6:4
    Jan VIDEMAN
    (Indruch)

FBK Atlas Blansko - Spartak Pelhřimov 6:4
branky: 11. Adam Zukal, 23. Jiří Kroutil, 31. Lukáš Kučera, 42. Jan Videman, 57. Dominik Janík, 60. Jan Videman - 25. Tomáš Kuchyňa, 39. Ladislav Běhounek, 56. Tomáš Kuchyňa, 58. Viktor Vlach; rozhodčí: Veronika Vajsáblová - Alžbeta Holičková; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Jan Opletal 16 - Libor Domkář 12; po třetinách: 1:0, 2:2, 3:2
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): V dnešním utkání byla vidět spíše destrukce než florbalovost. My jsme nebyli dostatečně jistí na rozehrávce a svoje šance na rozdíl od soupeře neproměnili. Dnes jsme udělali i velké množství individuálních chyb. Atmosféra na hale byla výborná, těšíme se na obdobnou za týden do Pelhřimova. Díky hráčům za bojovnost a soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Vedoucí): Důležité body, které jsme dnes vybojovali! První třetina byla hodně opatrná a moc šancí a střeleckých příležitostí nepřinesla. Od druhé třetiny se hra více rozhýbala a přinesla více gólů, což se mohlo divákům líbit. Ve třetí části jsme měli zápas pod kontrolou a škoda, že jsme neodskočili na rozdíl více gólů. Tím jsme pak zápas zbytečně zdramatizovali a soupeře až do konce drželi ve hře. Nakonec jsme pojistili vítězství a tři body střelou do prázdné branky. Díky týmu za odmakaný zápas! Děkujeme rozhodčím, dnes v podobě něžného pokolení, soupeři za hru a jako už tradičně svělým fanouškům, kteří opět vytvořili v hale bouřlivou atmosféru! Jedeme dál!#atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #83 Kryštof Indruch (6:4)
57:00 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #34 Vojtěch Papež (5:4)
56:27 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #15 Jan Videman (5:3)
55:40 Atlasu se přesilovka 5 na 3 vůbec nedaří
55:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Tomáš Kuchyňa bez asistence (4:3)
54:45 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
53:49 Vyloučen hráč #22 Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost
53:49 Uvidíme hru 4 na 4
52:42 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za držení
50:55 Hra se zrychluje, ale žádné větší šance k vidění nejsou
47:34 Opletal krásným zákrokem nedopustil změnu skóre.
43:18 Prskavka útočníka domácího hráče s číslem 22 letěla mimo bránu
41:59 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:2)
41:58 Hned po skončení přesilovky se Atlas ořeci vytvořil šanci, kterou využívá
41:54 Hosté zvládli oslabení a opět nepustili Blansko k ani jedné střele na branku
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:56 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi
38:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #12 Vít Papež (3:2)
36:40 Přesilovka Blanska velmi podobná jako hostí, téměř bez střely.
35:06 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
33:33 Hosté kombinují, avšak chybí tomu střela
32:18 Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky
31:25 Pelhřimov mohl ze středu hřiště snížit, ale střela mířila příliš vysoko.
30:11 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #13 Patrik Crla (3:1)
25:55 Hráč hostí č. 26 má teď vážné zdravotní problémy, doufáme, že to bude v pořádku
25:17 Atlas po obdrženém gólu tlačí soupeře.
24:44 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Tomáš Kuchyňa, asistoval #92 Ladislav Běhounek (2:1)
23:14 Nepříjemný úder, který schytal Videman
22:18 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #5 Šimon Borek (2:0)
22:18 Jirka Kroutil první střelou na bránu ve druhé třetině hned dává gól
20:09 Buly pro hosty, avšak přichází hned ztráta
20:00 Střely v 1. části: 4:4
15:50 Třetí souboj Borka a opět hráč Pelhřimova padá, dneska svoji postavu využívá na maximum.
12:30 Kučera bojužel nezvyšuje náskok Blanska ve vyložené šanci.
10:52 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Adam Zukal, asistoval #19 Lukáš Kučera (1:0)
09:48 Vyloučen hráč #15 Jan Videman družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
08:10 Jakub Fedra si dnes zapomněl ponožky, tak doufáme, že nebude mít puchýře
06:55 Kučera zoro trikem dává podle našeho názoru gól, avšak rozhodčí viděly situaci jinak.
06:07 Krásná akce první formcae Blanska nekončí gólem
05:00 Borek a jeho druhý čistý hit, po kterém se soupeř zvedá ze země.
02:00 Borek postavil první čistý strom
01:15 V hale panuje bouřlivá atmosféra, oba týmy mají svůj kotel.