8:11
    Jakub TOVÁREK
    (Zemánek)

Panthers Praha - Bulldogs Brno 8:11
branky: 4. Matěj Motl, 12. Ondřej Suchánek, 25. David Beneš, 30. David Beneš, 34. Ondřej Pokorný, 34. Vojtěch Ježek, 37. Marek Urban, 45. Matyáš Uher - 5. Richard Kalousek, 10. Richard Kalousek, 36. Jan Morávek, 40. Richard Kalousek, 41. Martin Svatoň, 45. Marek Pařenica, 49. Jan Morávek, 50. Jan Morávek, 52. Martin Svatoň, 54. Richard Kalousek, 56. Jakub Továrek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3 + Matěj Motl OS + Šimon Bulvas OS:2; využití: 0:2; diváků: 99; zásahy brankářů: František Stárek 16 - Martin Koudelka 21; po třetinách: 2:2, 5:2, 1:7
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Neskutečná třetí třetina. Soupeř byl dvě třetiny jasně lepší a vybudoval si velice slibný náskok. Ve třetí třetině z nás něco spadlo a začali jsme dávat branky. Na konci jsme byli o něco šťastnější než domácí. Hráčům patří obrovský díky za tento neskutečný zážitek a také děkuji opět našim nejlepším fanouškům, kteří byli zde na hale a hnalli kluky stále vpřed.
60:00 Komentář domácích Škvor Daniel (Asistent trenéra): Minulý rok jsme postoupili o gól my, letos Bulldogs. Více netřeba dodávat. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:14
55:11 GÓL Bulldogs Brno! 8:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #12 David Zemánek (8:11)
53:46 GÓL Bulldogs Brno! 8:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #61 Martin Svatoň (8:10)
51:39 Timeout Panthers Praha
51:39 GÓL Bulldogs Brno! 8:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #75 Richard Kalousek (8:9)
51:06 Buldoci to zkouší při hře 6 na 4.
50:08 Vyloučen hráč #26 Šimon Jelínek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
49:47 Buldoci hraji v šesti kvůli odloženému vyloučení.
49:23 GÓL Bulldogs Brno! 8:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #61 Martin Svatoň (8:8)
49:23 Hra se úplně otáčí a Panthers jsou ve vedení díky včerejším dvou gólům.
48:20 GÓL Bulldogs Brno! 8:7
47:47 Uher prošel přes 3 buldoky, ale ke střele se nedostal.
46:31 Továrek testuje domácího golmana, ale Stárek s přehledem chytá.
46:21 Stárek je ve fantastické formě a drží skvělými zákroky domácí.
44:51 GÓL Panthers Praha! 8:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher bez asistence (8:6)
44:01 GÓL Bulldogs Brno! 7:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Marek Pařenica, asistoval #47 Adam Doupovec (7:6)
43:04 Domácí ubránili svou polovinu a obratem útočí, ale Urban střílí pouze do golmana.
40:38 GÓL Bulldogs Brno! 7:5
40:00 Vyloučen hráč #41 Šimon Bulvas družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Vyloučen hráč #41 Šimon Bulvas družstva Panthers Praha - osobní trest
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:50 GÓL Bulldogs Brno! 7:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek z trestného střílení (7:4)
36:53 GÓL Panthers Praha! 7:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #81 David Beneš (7:3)
35:40 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac (6:3)
33:42 Domácí si připsali dvě branky díky vyloučení hostujících hráčů.
33:27 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #17 Matyáš Uher (6:2)
33:21 Vyloučen hráč #14 Radim Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
33:14 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Ondřej Pokorný, asistoval #81 David Beneš (5:2)
31:25 Vyloučen hráč #75 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:47 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #17 Matyáš Uher (4:2)
26:54 Hosté se nemohou dostat přes domácí obranu.
24:24 GÓL Panthers Praha! 3:2
20:00 Střely v 1. části: 8:7
11:37 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek, asistoval #88 Ondřej Pokorný (2:2)
09:53 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
04:21 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #91 Jakub Továrek (1:1)
04:21 Stačila chvíle a srovnávají stav dnešního utkání.
03:03 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Matěj Motl, asistoval #31 Samuel Hron (1:0)
03:03 Vyloučen hráč #7 Matěj Motl družstva Panthers Praha - osobní trest
03:03 Vyloučen hráč #7 Matěj Motl družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
03:03 Motl velice nesportovně oslavil svůj gól a Budloci si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
02:43 Domácí rozehrávají ze soupeřova rohu.
01:42 Stárkův zákrok proti Dupovci.
00:20 Pokorný zaváhal u mantintely a Buldoci otáčejí hru okolo branky Stárka.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí a připravují protiútok od branky.
00:00 Vítám Vás u rozhodujícího zápasu o CE soutěž juniorů. Včera si domácí Panthers Praha zajistili 2 gólový náskok.