Jakub ŠÍMA
  • 59 58:38
    Písek

T.B.C. Králův Dvůr - FbC Písek 4:2
branky: 2. František Urbánek, 20. Daniel Hadaš, 30. Tomáš Fodor, 32. Miroslav Řehák - 10. Vojtěch Šanda, 12. Jan Králík; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jiří Procházka 27 - Vlastimil Dvořák 18; po třetinách: 2:2, 2:0, 0:0
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Dneska za mě utkání hodné divize, taková honěná za balónem. Hra hodně nahoru dolů, spousty ztracených balónů a místy mlácená. Můžu pochválit defenzívu, dva obdržený góly jsou dobrou znánku obrany a našeho golmana a musíme na tom stavět. Soupeř měl pár šancí v závěru, ale náš golman to zavřel na výbornou a pomohl týmu ke třetm bodům. Potřebujeme zlepšit hru bez balónu a vytvářet si více střeleckých šancí. Dneska hodně rotovala sestava což chápu, že se někomu nemusí líbit. Jsme rádi za tři body konečně a snad se odrazíme k lepším zítřkům a kluky to nakopne. Čeká nás výlet do Milevska, kde to nebude žádný med. Rozebereme si chyby na tréninku a pevně věřím, že jedeme do Milevska pro body. Děkujeme skvělým divákům za super kulisu, bez nich by to nešlo. Děkujeme soupeři za korektkní zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Toto utkání bylo hodně nahoru dolu a proto je pro mě překvapení, že padlo pouze 6 branek. Abychom se mohli radovat z vítězství, tak musíme jednozdnačně zlepšit naši práci před zakončením. Je potřeba se nabízet do lepších postavení v práci bez míčku. Je to škoda. Myslím si, že dnes jsme tu mohli brát body. Těšíme se na další víkend. Díky všem za utkání a našim divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:54 Tým domácích statečně brání své oslábení a odnese si z tohoto zápasu 3 body.
59:20 Tempo hry se dramaticky zvyšuje, jak se blíží konec utkání.
58:39 Tým hostí se nyní pokusí proměnit přesilovou hru 6 na 4.
58:38 Timeout FbC Písek
58:38 Vyloučen hráč #70 Jakub Šíma družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
56:55 Tým hostí jde do šesti a v posledních minutách se snaží otočit toto utkání.
54:52 Nyní verdikt rozhodčích zneplatnil vstřelený gól týmu hostí, když došlo ke zmatku, kdo má rozherávat z rohu na obranné půlce domácích.
53:59 Nyní chybělo opravdu málo a tým hostí se mohl radovat z gólu, když odražený balónek u malého brankoviště neměl nikdo pod kontrolou.
52:56 Střela skončila ve zdi týmu hostí.
52:53 Nyní bude tým domácích rozherávat standardní situaci z nebezpečné pozice.
51:12 Tým domácích si nyní bere oddechový čas pro taktickou poradu k blížícímu se závěru utkání.
51:11 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
47:37 Tým domácích je po dobře ubráněném oslabení opět v plném počtu.
47:07 Zbývá půl minuty do konce přesilové hry a týmu hostí se stále nepovedlo překonat brankáře týmu domácích.
45:37 Vyloučen hráč #57 Daniel Škoula družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
45:18 Tým hostí nyní rozehrává přesilovou hru a tlačí tým domácích.
45:17 Rozhodčí zvedá ruku a bude se vylučovat. Tým hostí jde do 6.
41:48 Krásná individuální akce hráče domácích Michala Maška vytvořila nebezpečnou střelu, bránkář týmu hostí však svůj tým podržel.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
38:04 Tým domácích úspešně ubránil oslabení a opět hraje v plném počtu.
36:08 Tým hostí rozheráva přesilovou hru a přesnou kombinací z čepele na čepel se snaží najít střeleckou příležitost.
36:01 Vyloučen hráč #37 Tomáš Zuska družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
34:47 Tým hostí nyní skóruje, ale až po hvizdu rozhodčích a skóre utkání tak zůstává stejné.
32:22 Toto utkání dnes v hale sleduje celkem 105 diváků a vytváří zde skvělou atmosféru. Děkujeme!
31:28 Tým domácích nyní ve vedení odskakuje od týmu hostí o dva góly po doražení Miroslava Řeháka.
31:27 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #56 Miroslav Řehák, asistoval #28 František Urbánek (4:2)
29:27 Tomáš Fodor nyní střelou od mantinelu posílá tým domácích do vedení 3:2.
29:26 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #10 Tomáš Fodor, asistoval #37 Tomáš Zuska (3:2)
27:46 Další standardní situace týmu domácích nyní končí zneškodněna brankářem týmu hostí.
26:23 Střela týmu domácích po rozehrání standardní situace končí v bloku.
24:41 Přesilová hra se týmu domácích příliš nepovedla a oba týmy jsou opět v plném počtu.
24:10 Nyní další pokus oslabeného týmu hostí mohl skončit gólovým zakončením.
22:57 Týmu hostí se teď povedlo vyprodukovat přečíslení v oslabení, střelecký pokus však parametry gólu neměl.
22:20 Tým domácích nyní zahájí první přesilovou hru tohoto utkání.
22:19 Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
21:52 Nyní nebezpečná střela týmu hostů, která skončila odrazem mohloa změnit stav utkání, akce však byla přerušena útočným faulem.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:29 Týmu domácích se vyplatila trpělivost s přípravou rozherávky a Daniel Hadaš přesnou střelou před koncem první třetiny srovnává stav utkání na 2:2.
19:28 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Daniel Hadaš, asistoval #70 Jakub Šíma (2:2)
19:00 Tým domácích se v poslední minutě první třetiny snaží připravit střeleckou šanci.
14:03 Tým domácích má problémy zachytávat crossové přihrávky jdoucí přes velké brankoviště, vznikají tak nebezpečné střelecké situace.
13:10 Tým domácích po inkasovaném gólu se nyní soustředí na udržení míčku na soupeřově polovině a snaží se tým hostí dostat pod tlak.
11:30 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #46 David Chvosta (1:2)
11:03 Rýchlá a smrtelně přesná kombinace týmu hostí skončila střelou Jana Králíka a ten tak posílá svůj tým do vedení 1:2.
09:53 Nyní nebezpečná situace před brankou domácích skončila proměněnou šancí týmu hostí a skóre utkání je tak vyrovnané 1:1.
09:52 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (1:1)
07:03 Bíží se polovina první třetiny utkání a od prvního gólu se zatím nenaskytla vyloženě gólová příležitost ani jednomu z týmů.
03:29 Po úvodním gólu se tým domácích držel dlouho dobu na balónku a pokoušel se najít skulinu v soupeřově obraně, žádnou však nenašel a o bálón přišel.
01:15 Skóre zapasu otevřel tým domácích, kdy po využití zmatku před brankou zakončil František Urbánek.
01:14 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #28 František Urbánek, asistoval #7 Štěpán Zavoral (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrává tým hostí.
00:00 Vážení diváci, od pořadatelského stolku Vás vítáme u osmého kola Narodní ligy - západ. Utkání bude zahájéno v 18:00.