zdržování hry
  • 60 59:19
    Kobylisy

TROOPERS - Florbal TJ Kobylisy 6:5
branky: 10. Vojtěch Potáček, 15. David Mati, 17. Marek Jedlička, 29. Marek Jedlička, 34. Martin Fajt, 57. Martin Fajt - 6. Boris Nouzák, 12. Matyáš Pik, 33. Marek Dostál, 37. Robert Štipka, 45. Tadeáš Rychetský; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 14 - Marek Paleček 21; po třetinách: 3:2, 2:2, 1:1
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Martinem Fajtem a trenérem Ivošem Bartkem: https://youtu.be/AKjY-VtIPmk?si=vyccxwTqyfnx2ndi
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Tadeášem Rychetským a trenérem Janem Hrdličkou: https://www.youtube.com/watch?v=gIhK0xWpG8M
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:35 Kobylisy zkouší ještě 6 na 4 v posledních vteřinách dnešního utkání.
59:19 Timeout Florbal TJ Kobylisy
59:19 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za zdržování hry
58:40 Kryštof Bartek zase podržel své družstvo.
56:36 GÓL TROOPERS! 6:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #55 Martin Fajt, asistoval #29 Petr Voltner (6:5)
56:36 Troopers proměňují přesilovku, dostávájí se tak do vedení.
55:00 Troopers mají 5 minut před koncem k dispozici přesilovku, využívají proto time-out.
54:58 Timeout TROOPERS
54:58 Vyloučen hráč #89 Matyáš Pik družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
53:50 Kryštof Bartek teď skvěle podržel Troopers, následný protiútok také nekončí gólem.
48:00 Skóre je srovnané, proto se nám hra vyostřuje. Oba týmy se snaží urvat vedení, šestou branku však zatím nikdo nevstřelil.
44:11 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #14 Filip Janeba (5:5)
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
36:53 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #33 Robert Štipka, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (5:4)
33:47 GÓL TROOPERS! 5:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #55 Martin Fajt bez asistence (5:3)
33:00 Hráči Troopers neubránili předbrankový prostor, Kobylisy se prosazují a snižují na 4:3.
32:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #16 Mark McIntosh (4:3)
28:40 GÓL TROOPERS! 4:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #55 Martin Fajt (4:2)
28:40 Hráč Troopers stál na správném místě, Marek Jedlička dorážkou zvyšuje na 4:2.
26:00 Hra má vysoké tempo a přelévá se ze strany na stranu.
22:54 Ondra Trávníček po obtočení brány trefuje břevno, Troopers dál tlačí.
21:29 Nebezpečné přenesení hry hráčů Kobylis zastavuje až gólman Kryštof Bartek.
20:32 Troopers na míčku a dostávájí se k prvnímu zakončení ve druhé třetině.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
16:34 Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování florbalky
16:05 GÓL TROOPERS! 3:2
14:36 Po buly v rohu se dostal David Mati k zakončení na hraně brankoviště.
14:33 GÓL TROOPERS! 2:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati, asistoval #96 Daniel Hruška (2:2)
11:44 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #89 Matyáš Pik, asistoval #33 Robert Štipka (1:2)
09:37 Vojta Potáček zvládl návrat na hřiště a srovnává skóre na 1:1.
09:34 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #14 Richard Makyča (1:1)
06:35 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Potáček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
06:35 Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Vyloučen hráč Troopers č. 77 Vojtěch Potáček za sekání.
05:17 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #21 David Mühlbach (0:1)
05:17 Hráči TJ Kobyliy po povedené standardní situaci otevírají skóre.
03:01 Pěkná kombinace první lajny Troopers končí bohužel chybou v zakončení. Na míčku jsou nyní Kobylisy.
00:29 První pokusy o zakončení hráčů Troopers končí zatím pouze blokem obráců Kobylis.