6:4
    Jan VIDEMAN
    (Kučera)

FBK Atlas Blansko - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:4
branky: 10. Jan Videman, 24. Adam Zukal, 25. Jiří Suchomel, 51. Adam Zukal, 52. Jan Videman, 60. Jan Videman - 11. Jakub Mikolášek, 14. Matěj Švácha, 32. Jan Huleš, 56. Filip Blažek; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 6:4; využití: 2:2; diváků: 98; zásahy brankářů: David Tenora 16 - Daniel Dolák 16; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Dnes to z naší strany nebyl 100 % koncetrovaný výkon. Postrádali jsme větší kvalitu ve hře s míčkem a z toho pramení konečný výsledek ve prospěch domácích. Zápas si rozebereme na videu a musí nám sloužit jako ponaučení do zbytku sezóny. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Vedoucí): Dnes proti nám stál kvalitní a dobře organizovaný soupeř. Zápas se odehrál v rychlém tempu a oba golmani měli dobré zákroky, kterými své týmy drželi. Nám se podařilo v průběhu zápasu udržet soupeře na uzdě a sami jsme šli ve třetí třetině do dvoubrankového náskoku, který jsme i přes oslabení 5:3 udrželi a zápas dovedli do vítězného konce! Chtěl bych poděkovat celéme týmu za odmakaný zápas! Velké poděkování patří úžasným fanouškům, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru. Jedeme dál! #atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:46 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #19 Lukáš Kučera (6:4)
58:30 Kučera střelou přes celé hřiště míjí bránu o pár centimetrů.
57:00 Plzeň v šesti
56:45 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
56:09 Janík krásně umyl soupeře, avšak následně jeho střela orazítkovala pouze břevno.
55:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:4)
53:47 Vyloučen hráč #15 Jan Videman družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
53:25 Vyloučen hráč #83 Kryštof Indruch družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
52:00 Plzeň nyní tlačí, avšak Blansko hrozí z brejků.
51:00 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:3
51:00 Kučera střelou ze vzduchu trefil pouze gólmana, ale střela se odrazila ke Videmanovi, který pohotově zakončil.
50:14 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Adam Zukal, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:3)
50:14 Kučera nádherně našel přes celou šířku hřiště Zukala a ten trefuje odkrytou bránu.
49:14 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení
46:35 Zdravotník zvládl svoji práci na výbornou.
44:20 Hra je opět opatrná a Plzeň se snaží hlavně neztratit míček než vstřelit branku.
41:33 Dvě dobré šance v přesilovce likviduje gólman hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:50 Videman bohužel místo vstřelené branky odchází se zlomenou florbalkou po promáchnutí a ráně do tyčky.
39:29 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
37:29 Crla poprvé v životě v útočným rohu fauluje.
36:58 Hra ve 4 zatím moc šancí nepřináší.
35:38 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
35:38 Vyloučen hráč #47 Filip Mazáč družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
33:40 Další zbytečné vyloučení Atlasu.
33:27 Vyloučen hráč #15 Jan Videman družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
31:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #47 Matěj Švácha (3:3)
31:10 Po zbytečné ztrátě Atlasu na vlastní polovině hosté využívají přesilovku.
30:07 Vyloučen hráč #17 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
29:43 Tvrdý úder Svobody bude potrestán, hosté mají výhodu.
29:08 Borek, i když hraje s omezenou viditelností kvůli mírné modřině, sbírá nahrávky soupeře jednu za druhou. Je vidět, že za ty roky má hru přečtenou.
24:20 Povedená minutka Atlasu, kdy střelou z dálky vstřelil gól Zukal a chvíli poté Fedra nahrál žabkou Suchomelovi, který se nemýlil.
24:17 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Jiří Suchomel, asistoval #22 Jakub Fedra (3:2)
23:45 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:2
22:35 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
22:00 Borek vybojoval přesilovku, avšak mohl ve výhodě skórovat.
21:00 I v druhé třetině pokračuje souboj v hledišti.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
18:25 Střela Kučery v oslabení zblokována obranou Plzně
16:53 Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra na zemi
13:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (1:2)
13:36 Rychlá akce Plzně končí prudkou střelou pod břevno.
10:20 Po úvodím gólu první blanenské formace Plzeň rychle odpovídá.
10:02 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:1)
09:36 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
08:40 Hostí trefují břevno.
07:00 Další střelecký pokus hostů zblokován Crlou.
06:05 Nebezpečnou střelu ze středu hřiště likviduje Tenora
04:50 Atmosféra v hale je bouřlivá, avšak hra zatím celkem opatrná.