• 36 35:10
    4:7
    (Dvořák)

Florbal Rosice - FBŠ Hattrick Brno Blue 4:7
branky: 21. Tobiáš Kroutil, 22. Štěpán Fiala, 22. Jan Poledňa, 28. Elena Niederhafnerová - 9. Jakub Pernický, 14. Jan Topolovský, 15. Matěj Bartoloměj Pitlach, 25. Matěj Bartoloměj Pitlach, 28. Max Horák, 30. Matěj Bartoloměj Pitlach, 36. Šimon Rudolf; rozhodčí: Matyáš Reif - Adam Bezchleba; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alex Onderka ? - David Navrátil ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:4
35:30 Výborně využitá přesilovka hattricku
35:10 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 4:7
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #78 Šimon Rudolf, asistoval #98 František Dvořák (4:7)
35:07 Vyloučen hráč #19 Jan Poledňa družstva Florbal Rosice na 2 minuty za sekání
34:00 Pitlach spálil šanci
31:00 Vyloučen hráč #78 Šimon Rudolf družstva FBŠ Hattrick Brno Blue na 2 minuty za blokování florbalky
31:00 Rudolf tímhle trestem zachraňuje gool
29:30 Vyloučen hráč #10 Vítězslav Mikeš družstva Florbal Rosice na 2 minuty za sekání
29:00 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 4:6
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #7 Matěj Bartoloměj Pitlach, asistoval #12 Jakub Pernický (4:6)
29:00 Pitlach touhletou brankou dokončuje hattrick
27:40 GÓL Florbal Rosice! 4:5
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #88 Elena Niederhafnerová, asistoval #19 Jan Poledňa (4:5)
27:06 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 3:5
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #30 Max Horák, asistoval #62 Jakub Kostka (3:5)
24:51 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 3:4
24:51 Pitlach umisťuje střelu pod víko
22:00 Pitlachova geniální střela končí na boku sítě
21:40 GÓL Florbal Rosice! 3:3
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #19 Jan Poledňa, asistoval #59 Tobiáš Kroutil (3:3)
21:06 GÓL Florbal Rosice! 2:3
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #46 Štěpán Fiala bez asistence (2:3)
20:58 GÓL Florbal Rosice! 1:3
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #59 Tobiáš Kroutil bez asistence (1:3)
14:47 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 0:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #7 Matěj Bartoloměj Pitlach bez asistence (0:3)
14:47 Fatální chyba v rozehře potrestaná Pitlachem
13:50 Topolovský využívá chyby a vstřeluje branku
13:10 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 0:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #93 Jan Topolovský bez asistence (0:2)
12:45 Pitlach střílí pouze mimo bránu
12:30 Rudolf skvěle odbránil protihráče
10:00 Jonáš trefuje pouze brankáře
08:00 GÓL FBŠ Hattrick Brno Blue! 0:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno Blue vstřelil #12 Jakub Pernický, asistoval #62 Jakub Kostka (0:1)
08:00 Únik Pernického končí v síti
05:00 Rudolf  ze standartky netrefuje bránu
02:40 Pitlach netrefuje prázdnou branku