• 60 59:17
    5:7
    (Kramář)

TROOPERS - Panthers Praha 5:7
branky: 12. David Mati, 22. Jan Věchet, 25. Matěj Blažek, 58. Marek Jedlička, 60. Ondřej Trávníček - 11. David Mašát, 25. Pavel Daněk, 33. Jan Martinek, 50. Jan Kšír, 52. Vojtěch Zdrubecký, 54. Tomáš Marhefka, 59. Matěj Vavroušek; rozhodčí: Michal Havelka - Jiří Obalil; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 206; zásahy brankářů: Michal Melichar 19 - Jan Buzík 12; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:4
60:00 Komentář domácích: Rozhovor domácí: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Michalem Melicharem a trenérem Ivo Bartkem: https://youtu.be/RtQx7WW6dj0
60:00 Komentář hostů: Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Matoušem Hrubým a vedoucí družstva Andreou Novákovou: https://youtu.be/LneNDjyknak
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:17 GÓL TROOPERS! 5:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #90 Jan Kramář (5:7)
58:32 Troopers se snaží hrát bez brankaře.
58:16 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #91 Matouš Hrubý (4:7)
57:32 GÓL TROOPERS! 4:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #18 Vít Mlejnek (4:6)
56:49 Timeout TROOPERS
56:49 Po několika nebezpečných zákrocích ze strany hráčů Panthers se hra uklidňuje, domácí trenér Ivo Bartek si vybírá oddechový čas.
54:33 Tentokrát přišlápl hráč hostujícího týmu Panthers nohu brankáři Melicharovi. Hra přerušena.
53:24 GÓL Panthers Praha! 3:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #70 Tomáš Marhefka bez asistence (3:6)
51:12 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký bez asistence (3:5)
51:12 Než jsme stihli zapsat gol, je tu další úspěšná střela Panthers a rozdíl se zvyšuje na dvojbrankové vedení hostí.
49:48 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #91 Matouš Hrubý (3:4)
49:48 Útočná hra Panthers se zúročila a hráči hostí prostřelují Michala Melichara a odskakují na rozdíl jednoho gólu.
47:02 V hledišti jsou slyšet i fanoušci Panthers.
44:39 Hra přerušena, hráč Panthers zůstal ležet po souboji na zemi, po informaci od zdravotníka se jednalo jen o prokousnutý ret.
43:33 Ostrý souboj přímo před pořadatelským stolečkem.
40:37 Petr Voltner se asi koukal na pořadatelský stolek, kde voní pizza a netrefil prázdnou branku.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:50 Hraje se až do konce druhé třetiny, Troopers tlačí, ale siréna tento tlak ukončila. Takže i po druhé třetině končíme s nerozhodným skore a ve třetí třetině budeme začínat od nuly.
38:02 Brankař Michal Melichar opět obdržel "kopačku" od útočníka hostí, po tomto zákroku zůstal ležet, hra byla přerušena, ale už se otřepal a opět hájí branku Troopers.
33:42 Tempo obou týmu je vysoké, rychlé rozehrávky na obou stranách a zatím perfektní zákroky obou brankařů drží nerozhodné skore. Brankař Melichar byl právě sražen, hra přerušena, ale je v pořádku a může pokračovat.
32:46 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #60 Marco Lombino (3:3)
28:52 Troopers se ubránili přesilovce, ale tlak Panthers nepolevuje, až nyní byl míček vyhozen na druhou stranu.
26:56 Troopers se brání ve čtyřech.
26:46 Vyloučen hráč #10 David Mati družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:20 Další prudká střela z půloviny hřiště mířila na Melichara, naštěstí byla jeho pravačka připravena a míček vyhazuje mimo hřiště.
25:20 Teď stálo u hráčů Troopers štěstí, hráč Panthers mířil na levý horní rožek Melicharovi branky, naštěstí pro domácí netrefil.
24:29 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk bez asistence (3:2)
24:29 Vyloučení hráče Troopers rozpoutalo brankovou bitvu.
24:11 GÓL TROOPERS! 3:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #64 Matěj Blažek, asistoval #16 Jan Věchet (3:1)
22:57 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
21:50 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #16 Jan Věchet, asistoval #8 Tadeáš Jelínek (2:1)
20:41 O přestávce jsme viděli zápasy malých nadějí Troopers, ale už jsme opět ve hře.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
16:15 Jedlička nahrál Makyčovi a ten opět zkouší pozornost brankaře Panthers. Panthers rychle rozehrávají na své polovině, po mantinelu se snaží vyvést hru před Melichara, střílí, ale Melichar je pozorný.
15:06 Marek Jedlička teď střelou vyzkoušel postřeh hostujícího brankaře, následně pak míček končí na horní konstrukci branky.
14:17 Diváci Troopers si na pomoc vzali buben a snaží se podpořit vlastní hráče.
11:06 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati bez asistence (1:1)
11:06 Po rozpačitém začátku tu máme dva rychlé góly, nejprve vymetl branku Melichara hráč Panthers Mašát a následně rychle odpověděl hráč Troopers David Mati a hra je opět srovnána.
10:48 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (0:1)
06:45 Rychlý únik Troopers, nahrávka, ale střela nekončí v brance. Hru rozehrávají Panthers, závar před brankou Melichara, ale zažehnáno. Míček už je na druhé straně, kde se rozehrává z rohu.
05:30 Tak hra začíná přiostřovat.
02:04 Hra je zatím opatrná na obou stranách. Petr Voltner právě vyzkoušel pozornost brankaře soupeřů. Míček skončil v boční síti.
00:25 Troopers dnešní zápas zahájilo slavnostním nástupem v nových dresech. Zároveň byli oceněni legendy Troopers. Tak uvidíme jestli nové dresy přinesou štěstí s lídrem tabulky Panthers Praha.