Filip HUML
  • 60 59:25

Filip HUML

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:8
branky: 23. Ondřej Balý, 47. Vítek Vyčíchlo - 5. Dominik Suchan, 23. Jakub Šourek, 25. Dominik Suchan, 27. Jakub Vařecha, 32. Jonáš Kudrna, 34. Matěj Miclík, 43. Filip Bergman, 57. Jakub Vařecha; rozhodčí: Martin Klán - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3 + Michal Fuchs OS + Filip Huml OS:1; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Filip Beran 14, Petr Smazal 7 - Matěj Veselý 18; po třetinách: 0:1, 1:5, 1:2
60:00 Komentář domácích Täuber Jaromír (Trenér): Dneska jsme nebyli lepším týmem. Soupeř nás překonával zejména v situacích po zisku balonku, které řešil kvalitněji něž my. My se teď dostaneme zpátky na úroveň, která může znamenat postup do vyšší soutěže. Děkuji za utkání všem aktérům.
60:00 Komentář hostů Feigl Tomáš (Trenér): Děkuju a gratuluju klukům k sebejistému výkonu Made in Bolka. Bez ohledu na včerejší porážku Plzně jsme si přijeli pro výhru o 5 gólů a tu jsme získali. Děkujeme soupeři za utkání, přejeme hodně štěstí v prolínačce a my se těšíme na kvalitní zápasy v CE lize!!!
60:00 Střely ve 3. části: 4:11
59:26 Huml se nechal vyprovokovat boleslavským trashtalkem.
59:25 Vyloučen hráč #14 Filip Huml družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - osobní trest
59:25 Vyloučen hráč #14 Filip Huml družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nesportovní chování
58:31 Smazal blokuje další střelu.
57:48 Plzeň se ale nevzdává, do soubojů chodí naplno, běhá seč jí síly stačí.
56:31 Plzni se dneska evidentně nedaří.
56:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #12 Matěj Miclík (2:8)
54:53 Krátké přerušení ke srovnání popadaných mantinelů.
53:50 Domácí v plném počtu.
53:00 Do největší šance se nyní dostal Papírník, Boleslav je zatím při přesilovce na míčku nejistá.
51:42 Vyloučen hráč #23 Vítek Vyčíchlo družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
51:25 Další odložené vyloučení, tentokrát je v šesti Boleslav.
49:43 Plzni se zatím nepodařilo vytvořit větší šanci, boleslavští jsou všude.
48:09 Vyloučen hráč #2 Martin Hlušička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
47:50 Odložené vyloučení, Plzeň v šesti.
46:27 Oslabení Plzni evidentně svědčí! 12 minut před koncem dvouminutového trestu snižuje brankový rozdíl.
46:26 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:7
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #23 Vítek Vyčíchlo, asistoval #22 Robin Papírník (2:7)
44:39 Fuchs byl sražen na zem, rozhodčí zákrok nepotrestali, což se Fuchsovi nelíbilo a utrousil poznámu směrem k rozhodčímu, čímž si vysloužil vyloučení s osobním trestem.
44:38 Vyloučen hráč #10 Michal Fuchs družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - osobní trest
44:38 Vyloučen hráč #10 Michal Fuchs družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nesportovní chování
44:06 Sobek teď sám na golmana, bohužel branku ale přestřelil.
42:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #82 Martin Feigl (1:7)
42:47 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Petr Smazal družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
42:47 Bergman navyšuje mladoboleslavský únik a Plzeň střídá golmana.
41:13 Na míčku je teď převážně Plzeň. Fuchs trefuje golmana přímo na střed.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
38:31 Fuchs se dostal díky individuální akci do dobré šance, skóre zůstává nezměněno.
36:15 Poprvé v zápase jsou teď více na míčku domácí, hosté ale pořád hrozí z protiútoků.
34:29 Dobrá střela Šika, těsně mimo pravou tyč.
33:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Matěj Miclík, asistoval #23 Jakub Vařecha (1:6)
33:37 Boleslav střílí další gól a domácí jsou teď hodně dole.
31:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #62 Aleš Chmelař (1:5)
31:53 Plzeň už se nadechovala k tlaku, dobře vyřešený brejk ale Boleslav posouvá na ještě větší gólový rozdíl.
30:40 Dobré střídání plzeňské první lajny, mnoho střel, vetšina ale končí v blocích.
29:10 Plzeňští se teď evidentně chtějí vrátit ke svojí hře, Boleslav si už gólovky nevytváří, domácí ale také ne.
26:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #33 Jakub Šourek (1:4)
26:27 Boleslavští si teď vytvářejí mnoho gólových šancí, jedna z nich se opět ujala a rozdíl už je třígólový.
25:25 Domácí teď chtějí hrát na míčku, žádnou větší šanci si ale nevytvořili.
24:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #70 Dominik Suchan, asistoval #45 Filip Bergman (1:3)
24:08 Dobrý přechod Mladé Boleslavi a je to už o dva góly.
23:28 Vyčíchlo teď vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře střelou z poloviny hřiště.
22:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #12 Matěj Miclík (1:2)
22:25 Hosté hned odpovídají a opět se dostávají do vedení.
22:11 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý, asistoval #14 Filip Huml (1:1)
22:11 Třetí plzeňská lajna teď odehrála celé střídání na míčku a po dobré kombinaci se ze středu prosadil Balý.
20:25 Rapp teď vystihnul rozehrávku hostů a dostal se do šance.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:50 Plzeň se teď do moc šancí nedostává.
18:45 Sobek zkoušel z vytočení. Boleslavská obrana bohužel ale zaúřadovala.
18:10 Beran právě zlikvidoval dva pokusy o navýšení boleslavského skóre.
16:41 Na míčku Boleslav.
15:14 Další dobrá pasáž domácích, šancí nyní přibývá.
13:08 Další zakončení domácích, ti jsou nyní aktivnější.
12:27 Přečíslení 2 na 1 teď domácí nevyužili.
10:06 Teď se k postupné rozehrávce dostali i domácí a hned z toho byly dvě šance.
09:30 Boleslav je více na míčku, domácí se dostávají do šancí především hned po zisku.
07:08 Dobrý střela domácích kteří se teď dostávají do tlaku.
05:35 Janovský teď zachytil přihrávku, která by skoro jistě znamenala druhý Boleslavský gól.
04:42 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #70 Dominik Suchan bez asistence (0:1)
04:42 Chyba v rozehrávce domácích a Boleslav se ujímá vedení.
04:10 Plzeň teď trpělivou obranou získala další možnost, stav je stále bezbrankový.
02:50 Další šanci měli i domácí, zatím se tedy rozhodně nenudíme.
02:20 Boleslavský hráč se teď ocitl sám před domácím Beranem, gólem to ovšem neskončilo.
01:05 Utkání začíná z rychla, hned v první minutě vidíme dvě velké šance na obou stranách.
00:01 Úvodní buly pro domácí.