60
  • 60 59:22
    Kobylisy

Florbal TJ Kobylisy - Spartak Pelhřimov 4:5
branky: 18. Ondřej Kočí, 30. Vít Komorný, 33. Jan Pozler, 59. Jan Pozler - 24. Vojtěch Mozr, 25. Tomáš Kocián, 32. Ladislav Běhounek, 55. Petr Zajíček, 59. Petr Zajíček; rozhodčí: Igor Ivanchenko - Artem Zolotar; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Marek Paleček 18 - Libor Domkář 20; po třetinách: 1:0, 2:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Bohužel nás sráží neproměňování šancí. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Dnešní utkání bylo spíše bojovné s řadou šancí na obou stranách. Nám se nepodařilo navýšit náskok vypracované na začátku druhé třetiny a utkání se nakonec mohlo překlopit na obě strany. My jsme v rozhodujících okamžicích byli efektivnější a máme první letošní body z venkovního prostředí. Díky hráčům za bojovnost a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:45 Velký záveřečný tlak Kobylis
59:23 Kobylisy stále v šesti
59:22 Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #28 Jan Pozler, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:5)
58:47 Ze středu střela na vzdálenější tyč.
58:40 Kobylisy jsou v šesti bez Palečka v bráně
58:02 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (3:5)
58:02 Pelhřimovský Zajíček si sám vybojoval balonek a šel na bránu.
54:26 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #17 Jan Knězů (3:4)
54:26 Janeba trefuje prvního a z protiútoku gól.
53:59 Balonek lítal po ose Štipka - Mühlbach - Kočí. Poslední jmenovaný vystřelil, ale pelhřimovský Mozr střelu vyrazil.
52:02 Nikdo nechce udělat chybu
50:49 Ondra Filip v samostatném úniku, balonek se mu ale zamotal pod nohy.
48:47 Pik i Komorný teď zachraňují nebezpečnou situaci před domácí bránou nohou.
46:18 Mühlbach trefuje tyčku
45:28 Vlach si oběhnul bránu a zkoušel pohotovost Palečka. Ten se střelou neměl sebemenší problém.
42:50 Štipka volí místo střely nahrávku, tu ale před bránou nikdo nečekal
41:55 Klouda se prokličkoval až před bránu, brankář Pelhřimova chytá.
40:15 Pelhřimov chybuje, Kočí střílí, brána neohrožena.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:56 Filip trefuje boční tyčku
37:10 Běhounek zkoušel pozornost domácího brankáře.
35:00 Dnešní zápas sleduje 43 diváků
34:40 Kobyliská standardka vedla k protiútoku hostí. Zajíček ale střílí vysoko nad.
32:21 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
32:21 Pelhřimov za bránou chybuje.
31:07 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #12 Vít Papež (2:3)
31:07 Pelhřimov má standardku v rohu. Domluvený signál a Kobylisy překvapeni.
31:03 Běhounek zprostředka střílí, Palcát vklidu vyráží za mantinel.
30:14 Paleček má v každé třetině zákrok měsíce
29:06 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný z trestného střílení (2:2)
29:06 Komorný ve vyložené šanci byl nedovoleně fakulován, následovat bude trestné střílení
27:33 Kočí vybojoval balonek, poslal ho na volného Mühlbach, ten ale trefuje prvního před sebou
25:31 Papež vyslal projektil na Palečka, ten maskou vyráží
24:25 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #66 Petr Zajíček (1:2)
24:25 Po zemí k přední tyčce
23:47 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Vojtěch Mozr, asistoval #10 Martin Blažek (1:1)
23:47 Odložené vyločení proměněné v gól
20:55 Na druhé straně Zajíček také vysoko nad.
20:10 Kočí střílí vysoko nad.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:41 Paleček předvedl zákrok měsíce.
19:32 Klouda na úplně volného Kočího u levé tyčky brány, brankář přihrávku vystihl a špičkou nohy změnil směr balonku.
17:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #68 Tomáš Klouda (1:0)
17:08 Kočí v samostatném úniku
15:03 Rychetský si vybojoval balonek a od pravého mantinelu střílí na připraveného Domkáře. Skóre se nemění.
13:00 Kobylisy se nemůžou dostat z vlastní půlky. Pelhřimov má balonek pořád na svých hokejkách.
11:00 Kuchyňa se snažil překvapit Palečka zpoza tyčky. Paleček na svém místě.
10:06 Klouda na uvolněného Pika, ten opět netrefuje.
08:48 Smejkal trefuje připraveného Palečka.
07:33 Štipka dostal nádhernou křižnou přihrávku od Kloudy, prázdnou bránu ale netrefuje.
06:26 Vyloučen hráč #66 Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za zvedání florbalky
06:26 Domácí si zahrají první přesilovku v tomto zápase.
05:09 Málem gól. Pelhřimovský obránce tečoval střelu kobyliského Pika. Brankář hostů včas zareagoval.
04:43 Pelhřimov vystihl rozehrávku domácích, hra je ale vzápětí přerušena nedovoleným zákrokem.
03:05 Mühlbach sám před brankářem. Balonek mu ale sjel.
02:26 První střela Pelhřimova. Paleček chytá.
02:04 Hraje se opatrně. Nikdo z hráčů nechce udělat chybu.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté
00:00 Dobrý nedělní podvečer z kobyliské Šatna Arény. Za pár minut začíná 6. kolo Národní ligy mezi domácím týmem Florbal TJ Kobylisy a hostujícím týmem Spartak Pelhřimov.