Plocha Zdeněk (Trenér): Po pomalejším začátku jsme se od druhé třetiny dostali diky střelecké  nchuti J.Krále do zápasu,který jsme si ke konci zápasu zbytečně zkomplikovali fauly.Děkujem klukum za bojovný výkon,soupeři za utkání.Cíl byl splněn.Díky n
60:00 Komentář domácích Hejtík Filip (Asistent trenéra): Super bojovné utkání, škoda nevyužitých přesilovek. Díky soupeři za utkání a přejeme štastnou cestu domů
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
60:00 Hra končí, Došwich vyhrává 5:4 V poslední třetině Orka 16 střel, Došwich 11
59:46 Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
59:30 Konec zápasu  v přesilovce Došwichu
59:02 Vyloučen hráč #81 Šimon Mestek družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
59:00 Poseldní minuta  ...
58:30 Rychlá a napínavá hra v každé vteřině
58:00 Poslední 2 minuty zápasy, Orka s cílem vyrovnat a Došwich udržet vítězství
57:21 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:21 GÓL Horní Počernice Orka! 4:5
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #64 Jan Maršík, asistoval #57 Jan Jaroš (4:5)
55:35 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
55:35 Další přesilovka, tentokrát šance pro Orku
53:29 Orka ubránila hru v oslabení
52:46 Došwich se snaží využít přesilovku, hra se drží před brankou Orky
51:29 Vyloučen hráč #64 Jan Maršík družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
50:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek bez asistence (3:5)
50:08 Došwich navyšuje na 5:3
47:55 GÓL Horní Počernice Orka! 3:4
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #60 Matyáš Libánský bez asistence (3:4)
47:55 Orka využila přesilovku a snižuje na 3:4
47:29 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král, asistoval #22 Matěj Habart (2:4)
45:30 Přesilovka Orky bude končit
45:14 Timeout Horní Počernice Orka
44:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král bez asistence (2:3)
43:46 Přesilovka 5 na 3
43:45 Vyloučen hráč #38 Petr Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
42:51 Přesilovka Orky začíná
42:50 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
40:57 První střelu poslední třetiny střílí Došwich
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
40:00 A je zde konec druhé třetiny, v eketré Došwich dvojnásobně přestřílel Orku Orka 7 střel, Došwich 14 střel
39:40 Došwich míček nepouští ...
39:00 Poslední minuta druhé třetiny, míček má Došwich
38:23 Poslední minutu kontroluje hru Orka
36:28 Orka vyrovnává a pokračuje divácky atraktivní zápas
36:27 GÓL Horní Počernice Orka! 2:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #60 Matyáš Libánský, asistoval #64 Jan Maršík (2:2)
35:57 Pro diváky krásná hra, útoky a protiútoky ..
33:30 Během vyloučení na obou stranách bylo několik hezkých střel a akcí, ale žádný gól
32:57 Infarktová situace před brankou Orky skončila bez gólu
31:30 Hraje se 4 na 4
30:56 První přesilovka Orky
30:00 Rychlý protiútok Orky končí zákrokem brankáře Došwichu
28:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král, asistoval #96 Tomáš Louženský (1:2)
28:02 Došwich využil přesilovku a dostává se do vedení
27:25 Již čtvrtá přesilovka Došwichu tohoto zápasu
26:30 Orka zaznamenala svou první střelu v druhé třetině
25:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
25:30 Došwich v přesilovce vyrovnává na 1:1
25:20 Vyloučen hráč #11 Daniel Macek družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
17:40 Šance Došwichu a rychlý protiútok Orky, ale na obou stranách bez gólu
17:00 Vyloučen hráč #57 Jan Jaroš družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
16:20 Došwich střílí dlouhou ránu téměř z poloviny, ale brankář Orky je stáleneprůstřelný
14:20 Dvě střely Došwichu a dva úspěšné zásahy brankáře Orky
11:55 Orka se ubránila a již se hraje v 5
11:12 Došwich tlačí na Orku, přesilovka brzy skončí
10:30 Brankář Orky při hře v oslabení chytá střelu Došwihu
07:15 Zasahuje brankář Došwihu a chytá střelu Orky
05:33 GÓL Horní Počernice Orka! 1:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #69 Václav Třešňák, asistoval #81 Šimon Mestek (1:0)
05:10 Zákrok brankáře Orky, vyrovnaný počet střel 1:1
04:00 První 4 minuty bez gólu  a větších šancí.
01:30 Vyrovnaná hra na obou polovinách hřiště, na střely zatím vede Orka
00:01 A už se hraje!!!
00:00 Došwich Milevsko nastupuje v modrém, Orka Horní Počernice v červeném.