• 32 31:30
    5:8
    ()

TROOPERS Black - Florbal Rosice 5:8
branky: 3. Tobiáš Ješina, 5. Denis Coufal, 10. Tobiáš Ješina, 17. Jakub Lamač, 31. Ondřej Novák - 14. Tobiáš Kroutil, 15. Štěpán Fiala, 18. Tobiáš Kroutil, 23. Štěpán Fiala, 26. Štěpán Fiala, 26. Elena Niederhafnerová, 26. Tobiáš Kroutil, 32. Tobiáš Kroutil; rozhodčí: Jakub Mrkos - Martin Kříž; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Oleksandr Gaftkevych ? - Tomáš Hoffmann ?; po třetinách: 3:0, 1:4, 1:4
35:59 Rosice vítězí! Byly vyslyšeny slova trenéra z úvodu utkání, tým se vzpamatoval a dotáhl zápas k vítěznému konci! Gratulujeme a děkujeme za skvělou sezónu!
35:30 Troopers začínají čím dál tím více kolem rosických hráčů padat k zemi.
34:45 Sekera pro Kroutila, a další střela Mikeše!
33:10 Pas od Poledni na Kroutila, standartka z rohu a Mikešova tvrdá střela do golmana.
32:20 Šimon Řehák se obrat nenechá! V klidu pokrytý míček a založený útok.
31:31 Kroutil hraje tvrdě! Znovu se to vyplatilo!
31:30 GÓL Florbal Rosice! 5:8
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #59 Tobiáš Kroutil bez asistence (5:8)
30:59 Troopers teď mají hlad po gólu.
30:21 Jeden tam přece jen padl. Jedeme dál v pěti.
30:18 GÓL TROOPERS Black! 5:7
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #5 Ondřej Novák, asistoval #55 Tomáš Lisa (5:7)
29:20 Občas se v Rosicích hraje i ve třech, i to máme natrénované.
28:40 Štěpán Fiala má protihráče moc rád. Vstoupil do intimní zóny soupeře a dostal dvouminutový trest.
28:38 Vyloučen hráč #46 Štěpán Fiala družstva Florbal Rosice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:32 Rosice trénuji v tělocvičně ve 4, a je to znát!
27:58 Hanuš ukázal ramena a jde na trestnou!
27:57 Vyloučen hráč #18 Filip Hanuš družstva Florbal Rosice na 2 minuty za hrubost
27:30 Hoffmann si nenechá nikoho křepčit a skákat před svoji kasou!
25:55 Během minuty tři góly! Svou nechytatelnou střelou navyšuje náskok Rosic Tobiáš Kroutil.
25:52 GÓL Florbal Rosice! 4:7
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #59 Tobiáš Kroutil bez asistence (4:7)
25:20 Elča po 4 vteřinách navyšuje náskok Rosic na 6:4! Jen tak dál!
25:19 GÓL Florbal Rosice! 4:6
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #88 Elena Niederhafnerová bez asistence (4:6)
25:15 Fiala je jako vyměněný! Obíhá bránu a těsně vedle tyčky umisťuje.
25:14 GÓL Florbal Rosice! 4:5
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #46 Štěpán Fiala bez asistence (4:5)
24:30 Král a jeho střela těsně mimo bránu!
23:59 Rosice se v druhé třetině dostaly do zápasu! Doufejme, že si udrží nastavené tempo utkání.
23:00 Bělohradský a Mikeš je obranná dvojka, přes kterou dnes už nic neprojde!
22:39 Krásný výhoz Hoffmanna! Štěpán Fiala krásně utekl všem protihráčům a dává gól.
22:13 GÓL Florbal Rosice! 4:4
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #46 Štěpán Fiala, asistoval #49 Tomáš Hoffmann (4:4)
21:24 Král královsky přerušil střelbu Troopers!
20:31 Dobrý blok od Martina Bělohradského!
20:07 Těžký míč pro Víťu Mikeše, který skvěle čekal před bránou soupeře.
19:22 Napadání ve dvou se teď Rosicím vyplácí.
19:04 Dan Fiala si vykličkoval celé hřiště, na střelu už bohužel nebyla síla.
17:59 Hanuš v životní šanci minul bránu!
17:15 GÓL Florbal Rosice! 4:3
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #59 Tobiáš Kroutil, asistoval #88 Elena Niederhafnerová (4:3)
17:10 Sólo kapr! Tobiáš Kroutil a jeho samostatný únik po levém mantinelu a střela přímo pod víko!
16:10 Bohužel, nedůraz v rosické obraně potrestal Lamač.
16:06 GÓL TROOPERS Black! 4:2
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #30 Jakub Lamač bez asistence (4:2)
15:20 Rosice se dostávají do tempa!
14:02 Š. Fialovi se jeho důraz vyplatil! Druhá branka Rosic!
14:01 GÓL Florbal Rosice! 3:2
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #46 Štěpán Fiala bez asistence (3:2)
13:40 E. Niederhafnorová! Krásná přihrávka T. Kroutilovi - Rosice první gol utkání.
13:36 GÓL Florbal Rosice! 3:1
12:55 Rosice začaly rychleji střídat a zatím se to vyplácí!
12:47 Důraz Štěpána Fialy je o poznání větší, než v první třetině!
12:01 První buly druhé třetiny pro Rosice.
11:59 V první třetině jasně dominoval tým Troopers. Uvidíme, jak na to zareagují Rosice ve zbytku utkání.
11:20 Rosice teď vícekrát po sobě přerušily hru sekáním.
10:50 Wünsch z rohu rozehrává standartku krásnou přihrávkou na Matala na středu, ten zakončuje pouze do golmana.
09:11 Už je tam! Zní od fanoušků Troopers z hlediště. Troopers se dostali do rychlého protiútoku, 2 na 1, a je to z toho třetí gól utkání.
09:09 GÓL TROOPERS Black! 3:0
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #87 Tobiáš Ješina, asistoval #5 Ondřej Novák (3:0)
07:18 Hoffmann i ve druhém zápase září, zmatek před rosickou bránou pohotově vyřešil svým sebejistým zákrokem.
06:45 Matal se tentokrát vydal na výlet, štěstí, že soupeř nepotrestal.
06:00 Rosice se zatím rychle zbavují míčku. Matal vyhazuje na slepo na soupeřovu polovinu.
05:34 Troopers vyvíjí tlak a drží se na útočné polovině.
04:45 Skvělý pas od Ješiny do úniku Coufalovi, který jen ladně posunul míček do Hoffmannovi brány. Troopers odskakují do dvougolového vedení.
04:25 GÓL TROOPERS Black! 2:0
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #12 Denis Coufal, asistoval #87 Tobiáš Ješina (2:0)
04:10 Fiala a jeho střela vedle. Ostatní hráči přihlíží.
03:30 Řehák těsně před brankovištěm minul těžký míček.
02:55 Rosice se snaží neúspěšně napadat rozehrávku Troopers.
02:35 První gól pro Troopers. Ješina zavěsil.
02:32 GÓL TROOPERS Black! 1:0
01:49 A další! Troopers dostávají prostor na útočné polovině.
01:30 Standartka Troopers a krásná střela!
00:45 "Už se proberem!" Zní od trenéra Rosic! Tak uvidíme, jestli hráči procitnou.
00:02 Časomíra je ready, jdeme na to. Úvodní buly pro Troopers.
00:01 Vítáme vás u druhého utkání týmu Florbal Rosice!