• 60 59:24
    5:11
    (Poláček)

Florbal TJ Kobylisy - SK Florbal Benešov 5:11
branky: 20. Ondřej Kočí, 27. Tadeáš Rychetský, 44. Robert Štipka, 50. Tadeáš Rychetský, 55. Ondřej Kočí - 13. Michal Vojtíšek, 14. Martin Šimek, 19. Ladislav Vorel, 20. Kryštof Garreis, 26. Martin Poláček, 27. Vojtěch Pavlíček, 28. Martin Šimek, 31. Martin Šimek, 33. Mikuláš Prošek, 41. Adam Balík, 60. Martin Šimek; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Marek Paleček 15, Daniel Molčan 2 - Ondřej Hnátek 20; po třetinách: 1:4, 1:5, 3:2
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): "Začít hrát třetí třetinu, když už je po zápase, je pozdě... Děkuji všem."
60:00 Komentář hostů Brož Lukáš (Trenér): "Děkujeme soupeři za utkání, dnes jsme díky efektivitě zakončení zvládli první dvě třetiny na výbornou, ale bohužel opět třetí třetina byla z naší stray nervózní, na tom musíme z naší strany zapracovat. Věřím, že se od tohoto vítězství odrazíme a v dalším zápase to potvrdíme. Teď už nás čeká jen sýrová sezona po cestě domů."
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:24 GÓL SK Florbal Benešov! 5:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (5:11)
59:24 Tak Dan bohužel nulu neudržel
56:25 Hnátkův pěkný zákrok
54:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #91 Adam Kropík (5:10)
54:55 Kočák teď hezky pod horní tyč
52:45 Pozler dvakrát v dobré pozici netrefil
49:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #25 Ondřej Filip (4:10)
49:47 Teď si to ale vynahradil
49:10 Kiks obrany hostů nevyužil Rychetský, ale měl těžkou pozici
44:40 Adam Kropík horní tyčka
43:50 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Robert Štipka, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (3:10)
43:50 Po střídání gólmanů domácí alespoň kosmeticky snižují
41:45 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Daniel Molčan družstva Florbal TJ Kobylisy
40:16 GÓL SK Florbal Benešov! 2:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #37 Adam Balík, asistoval #28 Martin Poláček (2:10)
40:16 Další minela v domácí obraně, nešťastný odraz od horní tyčky a je tam desátej...
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
38:20 Domácí nedokažou vepředu nic vymyslet
32:11 GÓL SK Florbal Benešov! 2:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #74 Mikuláš Prošek, asistoval #55 Vojtěch Fortelný (2:9)
32:11 Šílený kiksy v obraně - 2:9
30:27 Po buly se na zemi svíjí v bolestech Drobek
30:23 GÓL SK Florbal Benešov! 2:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #16 Albert Půlpán (2:8)
30:23 Bohužel osmý zásah v domácí síti
29:55 Standardka domácích bez využití
27:49 GÓL SK Florbal Benešov! 2:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #37 Adam Balík (2:7)
27:49 Nějak nám to tam začalo padat...
26:48 GÓL SK Florbal Benešov! 2:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček bez asistence (2:6)
26:48 Ten tam proklouzl, ani nevíme jak... Paleček střídá... Ne, nestřídá
26:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #10 Robert Štipka (2:5)
26:26 Domácí rychle kontrují
26:17 Rychetského dělo vytěsňuje Hnátek maskou
25:56 GÓL SK Florbal Benešov! 1:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #37 Adam Balík (1:5)
25:56 Další benešovská smrtící kombinace a je to zase o čtyři...
22:20 Před domácí brankou bylo opět horko
20:27 Standardka hostů po malé domů
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #21 David Mühlbach (1:4)
19:59 Sekundu před koncem první třetiny snižuje Kočák
19:15 GÓL SK Florbal Benešov! 0:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #22 Michal Vojtíšek (0:4)
19:15 Domácí obrana nedokázala vyhodit míček a je to 0:4...
18:32 GÓL SK Florbal Benešov! 0:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (0:3)
18:32 Hosté využívají
17:44 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
17:20 Signalizované vyloučení domácích
14:05 Za Palečkem cinkla tyčka
13:18 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
13:18 Šimek vyškolil Palečka a je to 0:2
12:22 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #31 Marek Vachoušek (0:1)
12:22 Střela takřka z půlky, ještě tečovaná, končí za Palečkovými zády
11:02 Robert Štipka tváří v tvář Hnátkovi neuspěl
08:40 První Palečkův zákrok
05:40 Benešovský útočník promáchl před prázdnou domácí brankou
03:40 Zatím oboustranně opatrné, bez střely na bránu
00:20 Hosté vstoupili do utkání aktivně
00:00 Pěkný podzimní podvečer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí vyzvou Benešov