60
  • 60 59:40
    Pelhřimov

Spartak Pelhřimov - TROOPERS 4:5
branky: 5. Ladislav Běhounek, 34. Marek Švrkala, 38. Vít Papež, 57. Kryštof Smejkal - 9. Ondřej Trávníček, 13. Marek Jedlička, 15. Petr Voltner, 41. Jan Kramář, 59. Jan Kramář; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 177; zásahy brankářů: Libor Domkář 11 - Kryštof Bartek 14; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Z naší strany dnes hodně kostrbatá rozehrávka, na druhou stranu dobrý důraz v útočném pásmu, jenže gólově nedotažený. V rozhodujícících fázích zápasu jsme nebyli efektivní v zakončení, soupeř byl v  této činnosti jednoznačně  lepší. Děkuji soupeři za utkání, který nám vzal první body v domácí hale a divákům za super atmosféru.
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Pěkné utkání, napínavé až do konce. Pro nás první tři body v nových dresech. Domácí podali velmi dobrý výkon především ve druhé a na konci třetí třetiny. My jsme byli v konci o trochu šťastnější a uhájili jsme těsný výsledek. Děkuji skvělým divákům soupeři i rozhodčím za velmi dobrý výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:40 Timeout Spartak Pelhřimov
59:12 Domací hrají bez brankáře.
58:36 Střeli Pelhřimova blokuje obrana Troopers.
58:15 GÓL TROOPERS! 4:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #29 Petr Voltner (4:5)
56:27 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal bez asistence (4:4)
56:27 Smejkal ze středu nedává Bartekovi šanci a rozvířil pozitivní emoci v domácím hledišti! Jenom Jirka Žák se mračí, protože s tímhle borcem nemůže na béčko počítat.
56:15 Hra se začíná poněkud vyostřovat. Pelhřimov tlačí, Troopers hrozí z breaků.
54:47 Vlachův nához z půlky, který končí v hledišti.
52:01 Kombinace na ose Papež-Papež. Střela zblokována do diváků.
50:48 Vyloučen hráč #21 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:23 Blažek v dobré pozici na středu. Místo střely volí klička alá Liberec - míček končí v rohu, balónek mají hostí a rozjíždění postupný útok.
48:30 Spartakovci i díky obětavým blokům naložili s druhým oslabením výrazně lépe. Nadechne se Spartak i díky parádním fanouškům ke srovnání?
46:20 Víťa Papež zalehl spoluhráče a jde si sednout na dvě minuty. Máte to s bráchou 1:1, příznivci Spartaku věří, že přesilovka zůstane nevyužita.
46:18 Vyloučen hráč #12 Vít Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
42:42 Save of the game! Domkář všem přítomným připomněl, že chytat umí. Opravdu dobře.
40:34 GÓL TROOPERS! 3:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #77 Vojtěch Potáček (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 4:4
39:30 Hostující Makyča pěkně zkoupal domácího Švrkalu (artróza kyčlí 3. stupně). K šanci to nevedlo. O chvíli později Papež pěkným blokem zachránil Domkáře od nebezpečné střely.
39:00 Pravě probíhaá poslední  minuta druhé  třetiny.
37:59 Vlach dnes opravdu chce, ale není mu přáno. Štěstí v lásce, ...
37:05 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #17 Jan Knězů (3:3)
37:05 Střelu z vrchu stečoval do branky Barteka Vít Papež.
36:46 Vyloučen hráč #16 Jan Věchet družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
33:35 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #10 Martin Blažek (2:3)
33:35 Pořadatelský stolek se nepřestává divit. Nechytatelný projektil na bližší šibenici vyslal bijec, hrdý otec a průměrný včelař Švrkala. Nutné ocenit i příhru zpoza brány.
32:20 V hledišti se rádoby inkognito objevil scout a nejlepší historický střelec B-týmu Jiří Žák, a to i přes pozdní hodinu nad rámec jeho večerky. Věříme, že i jemu se líbí bojovnost a zápal domácích hráčů.
30:07 Pelhřimova se nadařií projít přez obranu Troopers.
28:50 Bojovný zápas bez větších příležitostí. Zábrana i přes svůj výškový a váhový handicap úspěšný v souboji proti dvěma protihráčům.
26:40 Jak prohlásil místní DJ: "Martin Blažek za domácího Švrkalu celkem hasí". Aby taky ne, když je u hasičského sboru.
25:05 Pelhřimov se snaží dostat dopředu postupnou konbinací. Troopers jsou ale velice dobře organizovaní.
24:02 Vlach v dobré příležitosti trefuje boční síťku.
21:15 Knězů obětavým blokem zachraňuje nebezpečnou situaci!
20:00 Střely v 1. části: 6:5
20:00 La mesa organizadora saluda a nuestro amigo, el máš alto jugador del Spartak Pelhřimov, el divino Lukáš Zrzavý, directamente a México. !Un mojito a nuestra cuenta, Lukáš!
20:00 Skončila nám první třetina dnešního střetnutí. Od Pelhřimova standardní projev - počáteční tlak skončil prohranou první třetinou.
19:32 Pelhřimovské přečíslení 3 na 1 končí vysoký přestřelem Vlacha. Příště lépe, Viktore. Na tréninku to trefuješ!
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:15 Po úvodním tlaku Pelhřimova převzaly otěže hráči  Troopers.
14:45 GÓL TROOPERS! 1:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #77 Vojtěch Potáček (1:3)
14:45 Velkou chybu Švrkali trestá Voltner do téměř odkryté brány. Domkáš bez šance.
14:15 Tproopers odolávají útokům Pelhřimova.
12:07 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #97 Ondřej Trávníček (1:2)
12:07 Od domácí střídačky překonává Domkáře prutkou střelou hostující Jedlička.
11:32 Domácí Vlach hýří aktivivitou. Spartak má zajímavou standartku.
09:30 Nebezpečná střela Vít´i Papeže, hostující Bartek se vyznamenal.
08:37 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #77 Vojtěch Potáček (1:1)
08:06 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi
07:15 Troopers poprvé na polovině Spartaku, hostující Jelínek se předvedl pěknou kličkovanou.
06:06 Pelhřimov nepouští  Troopers naa balonek.
04:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek bez asistence (1:0)
04:20 Pelhřimov má zatím více ze hry, možná se projevuje start na dvě nebezpečné lajny.
02:44 Vlach opět na středu,  opět mijí. Ale musíme ocenit kvlaitní náběh.
01:30 Vlach v dobré šanci na středu, míjí. Už si koupil novou hůl.
00:00 Úvodní buly vyhrávají Troopers.