• 60 59:15
    2
    Eduard CHALUPA

FBC Česká Lípa - FBC DOŠWICH MILEVSKO 16:3
branky: 7. Mikeš Motejzík, 12. Mikeš Motejzík, 19. Ladislav Pekárek, 21. Petr Slánský, 26. Radim Piškula, 31. Ladislav Pekárek, 32. Kryštof Loubek, 39. Mikeš Motejzík, 41. Ladislav Pekárek, 42. Filip Cobl, 47. Mikeš Motejzík, 53. Radim Piškula, 54. Petr Slánský, 55. Mikeš Motejzík, 57. Kryštof Loubek, 58. Radek Matouš - 14. Daniel Dolejš, 35. Daniel Dolejš, 51. Patrik Novotný; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 2 + Viktor Steinz OS:1; využití: 0:0; diváků: 117; zásahy brankářů: Radek Dvořák 30 - Jan Ivan Kittner 38; po třetinách: 3:1, 5:1, 8:1
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Až na pár chvil, kdy jsme se sami dostávali do problémů, jsme měli zápas pevně pod kontrolou. Klukům děkujeme za to, co dneska předvedli na hřišti, protože dodoržovali z velké části to, co jsme si řekli, a díky tomu jsme postoupili.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Skvěle odehraná kvalifikace je pro nás dobrým odrazovým můstkem do soutěže. Děkuji klukům za výkony v zápasech a těším se na prvoligovou soutěž. Soupěři gratuluji k postupu.
60:00 Střely ve 3. části: 20:10
59:15 Vyloučen hráč #97 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
59:00 Zbývá minuta do konce a o výsledku zápasu je již nyní rozhodnuto
57:12 GÓL FBC Česká Lípa! 16:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Radek Matouš, asistoval #25 Filip Cobl (16:3)
56:57 GÓL FBC Česká Lípa! 15:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #2 Petr Slánský (15:3)
55:10 Hrdlička přebíhá celé hřiště a pokouší se zakončit, marně.
54:23 GÓL FBC Česká Lípa! 14:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #89 Lukáš Šindelář (14:3)
53:25 GÓL FBC Česká Lípa! 13:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský, asistoval #25 Filip Cobl (13:3)
52:02 Timeout FBC Česká Lípa
52:02 GÓL FBC Česká Lípa! 12:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #11 Mikeš Motejzík (12:3)
50:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný bez asistence (11:3)
50:29 Domácí rozehrávají ze svého rohu.
48:00 Hosté stále bojují a dělají vše pro to, aby si domů odvezli body.
46:52 GÓL FBC Česká Lípa! 11:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (11:2)
41:09 GÓL FBC Česká Lípa! 10:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #44 Adam Filip Hrdlička (10:2)
40:32 GÓL FBC Česká Lípa! 9:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #11 Mikeš Motejzík (9:2)
40:00 Střely ve 2. části: 16:13
38:43 GÓL FBC Česká Lípa! 8:2
38:41 Je vidět, že domácí jsou ve své hale jistější a ukazují to i na hřišti.
34:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #7 Patrik Novotný (7:2)
34:07 Neustálý tlak se hostím vyplácí.
33:16 Hosté se stále pokouší dostat do útočné poliviny a připsat si další branku.
31:47 GÓL FBC Česká Lípa! 7:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #5 Ladislav Pekárek (7:1)
31:47 Loubek se ihned po opuštěný trestné lavice aktivně zapojuje do hry a v kombinaci s Pekárkem dávají další gol.
30:48 Hosté střílí, trefují však prostor za brankou.
30:20 GÓL FBC Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #88 Radek Matouš (6:1)
29:42 Vyloučen hráč #10 Kryštof Loubek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
29:42 A máme tady další oslabení pro domácí tým.
28:34 Domácí opět v plném počtu a vrhají se na hostující tým.
26:20 Hosté se snaží využít přesilové hry a tlačí na domácí polovinu.
25:42 GÓL FBC Česká Lípa! 5:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #5 Ladislav Pekárek (5:1)
25:42 Vyloučen hráč #3 Viktor Steinz družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
25:42 Vyloučen hráč #3 Viktor Steinz družstva FBC Česká Lípa - osobní trest
20:58 GÓL FBC Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský, asistoval #87 Kristián Semelka (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 18:10
19:10 Hosté se snaží prolomit českolipskou obranu.
18:21 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
16:10 Chalupa blokuje střelu Pekárka a hosté jdou do protiútoku.
13:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #97 Eduard Chalupa (2:1)
11:25 GÓL FBC Česká Lípa! 2:0
09:00 Domácí tým žene vpřed i hlasité fandění domácích juniorek a všech našich skvělých fanoušků.
07:52 Cobl zkouší z půlky ale brankář hostí střelu s přehledem blokuje.
06:51 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
06:51 Mikeš Motejzík probíhá skoro celé hřiště a dává první branku utkání.