• 58 57:26
    4:5
    (Videman)

T.B.C. Králův Dvůr - FBK Atlas Blansko 4:5
branky: 14. Michal Mašek, 19. František Urbánek, 29. Tomáš Petr Martan, 32. Miroslav Řehák - 2. Jan Videman, 15. Filip Mazáč, 27. Jiří Suchomel, 56. Dominik Janík, 58. Dominik Janík; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 3 + Daniel Škoula 4:3; využití: 1:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Jiří Procházka 22 - David Tenora 26; po třetinách: 2:2, 2:1, 0:2
60:00 Komentář hostů: Toto vítězství bych rád věnovaval Ondrovi který nás skvěle připravil předzápasovým rozborem z nemocnice. Utkání o trpělivosti a proměněných šasncích. Divácky atraktivní zápas s mnoha vyloučeními. Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Za mě bezva zápas, který měl vše. Mělo to náboj a tři body vysely ve vzduchu na obě strany. Je škoda, když jsme ubránili několikaminutové oslabení 5:3, že jsme zápas nezlomili na svojí stranu. Oba golmani excelovali a drželi své týmy ve hře. Hostující FANS udělali pěknou atmosféru a zápas se musel líbit. Chtěl bych svůj tým pochválil, pracoval poctivě, ale v závěru jsme měli dát a místo toho dostali z brejku.Opticky si myslím, že jsme byli lepším týmem, ale na to se nehraje. Minimálně bod jsme si zasloužili. Budeme muset sebrat body jinde a máknout na tréninku. Děkujeme všem v hale za super atmosféru a soupeři děkujeme ještě jednou za korektní zápas. Přejeme šťastnou cestu po D1 domu a těšíme se na odvetu před Vánocemi.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:12 Obrovské šance týmu T.B.C.
57:50 Tým T.B.C. vstupuje do hřiště v 6 hráčích bez brankáře
57:27 tým T.B.C. se bude muset hodně snažit aby dalo Blansku gól
57:26 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
57:26 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #15 Jan Videman (4:5)
57:03 Zbývají poslední 4 minuty základní hrací doby a oba týmy se opravdu musí snažit aby dokázaly tento zápas vyhrát
55:48 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:4
54:47 Obrovská šance pro Blansko a je to gól
53:59 Blansko má přesilovku a také hodně šancí ale stále bez úspěchu
53:48 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání
53:40 Míček se posouvá ze strany na stranu jelikož oba týmy chcou tento zápas rozhodně vyhrát
53:00 Blansko se snaží soupeřovy sebrat balónek ale stále po několika pokusech bez úspěchu
51:20 T.B.C. má obrovskou šanci ale stále bez proměnění
49:35 T.B.C. ztrácí míček na polovině soupeře pokusem střelby na bránu z půlky
48:44 Oba dva týmy jsou ve velkém tlaku ale T.B.C. se na balónku drží více
47:50 Blansko hodně napadá hráče týmu T.B.C. ale po několika pokusech jsou stále týmy bez proměněných šancí
46:31 T.B.C. má rozehrávku na své polovině a snaží se dostat na polovinu soupeře
45:20 Blansko se dostává na půlku soupeře, ale stále neproměňuje šance ani jeden tým
43:43 Fanoušci obou týmů mají velký kotle které jsou opravdu hodně hlasité
42:30 Blansko ztrácí balónek na polovině soupeře
41:45 Blansko si na své polovině připravuje rozehrávku která končí střelou na bránu soupeře
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým T.B.C. Králův Dvůr
40:00 Po druhé třetině se oba dva týmy poctivě připravují na rozhodující třetinu
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:45 Blansko neproměňuje během velké početní přesily ani jeden gól
38:45 T.B.C. Králův Dvůr stále hraje ve 3 lidech ale Blansko zatím ještě neproměnilo
37:57 T.B.C. zatím udržuje balónek mimo bránu
37:23 Vyloučen hráč #12 David Zeman družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:40 Blansko má obrovské šance a zatím bez gólu
36:02 Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
35:19 T.B.C. vyhazuje míček do rohu soupeře kde se ho T.B.C. snaží udržet
34:51 Vyloučen hráč #57 Daniel Škoula družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2+2 minuty za hrubost
34:49 Kotle fanoušků obou týmů jsou velmi hlasité
33:30 Blansko po dlouhém držení balónku ztrácí balón střelbou na golmana T.B.C.
31:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #56 Miroslav Řehák bez asistence (4:3)
31:56 T.B.C. využilo ztrátu balónku přímo před bránou soupeře a proměňuje gól
31:20 T.B.C. se pouští do velkého tlaku na bránu soupeře
31:12 Oba soupeři se pustili do souboje o balónek na polovině hřiště
28:32 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #59 Tomáš Petr Martan, asistoval #56 Miroslav Řehák (3:3)
28:31 T.B.C. soupeřovi sebralo míček a pokouší se o gól který proměňuje
27:33 Blansko má hned po gólu velké šance ale neproměňuje
26:38 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Jiří Suchomel, asistoval #13 Patrik Crla (2:3)
26:37 Blansko drží míček a ze středu hřiště dává góla
26:19 Blansko drží míček na polovině soupeře ale brankář T.B.C. chytá míček
25:31 T.B.C. se dostává k obrovským šancím, ale stále bez proměny
24:55 Blansko si na své polovině připravuje rozehrávku která však končí střelbou týmu T.B.C.
21:50 T.B.C. se dostává na útočnou půlku kde ztrácí balónek
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým T.B.C.
20:00 Vítáme fanoušky po první přestávce a fanoušci obou týmů v hale už začínají povzbuzovat své týmy
20:00 Střely v 1. části: 14:3
18:51 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #28 František Urbánek, asistoval #19 Jakub Votava (2:2)
18:49 Je konec přesilové hry pro tým T.B.C. ale nepřestávají v tlaku do branky a davají góla
17:30 T.B.C. má přesilovou hru ale soupeř vyhazuje míček do utočného pásma
16:21 Vyloučen hráč #15 Jan Videman družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
15:20 T.B.C. má obrovskou šanci ale nepromňuje
14:05 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #47 Filip Mazáč, asistoval #15 Jan Videman (1:2)
14:03 Po přesilové hře T.B.C. vyhrává buly a drží balónek na polovině soupeře ale soupeř bere míček a jde uplně sám na branku
13:38 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (1:1)
13:12 Vyloučen hráč #83 Kryštof Indruch družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
12:44 T.B.C. má právě přesilovou hru a snaží se jí proměnit
12:13 Vyloučen hráč #29 Ondřej Navrátil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
11:42 T.B.C. udžuje míček na polovině soupeře a má několik šancí, ale stále žádná proměněná
10:02 Míček drží Blansko na polovině Králova Dvora
08:20 T.B.C. se po dlouhé době ujímá míčku a pokouší se ze všech sil míček udržet
05:55 Fanoušci Blanska mají zatím obrovskou převahu nad fanoušky domácího týmu T.B.C. Králův Dvůr
04:23 T.B.C. se zatím na míčku moc nedrží ale mají šance
03:10 Míčku se prozatím drží Blansko a hraje se na půlce Králova Dvora
02:05 Vedení zápasu se ujímá Blansko
01:02 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #13 Patrik Crla (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrálo Blansko
00:00 Zdravíme fanoušky u dnešního zápasu mezi týmy T.B.C. Králův Dvůr a FBK Atlas Blansko