• 36 35:16
    2
    Jonáš OUJESKÝ

Hornets Brno ZŠ Horní - FBO Orel Boskovice 4:5
branky: 5. Ondřej Folta, 9. Hai Anh Ngo, 29. Šimon Eduard Černý, 32. Antonín Píša - 2. Timotej Krajči, 3. Petr Včelík, 12. Matthias Görlich, 14. Timotej Krajči, 34. Matyáš Prudil; rozhodčí: Lukáš Valehrach - Lukáš Zbořil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hynek Čepelák ? - Dominik Šmoldas ?; po třetinách: 2:3, 0:1, 2:1
35:16 Vyloučen hráč #58 Jonáš Oujeský družstva FBO Orel Boskovice na 2 minuty za hra rukou
34:25 Již uzdravený Folta přestřeluje bránu.
33:54 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
33:54 GÓL FBO Orel Boskovice! 4:5
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #36 Matyáš Prudil, asistoval #58 Jonáš Oujeský (4:5)
31:14 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #14 Antonín Píša, asistoval #77 Šimon Eduard Černý (4:4)
31:14 Píša doráží pokus Černého a srovnává na 4:4!
29:45 Čepelák svým výkopen uhasil boskovický únik.
28:23 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Šimon Eduard Černý, asistoval #88 Matěj Csengődi (3:4)
25:54 Ani Šmoldas se nenechává zahanbit a náležitě drží náskok svého týmu.
24:26 Grenár orazítkoval břevno Čepelákovy brány.
23:47 Ngo vyslal dobrou střelu, Šmoldas chytá.
23:32 Beníček trefuje spojnici!
22:25 Čepelák zastavil dobrou kombinaci Boskovic, vypadal u toho jako ryba na suchu. Časoměřič Diego toto komentuje: "Tyjo, dobrej vorvaň."
21:43 Folta se s pomocí naší zdravotnice Dany těžce zvedá ze hřiště.
17:15 Čepelák tasí další monster save.
13:14 GÓL FBO Orel Boskovice! 2:4
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #15 Timotej Krajči, asistoval #31 Matthias Görlich (2:4)
11:09 GÓL FBO Orel Boskovice! 2:3
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #31 Matthias Görlich, asistoval #55 Jonáš Šenkyřík (2:3)
11:09 Boskovice kombinací do prázdné brány zvyšují na 2:3
09:25 Čepelák boskovický pokus zalepil do svých rukou.
08:33 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #11 Hai Anh Ngo, asistoval #88 Matěj Csengődi (2:2)
08:33 Ngo nahrávku od mantinelu poslal přesně do pravého růžku boskovické brány.
06:29 Prudil odmítl gólovou příležitost, když promáchnul nahrávku do prázdné brány.
04:45 Čepelák vytahuje monster save a drží jednogólové manko.
04:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #12 Ondřej Folta, asistoval #21 Matěj Janega (1:2)
04:21 Folta po přenesení hry od Janegy skvělou střelou na vzdálenější snižuje na 1:2.
02:02 GÓL FBO Orel Boskovice! 0:2
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #45 Petr Včelík, asistoval #64 Jakub Kašpar (0:2)
02:02 Boskovičtí orli letí do dvuogólového vedení.
01:01 GÓL FBO Orel Boskovice! 0:1
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #15 Timotej Krajči bez asistence (0:1)
01:01 Na Krajčiho už ale byl i Čepelák krátký.
00:45 Čepelák hned zkraje zápasu tasí famózní zákroky.