59
  • 59 58:04
    2

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal TJ Kobylisy 6:10
branky: 7. Šimon Dubský, 23. Filip Štědrý, 27. Jan Huleš, 40. Jakub Mikolášek, 44. Ondřej Kuhajda, 46. Jakub Mikolášek - 5. David Mühlbach, 8. Jan Pozler, 12. David Mühlbach, 32. Vít Komorný, 41. Robert Štipka, 48. David Mühlbach, 52. Vít Komorný, 52. Vít Komorný, 57. Vít Komorný, 58. Vít Komorný; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1 + Šimon Dubský 4 + Jan Huleš OS:2; využití: 1:2; diváků: 108; zásahy brankářů: Daniel Dolák 20 - Marek Paleček 24; po třetinách: 1:3, 3:1, 2:6
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Soupeř hrál dost účelně a neslo to své ovoce. Na naše branky se nadřeme a soupeři to naopak dost ulehčíme. Musíme si sednout na prdel,  a konstruktivně si říci, kdo co udělá pro zlepšení společného nastavení a týmového výkonu a poté to začít plnit na hřišti. Děkuji našim fanouškům, kteří nás po celý zápas povzbuzovali!
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Dnešní utkání bylo strašně běhavé až jsem se divil, že všichni naši hráči to tempo zvládli. Bohužel nás strašně trápí proměňování šancí. Naštěstí jsme ve 3. třetině zvládli už šance proměňovat a rozhodli zápas.  Děkuji všem a hlavně výborným fanouškům, kteří vytvořili skvělou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:01 Poslední minuta třetí třetiny.
58:04 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
57:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný bez asistence (6:10)
56:14 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:9
55:12 Slavia jde do šesti.
55:09 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
51:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #68 Tomáš Klouda (6:8)
51:14 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #21 David Mühlbach (6:7)
50:58 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest
50:58 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
47:24 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #3 Ondřej Kočí (6:6)
46:49 Fuchsova střela končí těsně mimo bránu.
45:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (6:5)
43:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #1 Daniel Dolák (5:5)
40:45 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Robert Štipka bez asistence (4:5)
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek bez asistence (4:4)
39:01 Poslední minuta druhé třetiny.
35:38 Atmosféra v hale je výborná.
31:38 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:4
28:24 První přesilovku si zahrají hosté.
28:23 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za hrubost
26:45 Huleš svoji střelou srovnává skóre zápasu.
26:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Filip Štědrý (3:3)
22:43 Střela Štědrého končí za Palečkem.
22:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #99 Jan Huleš (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 14:11
19:01 Poslední minuta první třetiny.
17:53 Oba týmy zkouší něco vymyslet, ale nikomu se nedaří dostat do útočného pásma.
11:58 Mühlbachova střela končí za zády Doláka po nepovedené akci Slavie.
11:56 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:3
07:22 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #28 Jan Pozler, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:2)
06:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský, asistoval #78 Matěj Rapp (1:1)
04:47 První gól v zápase si připisuje Mühlbach.
04:46 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
02:58 Blažkova střela je zblokována.
01:52 Převážně se hraje na polovině hostů, kde se snaží Slavie využít každou příležitost.
00:01 Úvodní bule pro domácí.