6:7
    Dominik HEJTMÁNEK
    (Kolář)

Florbal Rosice - K1 Florbal Židenice U15 6:7
branky: 11. Filip Hanuš, 12. Vítězslav Mikeš, 14. Tobiáš Kroutil, 23. Jan Poledňa, 26. Štěpán Fiala, 32. Tobiáš Kroutil - 6. Vojtěch Kolář, 9. Tobiáš Vojík, 11. Marek Helis, 13. Tobiáš Vojík, 28. David Němčanský, 31. Tomáš Caha, 35. Dominik Hejtmánek; rozhodčí: Jakub Mrkos - Martin Kříž; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Hoffmann ? - Edvard Novák ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 2:3
35:59 Utkání je u konce. Pro Rosice velká smůla, když dostaly gól v poslední minutě utkání. Těšíme se u dalšího online přenosu Rosic v 12:30.
34:45 Velký zmatek v rosické obraně vyústil v gól Židenic! Minuta do konce utkání!
34:40 GÓL K1 Florbal Židenice U15! 6:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice U15 vstřelil #47 Dominik Hejtmánek, asistoval #98 Vojtěch Kolář (6:7)
33:10 Hanušův únik po mantinelu a střela mimo bránu.
32:10 Neuvěřitelný zákrok Hoffmanna!
31:14 A znovu kombinace Poledňa Kroutil! Tahle dvojka si sedí!
31:12 GÓL Florbal Rosice! 6:6
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #59 Tobiáš Kroutil, asistoval #19 Jan Poledňa (6:6)
30:43 Nešťastný odraz a Židenice ve vedení.
30:42 GÓL K1 Florbal Židenice U15! 5:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice U15 vstřelil #27 Tomáš Caha bez asistence (5:6)
29:50 Dan Fiala a jeho střelu z půlky vyráží golman!
27:12 Němčanský! 2 na 1, bez přihrávky. Židenice ukázaly krásnou střelbu přímo do šibenice, srovnáno.
27:11 GÓL K1 Florbal Židenice U15! 5:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice U15 vstřelil #90 David Němčanský bez asistence (5:5)
25:50 Štěpán Fiala našel skulinu těsně vedle tyčky a Rosice se ujímají vedení 5:4!
25:48 GÓL Florbal Rosice! 5:4
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #46 Štěpán Fiala, asistoval #88 Elena Niederhafnerová (5:4)
25:23 A znovu! Rosická jistota je ta v bráně!
24:35 Krásný zákrokt Hoffmanna!
26:59 Druhá třetina byla nahoru dolu, chvíli Rosice, chvíli Židenice. Rosice ale třetinu vyhrály a tak je stav nerozhodný 4:4!
22:03 Krásná akce Rosic! Na Začátku Niederhafnerová, která vybojovala míček, poté Kroutil asistence Poledňovi a ten dává do odkryté brány na 4:4!
22:02 GÓL Florbal Rosice! 4:4
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #19 Jan Poledňa, asistoval #59 Tobiáš Kroutil (4:4)
20:26 Židenice mají podobné problémy jako Rosice na začátku první třetiny, nedaří se jim založit útok a dostat se z obranného pásma.
19:10 Krásná solo akce Dana Fialy přes celé hřiště končí střelou těsně mimo bránu.
17:50 Tenokrát Bělohradský a jeho krásný pas Kroutilovi, ten ale netrefuje.
17:15 Mikeš je obránce jak má být, dnes tvoří hru!
16:20 Židenice přitvrzují, rozhodčí zatím nevylučuje.
15:03 Kombinace Rosic přerušují Židenice, standartka před židenickou bránou
13:50 Krásná solo akce Kroutila, jeho klička v bezprostřední blízkosti golmana a gól!
13:47 GÓL Florbal Rosice! 3:4
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #59 Tobiáš Kroutil, asistoval #88 Elena Niederhafnerová (3:4)
13:10 Teď naopak tlačí Rosice a drží se na soupeřově polovině.
12:10 GÓL K1 Florbal Židenice U15! 2:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice U15 vstřelil #26 Tobiáš Vojík bez asistence (2:4)
12:10 Vojík nastartoval brankou druhou třetinu a Židenice odskakují na 4:2
11:59 První třetina za námi. Židenice nastoupily v tempu, ale Rosice se zhruba v polovině třetiny chytly a dokázaly reagovat na soupeře. Stav po první třetině 3:2 pro Židenice.
11:10 Mikešovi se to ale nelíbí a odpovídá bleskově, znovu rozdíl pouze jedné branky!
11:04 GÓL Florbal Rosice! 2:3
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #10 Vítězslav Mikeš, asistoval #59 Tobiáš Kroutil (2:3)
10:55 GÓL K1 Florbal Židenice U15! 1:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice U15 vstřelil #10 Marek Helis, asistoval #29 Jakub Knotek (1:3)
10:55 Rychlá odpověď Židenic, Helis navyšuje na 3:1 pro Židenice
10:44 A teď krásný únik Rosic a Hanuš snižuje na 1:2!
10:39 GÓL Florbal Rosice! 1:2
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #18 Filip Hanuš, asistoval #57 Vojtěch Král (1:2)
10:25 Utkání téměř tři minuty bez přerušení, hraje se nahoru dolu!
08:27 Nedáš dostaneš začíná dnes platit, dva na jednoho a je to z toho druhý gól Židenic v tomto utkání
08:26 GÓL K1 Florbal Židenice U15! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice U15 vstřelil #26 Tobiáš Vojík, asistoval #47 Dominik Hejtmánek (0:2)
08:15 Hanuš i Fiala Š. střílí dvakrát po sobě mimo bránu
05:22 Zmatek před rosickou brankou a Kolář dává gól.
05:21 GÓL K1 Florbal Židenice U15! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice U15 vstřelil #98 Vojtěch Kolář, asistoval #47 Dominik Hejtmánek (0:1)
04:40 Závar před židenickou bránou golem opět nekončí. Na dorážku nedosáhl Poledňa.
04:01 Standartka pro Rosice, Mikeš, Kroutil, a míček má znovu soupeř.
03:05 Fiala střílí, bohužel mimo bránu
02:30 Krásná akce Židenic končí doklepem mimo bránu!
01:05 Rosice se nemohou dostat na soupeřovu polovinu, Židenice výborně napadají!
00:02 Úvodní buly pro Rosice a hned tlak na soupeřově půlce.
00:01 Vítáme vás u prvního utkání turnaje!