4:10
    Jakub KOCIÁN
    (Punčochář)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:10
branky: 13. Matěj Vrátný, 16. Patrik Vykoupil, 60. Patrik Vykoupil, 60. Jakub Kocián - 1. Filip Szemla, 10. David Slončík, 10. Vít Lestyan, 16. Václav Babík, 25. David Slončík, 26. Václav Babík, 32. David Slončík, 37. Ondřej Pastorek, 37. Jakub Rohel, 42. Ondřej Balner; rozhodčí: Michal Prouza - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Staněk 7, David Hloušek 15 - Matěj Prašivka 35; po třetinách: 2:4, 0:5, 2:1
60:00 Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Klasika, my darujeme soupeři po našich individuálních chybách góly jako na zlatém podnose a my se přitom na každý gól neskutečně nadřeme. Naše efektivita ve vyslovených šancích, to je k pláči... Snad to zlepšíme. Soupeři gratuluji k zaslouženému vítězství a přeji hodně štěstí do sezóny.
60:00 Komentář hostů Brus Pavel (Trenér): V zápase ve kterém výsledkově o nic nešlo jsme předvedli solidní koncentraci a nasazení. Zároveň jsme měli ale obrovské množství technický minel. Tohle musíme do ligy odstranit. Těšíme se na ligu
60:00 Střely ve 3. části: 15:12
59:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Jakub Kocián, asistoval #12 Jan Punčochář (4:10)
59:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #65 Marek Zabral (3:10)
58:30 Murín na mantinelu čeká na nahrávku.
57:37 Ostrava v šesti bez brankáře.
57:29 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
56:12 Prašivka už jen stojí u branky a přemýšlí, co si dá dneska na oběd.
54:04 Zatím to vypadá, že Ostrava půjde dneska domů s další porážkou od Vítkovic pokud nezmění strategii.
48:51 Hráči Vítkovic polevili na útoku ale i přes to, Ostrava není schopná zakončit.
46:30 Vrátný už střílí jen z poloviny a doufá, že tam něco padne.
44:30 Chmelař šel do tří hráčů Vítkovic ale byl zastaven.
41:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #13 Filip Szemla (2:10)
40:17 Vítkovice hráli v málem brankovišti.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny berou Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
38:54 Vyloučen hráč #12 Jan Punčochář družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #25 Sebastián Hachlica (2:9)
36:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #34 Ondřej Pastorek bez asistence (2:8)
34:25 Murín sám proti třem hráčům Vítkovic bez větších problémů.
31:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #33 Jakub Rohel (2:7)
30:42 Ostrava teď bránila střelu Vítkovic vším možným.
25:35 Vítkovice si rozebírají Ostravu do posledního hráče a u káždého míčku jsou dřív.
25:10 Střídání brankáře. Nový brankář #31 David Hloušek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
25:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #31 Kryštof Vašňovský (2:6)
24:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #25 Sebastián Hachlica (2:5)
21:35 Krásná kombinace Ostravy končí v rukách brankáře Vítkovic.
21:00 Vyloučen hráč #81 Ondřej Balner družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
20:39 Ostrava zase v šesti.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny berou Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 16:9
17:30 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #55 Vít Lestyan (2:4)
15:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #82 Vojtěch Murín (2:3)
14:39 Ostrava hraje 5 na 3.
14:10 Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
13:41 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
13:20 Bude se vylučovat na straně Vítkovic, což znamená, že Ostrava jde do šesti.
12:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #82 Vojtěch Murín (1:3)
12:10 Vrátný střílí z poloviny ale netrefuje ani branku,.
09:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #91 Nikolas Vizváry (0:3)
09:44 Druhá tyč ze strany Ostravy.
09:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #81 Ondřej Balner (0:2)
08:45 Vítkovice rozehrávají v útočícím rohu.
05:40 Vítkovice nechtejí nechat soupeře ani chvilku v klidu.
04:22 Žalud střílí krásnou střelu do pravého růžku ale Prašika chytá.
02:05 Zvoní konstrukce Vítkovické branky.
01:30 Vítkovice otevírají zápas v první minutě krásnou střelou do růžku branky.
00:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Filip Szemla, asistoval #66 David Slončík (0:1)
00:01 Úvodní rozehru bere Ostrava.