9:2
    Antonín VAŠINA
    (Novák)

SVČ Včelín - FBK Spartak Hluk 9:2
branky: 2. Jiří Kratochvíl, 8. Jiří Kratochvíl, 8. Maxmilián Novák, 9. Tobiáš Holec, 9. Jiří Kratochvíl, 20. Tobiáš Holec, 26. Tobiáš Holec, 28. Jiří Kratochvíl, 35. Antonín Vašina - 23. David Snopek, 31. Vojtěch Břečka; rozhodčí: Jakub Lejček - Kateřina Vrlová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Končitík ? - David Dvořáček ?; po třetinách: 5:0, 1:1, 3:1
34:50 GÓL SVČ Včelín! 9:2
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #11 Antonín Vašina, asistoval #7 Maxmilián Novák (9:2)
30:36 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #22 Vojtěch Břečka bez asistence (8:2)
30:36 Dámy a pánové, blíží se nám drama! Hluk právě vsítil již druhý gól v sezoně a zdá se, že chytl slinu
29:31 Kluci z Včelína jsou nyní naprosto rozhozeni. Hluk do pole nasadil hned 3 krásné mladé slečny, kluci z Bystřice tedy mají rozhozené hormony a nejsou schopni trefit balonek
27:29 GÓL SVČ Včelín! 8:1
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #6 Jiří Kratochvíl, asistoval #17 Tobiáš Holec (8:1)
25:39 GÓL SVČ Včelín! 7:1
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #17 Tobiáš Holec, asistoval #17 Tobiáš Holec (7:1)
25:39 Tobiáš Holec z Včelína právě dává svůj třetí gól, čímž završil hattrick. Jelikož ale na hřiště nevlétla žádná čepice, hádáme, že zde Včelín příliš velké zastoupení fanoušků nemá
24:01 Jeden nejnemovaný pořadatel má neustále cukání hrubě porušit kodex ctnosti a na černo nastoupit v příštím zápase Kozla. Naštěstí ostatní pořadatelé mají natolim silnou morálku, že mu tento nečestný tah nedovolí.
23:59 Malá zajímavost na konec 2. třetiny; Věděli jste, že poměr rozhodčích na hřišti a za pořadatelským stolkem je dnes vyrovnán?
22:55 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 David Snopek, asistoval #19 David Dvořáček (6:1)
22:50 Přepište historii! Hluk vstřeluje svůj první letoční gól!
20:07 Jak by řekl náš vrhní pisálek Ing. Rafael Krákal, fanoušci defenzivního florbalu by v tomto zápase příliš spokojeni nebyli
19:50 GÓL SVČ Včelín! 6:0
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #17 Tobiáš Holec, asistoval #7 Maxmilián Novák (6:0)
19:50 Včelka opět píchla a dává gól v přesilovce
19:30 Hluk je nyní v oslabení, ale šance na výhru umírá poslední
18:54 Vyloučen hráč #62 Dominik Krátký družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
18:30 Zas a znova, nic
18:25 Hluk má nyní opět šanci skórovat
18:01 Gólman Hluku právě předvedl nadlidský zákrok
16:18 Včelička právě narazila do tyčky
14:30 Nevyrovnaný váhový souboj v rohu nám nyní ukázal, že ne vždy silnejší pes má právo na rozmnožování
13:55 Tak nic
13:50 Hluk rozehrává z rohu, třeba dají svůj první letošní gól
12:01 Hráči Hluku na začátek sezony asi zapomněli, že i po prohraném buly se hraje dál
11:59 U rozhodčích chvílemi není jasné, zda provádí signály přestupků, nebo se snaží odhánět hráče Včelína, kteří se lepí na jejich žluté dresy. Ale mějme se rádi, všichni jsem jenom lidé
10:00 Tempo zde začíná být vražedné, jako v Kobře 11 a jejich revíru
08:50 Člověk jednou chce psát zápis a hráči se najednou rozhodnou, že je potřeba dávat góly. Děkujeme
08:45 GÓL SVČ Včelín! 5:0
08:35 GÓL SVČ Včelín! 4:0
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #17 Tobiáš Holec, asistoval #14 Filip Borovička (4:0)
07:50 Brutální vražda v rohu, která ale smrtí nekončí
07:27 GÓL SVČ Včelín! 3:0
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #7 Maxmilián Novák, asistoval #17 Tobiáš Holec (3:0)
07:15 GÓL SVČ Včelín! 2:0
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #6 Jiří Kratochvíl, asistoval #11 Antonín Vašina (2:0)
07:15 Omouváme se za ucedení v omyl, včelín opět střílí ostrými
06:30 Rozhodčí hráče právě učí, jak se staví buly v rohu
06:20 Zatím to vypdá, že hra SVČ Včelín odpovídá životu včelky. Jednou píchne, a pak umře
01:24 GÓL SVČ Včelín! 1:0
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #6 Jiří Kratochvíl, asistoval #7 Maxmilián Novák (1:0)