(Mühlbach)
  • 58 57:11
    Kobylisy

FBK Atlas Blansko - Florbal TJ Kobylisy 8:4
branky: 6. Jan Videman, 8. Lukáš Kučera, 9. Šimon Borek, 11. Dominik Janík, 16. Lukáš Kučera, 19. Lukáš Kučera, 26. Kryštof Indruch, 41. Jan Videman - 6. Tobiáš Hejda, 11. Jakub Zíka, 19. Tomáš Klouda, 58. Tomáš Klouda; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: David Tenora 18 - Marek Paleček 29; po třetinách: 6:3, 1:0, 1:1
60:00 Komentář hostů Zahradník Tomáš (Trenér): Zase jako pokaždé nám utekl začátek zápasu. Soupeř na nás vlítnul a bylo ho plné hřiště a ve všech herních činnostech nás přehrával. Hráli jsme hurá florbal nahoru, dolů, což nám nevyhovuje. Než jsme se rozkoukali, bylo po zápase. Od druhé třetiny jsme se soupeři snažili vyrovnat a bylo to znát na hře. Děkujeme soupeři, divákům, rozhodčím a pořadatelům za skvělou atmosféru a těšíme se na odvetu u nás doma.
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Vedoucí): V dnešním utkání jsme hráli to, co jsme si řekli a hráli jsme tak, jak bychom se chtěli prezentovat na domácím hřišti. Důležité tři body,na kterých chceme stavět dál a od kterých se chceme odpíchnout do dalších zápasů. Pochvalu zaslouží všichni hřáči, protože jsme hráli jako tým a to dnešní zápas rozhodlo. Děkujeme soueři za férovou hru, rozhodčím a skvěle vedené útkání a našim úžasným fanouškům, kteří nás hnali za vátězstvím! Jedeme dál!#atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
59:59 Hosté v šesti neuspěli a tak gratulujeme Atlasu k první výhře v NÁRODNÍ LIZE!!!!
58:14 Hosté to zkoušejí v šesti.
57:11 Timeout Florbal TJ Kobylisy
57:11 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #21 David Mühlbach (8:4)
57:11 Přihrávku Davida Mühlbacha zužitkoval Tomáš Klouda, který skóroval do odkryté branky.
55:44 Šanci hostí na gól nevyužil Klouda, který se snažil přelobovat Tenoru, ale nakonec přeloboval celou bránu a skóre se tak nemění.
54:21 Šanci 2 na 1 nevyřešili hosté dobře a dalšímu závaru před brankou domácích vystavil stopku skvěle chytající Tenora.
53:02 První útok má neskutečnou fazonu. Další gólová šance pro Adama Zukala končí na tyči branky hostí. Nutno ale podotknout že skákavý balon nebylo vůbec jednoduché trefit.
52:08 Nebezpečná situace před brankou Atlasu nakonec končí sekáním hostí. Rozehrávají domácí.
51:10 Ostrý souboj v rohu hřiště, který svedli hostující Klouda a domácí Mazáč. Druhý jmenovaný si ze souboje zcela jistě odnesl menší šrám, protože na střídačku odkulhával.
50:37 Adam Zukal našel volného Kučery na středu hřiště, jeho střela ale brankou neskončila.
48:54 Tak jako přibývá času na časomíře, tak přibývá emocí ve třetí třetině. Jsme svědky několika minisoubojů a slovních přestřelek, které se však rozhodčím daří řešit.
46:55 Dvojice obrovských šancí domácího celku nekončí zrovna tak, jak by si domácí fanoušci přáli. Nejprve skvělý Paleček vychytal blafák Lukáše Kučery a následně trefil Honza Videman tyč.
46:18 Nebezpečnou střelu hostí vyráží maskou Tenora.
43:24 Na hřišti se nám vystřídaly všechny formace obou týmů a zatím sledujeme podobný obrázek jako ve druhé třetině. Blansko hraje výrazně delší dobu na míčku, zatímco hosté hrozí spíše z brejků, které jim stále nevychází.
40:06 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #19 Lukáš Kučera (8:3)
40:06 Po přestupku Lukáše Kučery na buly rozhrávali hosté. Byl to právě Lukáš, který vystihl rozehru hostů, obešel hostujícího obránce a předložil přihrávku před bránu volnému Janu Videmanovi, který se z bezprostřední blízkosti nemílil.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:59 A máme tu konec druhé třetiny, která nám nabídla jednu přesilovku a jednu branku. Domácí Atlas dokázal uklidnit svou hru a pouštěl soupeře do minima šancí, což dokazuje i počet střel.
36:58 Zdá se, že hosté začínají postupně fyzicky odcházet. Hráči domácího týmu jsou v každém souboji rychleji a daří se jim skvěle zdvojovat nebo dokonce ztrojovat protihráče.
34:40 Atlas má daleko více ze hry. Hosté hrozí spíše z bezzubých brejků, které končí nejčastěji v rohu hřiště.
