9:6
    Patrik CRLA
    (Nevěděl)

TROOPERS - FBK Atlas Blansko 9:6
branky: 5. Petr Voltner, 8. Marek Jedlička, 10. Jan Kramář, 18. Petr Voltner, 46. Ondřej Trávníček, 47. Richard Makyča, 47. Jan Kramář, 47. Matěj Blažek, 48. Vojtěch Potáček - 8. Jiří Suchomel, 17. Jiří Suchomel, 27. Jan Videman, 38. Lukáš Svoboda, 42. Lukáš Kučera, 51. Patrik Crla; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3:5 + Daniel Žilka OS; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Michal Melichar 19 - Petr Luňák 6, Vojtěch Ott 12; po třetinách: 4:2, 0:2, 5:2
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Petrem Voltnerem a trenérem Ivem Bartkem: https://youtu.be/Rq0VCeD8aDo
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Lukášem Kučerou a trenérem Vojtěchem Wilczekem: https://youtu.be/Wfe4BwvxDs8
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:55 Domácí s klidem vyhazují míček daleko od své bránz
59:20 Hosté v šesti
58:10 Paulík trefuje ležícího Otta
54:30 Dalero krásna klička pro diváky, kterou nasadil housličky soupeři ale střela jen do gólmana
50:49 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #13 Patrik Crla, asistoval #11 Jan Nevěděl (9:6)
50:39 Potyčku u domací brány řeší royhodčí ale atmosferu to moc neuklidnilo
49:23 Vyloučen hráč #79 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za držení
49:04 Hosté vypadají jako po sprše a na hřišti se jen plouží
48:24 Vyloučen hráč #17 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:23 GÓL TROOPERS! 9:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #98 Jan Kramář (9:5)
47:23 Navrátilec po zranění Vojtěch Potáček rozvlnil sítě hostů krásnou střelou nad rameno
46:57 Timeout FBK Atlas Blansko
46:57 GÓL TROOPERS! 8:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #64 Matěj Blažek, asistoval #19 Jan Daler (8:5)
46:57 Gólové hody domácích
46:37 GÓL TROOPERS! 7:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #98 Jan Kramář, asistoval #29 Petr Voltner (7:5)
46:20 GÓL TROOPERS! 6:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča bez asistence (6:5)
45:53 GÓL TROOPERS! 5:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (5:5)
45:53 Kramář vytřel podlahu proti hráčem a crossem nachazí Trávníčka, který se nemýlí
44:38 Suchomel odmítá prázdnou bránu
42:53 Na hřišti i na tribuně jde vidět, že jde o derby
41:23 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #91 Jiří Suchomel (4:5)
41:10 Hra zatím z obou stran nepřesná
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
38:50 Vojta Otta si opravdu omí postavit bránu. Blažek bekendem orazítkoval tyč
37:47 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Lukáš Svoboda, asistoval #15 Jan Videman (4:4)
37:47 Hosté se ubranili a hned srovnávají
37:04 Domací si připravují nebezpečné příležitosti ale zatím je nedokázali proměnit
36:22 Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #79 Marek Jedlička.
35:23 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko - osobní trest
35:23 Vyloučen hráč #17 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:23 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
34:40 Travníček se vrací do před sezní přípravy proti Blansku, ktera v jeho podaní připomínala povalovaní na pláži, dnes ale nedobrovolně
33:24 Přesilovku hraje domací první lajna a ukazuje se v ní mladíček Řáček
32:50 Hra 4 na 4 je zatím opatrnější a nepředvedla nám žádnou šanci
31:50 Vyloučen hráč #17 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
31:50 Paulík se chytře nechává faulovat a získavá početní výhodu
31:07 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
31:07 Seríe tvrdých zakroků obou týmů končí vyloučeným Voltnerem
30:40 Jedlička si natáhl Otta přes celou bránu ale míček pak už nedokázal zvednout
29:30 Pohledná kombinace Paulíka s Blažkem končí jen v rohu
28:35 Travníček odmíta gólovou nahravku na střed
26:02 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:3)
26:02 Výběh Videmana do středu končí golem
25:06 Tyčka branky Vojty Otta nený dvakrát zněla halou
22:34 Hostům končí přesilovka bez žádné větší šance
21:20 Presilová hra hostů si zatím nevypracovala žadnou šanci
20:34 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Vojtěch Ott družstva FBK Atlas Blansko
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:00 Poslední minuta první třetiny a s ní tlak první lajny domacích
18:50 Travníčkův neskutčný navrat do obrany překazil šanci hostí
17:36 GÓL TROOPERS! 4:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #97 Ondřej Trávníček (4:2)
17:36 Domací po náhozu hostí získavají míček a po rychlé sehrávce Petr Voltner skoruje
16:55 Hosté přijeli s velmi dobře připraveným kotlem
16:12 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Jiří Suchomel, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:2)
16:12 Hoste po nebezpečné akci domacích z brejku skorují
16:00 Nyní naopak press domací první lajny vyšel ale Voltner trefuje ze stredu pouze golmana
15:12 Press hostí na domací tretí lajnu vyšel ale střela z nebezpečného prostoru pouze nad
14:05 Suchomel zkoušel otočení kolem tyčky Melichara ale tan s klidem kryjje
12:46 Ze souboje prvních lajn má jednoznačně více domácích
11:50 Hosté náhozem prakticky jen odevzdali míček domacím a ti nebezpečným brejkem ihned zahrozili
09:47 GÓL TROOPERS! 3:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #98 Jan Kramář, asistoval #79 Marek Jedlička (3:1)
09:47 Nenapadná rozehrávka první lajny domácích konči golem Kramáře
07:58 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
07:21 GÓL TROOPERS! 2:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #98 Jan Kramář (2:0)
07:21 Jednoduchá střela Jedličky od matninelu zajištuje dvou golové vedení
06:26 Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
06:10 Hosté na míčku ale jen spiše platonicky
04:12 GÓL TROOPERS! 1:0
04:12 Klasická akce Petra Voltnera, otočka od mantinelu a střela takyvně dvacet nad led
01:12 Naštestí pro domací jen do bloku Jedličky
01:07 Hned nebezpečná standartka z předbrankového prostoru branky Michala Melichara
00:00 Dobrý večer, vítám Vás y tuřanské sportovní haly.