• 61 60:23
    4:5
    ()

Florbal Primátor Náchod - FBC Česká Lípa 4:5p
branky: 24. Petr Hencl, 28. Adam Jakubský, 48. Jan Majer, 51. Petr Hencl - 1. Mikeš Motejzík, 50. Ladislav Pekárek, 51. Filip Cobl, 58. Mikeš Motejzík, 61. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Filip Ryant - Lukáš Picek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 7, David Fröde 6 - Radek Dvořák 16; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:3, 0:1
70:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Z naší strany dobrý týmový výkon s hořkou tečkou na závěr. Gratulujeme České Lípě k postupu do kvalifikace.
70:00 Komentář hostů Motejzík Štěpán (Vedoucí): Soupeř zahrál velmi dobře, za nás to spíš rozhodlo několik individuálních ackí, ale s výsledkem jsme samozřejmě spokojeni. Přejeme hodně štěstí do sezóny.
70:00 Střely v prodloužení: 0:1
70:00 Ukončení prodloužení
60:24 Druhý bod získává České Lípa
60:23 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (4:5)
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:55 Základní část končí vyrovnaným stavem, to znamená, že Česká Lípa postupuje z druhého místa do baráže o CE ligu juniorů, Náchod se musí spokojit z 1. ligou juniorů
59:19 Náchod hraje bez brankáře
59:18 Timeout Florbal Primátor Náchod
59:00 Hraje se nahoru-dolu, vidíme šance na obou stranách
57:28 České Lípě stačí tento stav, aby se kvalifikovala do baráže, takže Náchod musí nutně vstřelit branku!
57:27 GÓL FBC Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:4)
55:15 Velmi důležitý zákrok gólmana Frodeho!
54:45 Dnes výborně hrající Ježek si skvěle pokoupal protihráče
53:45 Velké emoce na obou stranách, hra je velmi vyhrocená
52:20 Balek neproměnil dobrou šanci
50:25 Hosté rychle odpovídají na obdrženou branku a zadělává se nám tu na drama
50:24 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #11 Mikeš Motejzík (4:3)
50:07 Petr Hencl vyšperkoval svůj skvělý výkon druhým gólem!
50:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #87 Adam Jakubský (4:2)
49:24 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #23 Václav Drahoš (3:2)
47:39 Nádherný gól Majera posílá Náchod do dvoubrankového vedení!
47:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #88 Adam Kašpar (3:1)
46:30 Hosté napadají až za náchodskou branku
44:38 Náchod nevyužil šanci zvýšit své vedení a hosté už hrají v plném počtu
43:45 Monster save Davida Frodeho!
42:39 Dnes už páté vyloučení za sekání
42:38 Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
42:00 Náchod bude hrát další přesilovku!
41:00 Ve velké šanci se objevil Havel, který ale nedokázal překonat hostujícího brankáře
40:01 Úvodní bule pro Českou Lípu
40:00 Střely ve 2. části: 7:1
39:50 Také na dálku gratulujeme náchodskému A-týmu, který porazil Králův Dvůr 11:3!
39:10 Náchod je na míčku a vypadá to, že v klidu dohraje povedenou třetinu
37:37 Náchod skvěle ubránil přesilovku a už hraje v plném počtu
35:38 Přesilovku si teď zkusí i hosté
35:37 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
35:07 Hosté ubránili oslabení a už hrají v plném počtu
32:00 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, Náchod bude hrát další přesilovku
30:30 Do šance se po delší době dostali i hosté, konkrétně Pekárek, který napodobil Jakubského a prošel skoro celé hřiště
29:30 Náchod hraje ve druhé třetině o dost lépe a Lípa vůbec nechytá nastavené tempo
27:35 Jakubský prošel sám celé hřiště a neskutečně zavěsil pod víko!
27:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #63 Jan Ježek (2:1)
26:30 Kašpar vyslal bombu, ale brankář hostů jí dokázal helmou vyrazit
24:45 Náchod ubránil další volný úder z brankoviště
23:04 Náchod vstoupil do třetiny velmi aktivně a Hencl svým prvním gólem v juniorce A vyrovnává stav!
23:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #89 Antonín Donaj (1:1)
21:45 Havel střílel od mantinelu, ale netrefil zařízení
20:01 Úvodní bule pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 4:9
18:20 Hencl vyslal nebezpečnou střelu, která se bohužel nevešla mezi 3 tyče
16:36 Nepříjemné zranění brankáře Nekvindy, doufejme, že to nebude tak vážné, jak to vypadá
16:35 Střídání brankáře. Nový brankář #31 David Fröde družstva Florbal Primátor Náchod
15:29 Oba týmy už hrají v plném počtu
13:30 Náchod hrál přesilovku pouze 60 vteřin, další minuta se bude hrát 4 na 4
13:29 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
12:30 Náchod bude mít ideální šanci vyrovnat, protože bude hrát 2 minuty v početní převaze
12:29 Vyloučen hráč #3 Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
11:45 Kašpar přestřelil branku z dobré pozice
10:35 Kapitán Hanuš ukazuje neskutečný přehled a je tradičně hodně na míčku
08:40 Důležitý zákrok předvedl gólman Nekvinda
06:45 Velmi dobré střídání první náchodské lajny vedlo k několika nebezpečným střelám
05:00 Náchodští ubránili volný úder hostů zahrávaný z brankoviště
03:25 Hosté jsou zatím víc na míčku
01:30 Náchod zaznamenal první střelu na branku
00:15 Hosté udeřili hned z první šance
00:14 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní bule pro Českou Lípu
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu z 6. kola kvalifikace o CE ligu juniorů. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hostující FBC Česká Lípa.