32:10 Povedený zámek od domácích, který skončil střelou Lukáše Kučery přímo do hrudi brankáře hostí.
30:56 Hra je vyrovnaná. Tzv. ,,Každý chvilku tahá pilku"
29:08 Skvělý zákrok domácího Tenory.
25:58 Nepříjemné chvíle zažívá Dominik Janík, který v souboji utržil úder do kolene. Uvidíme zda bude moci pokračovat. Vylučovat se nebude, dle názoru rozhodčích bylo vše v mezích pravidel.
25:07 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #83 Kryštof Indruch, asistoval #5 Šimon Borek (7:3)
25:07 Premiérovou branku v barvách Atlasu Blansko se na své konto připisuje právě odchovanec Dragons Kyjov. Krásná střela na přední tyč, která letěla jen lehce nad nohou hostujícího brankáře Palečka. My přejeme jen více a více takových zásahů. Hodně štěstí Kryštofe!
23:20 Hosté se mohli dostat do úniku 3 na 1, když Dan Žilka trefil blokujícího obránce. Hosté však míček nedokázali dostat dostatečně pod kontrolu a tak se nic vážnějšího nestalo.
22:22 Atlas odehrál skvělé oslabení. Soupeře k ničemu nepustil a navíc si vytvořil hned několik slibných příležitostí. Hlavní personou se stal Kuba Fedra, který zaznamenal hned dvě střely, avšak ani jedna z nich se neuchytila.
20:59 Hostům se nadaří zkrotit míček a tím pádem ani rozpohybovat domácí.
20:00 Vyloučen hráč #63 Tadeáš Rataj družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Se začátkem druhé třetiny přichází i první trest. Domácí inkasovali trest na 2 minuty za zdržování hry, jelikož se opozdili při příchodu na hrací plochu před úvodním hvizdem.
20:00 Střely v 1. části: 13:10
19:59 Více nám první třetina nenabídne. Máme možnost sledovat klasické utkání Atlasu na domácím povrchu. Diváci se rozhodně nenudí, protože gólů zde máme jako hub po dešti.
18:40 Tak to byla rychlá odpověď. Akce první formace jsou jako přes kopírák. Tentokrát Adam Zukal našel úplně volného Lukáše Kučeru na malém brankovišti a ten se trefil přímo na ,,teploměr".
18:35 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Adam Zukal (6:3)
18:01 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:3
18:01 A je sníženo. Gól úplně do prázdné brány. Dezorientovaný Tenora byl bez šance.
15:40 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #15 Jan Videman (5:2)
15:40 Po několika hezkých příležitostech první formace domácích se fantastiky prosazuje domácí hvězdička Lukáš Kučera. Tentokrát jsme měli možnost pokochal se výstavním zoro trikem zpoza brány. Děkujeme Lukáši!
15:20 Po akci Janíky se rozhrávají domácí z rohu.
13:30 Hosté při rozehře z rohu předvedli povedený signál, avšak střela skončila za mantinelem
12:25 Po šílené hře nahoru dolu se hra lehce uklidňuje oba týmy se snaží hrát více s balonkem.
10:41 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:2)
10:41 Po nepřehledné situaci před bránou se nejlépe zorientovali hosté a snižují tak stav zápasu.
10:07 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #63 Tadeáš Rataj (4:1)
10:07 Dominik Janík si dobře seřídil mířidla a po pěkné kombinaci skóruje do téměř prázdné brány.
08:57 Hned po buly se řítil do velké šance Dominik Janík, ovšem jeho střela backhendem se neuchytila.
08:54 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek bez asistence (3:1)
08:54 A už je to 3:1. Šimon Borek doklepává balónek do prázdné branky a navyšuje náskok domácích.
07:57 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (2:1)
07:57 A domácí Atlas jde do vedení! Lukáš Kučera se prosazuje. Jeho střílená přihrávka se pro domácí příhodně odrazila od jednoho z obránců a skončila za zády Palečka.
05:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #47 Filip Mazáč (1:1)
05:42 A máme srovnáno. Honza Videman našel zcela osamoceného Filipa Mazáče a ten se z předbrankového prostoru nemílil.
05:09 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #39 Tobiáš Hejda, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (0:1)
05:09 A máme zde první gól utkání. Po ztrátě domácího Atlasu se hosté z ničeho nic ocitli v situaci 3 na 1, kterou vyřešili znamenitě.
04:30 Schovaná střela Šimona Borka, kterou vytěsnil hostujácí Paleček ramenem.
03:14 A další šance pro domácí. Následuje rozehra z rohu
02:36 Po skvělém odebrání míčku se Dominik Janík uvolnil na středu se zjevil nikým nehlídaný Vojta Polách. Bohužel jeho střela zamířila vedle.
01:39 První střela hostí končí pod nohama domácího brankáře Tenory
00:01 Úvodní vzhazování pro domácí Atlas