(Konrady)
  • 58 57:06
    Panthers Praha

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Panthers Praha 6:5
branky: 8. Filip Blažek, 13. Filip Štědrý, 32. Jan Huleš, 37. Filip Konrady, 49. Filip Štědrý, 58. Pavel Šimeček - 3. Matouš Hrubý, 5. Marco Lombino, 17. Matěj Vavroušek, 24. David Zelinka, 54. David Mašát; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Daniel Dolák 16 - Jan Buzík 24; po třetinách: 2:3, 2:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Míka Patrik (Trenér): První prohra v sezoně se vždy hodnotí těžce. Dnes jsme odehráli zápas s parametry Play-off, ve kterém rozhodují detaily. Ty dnes lépe zvládnul soupeř, především díky své první lajně. Děkujeme Plzni za prověrku a pokračujeme dál v přípravě na další část sezóny.
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Bylo vidět, že se utkaly týmy, které pomýšlí na postup do vyšší soutěže. Zápas se musel všem přítomným v hale líbit. Jsem rád, že jsme hlavně ve třetí třetině předvedli sebevědomý výkon a zápas dovedli do vítězného konce. Děkuji všem a hlavně veliké DÍKY našim fantastickým fanouškům!
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:58 Ani závar před Dolákem při standartce hostů gólem neskončil a domácí vítězí.
57:27 Panteři to zkouší v šesti.
57:06 Timeout Panthers Praha
57:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #56 Filip Konrady (6:5)
57:06 Domácí odskakují do vedení a schyluje se ke konci zápasu.
56:40 Domácí v plném počtu.
55:47 Skvělý zákrok Doláka proti Kšírovi.
54:36 Hosté jsou zpět usazeni v útočném pásmu v početní výhodě.
54:35 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
53:35 Přece jenom se hostům, konkrétně Mašátovi, podařilo Doláka propálit.
53:34 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #16 Daniel Riley (5:5)
53:10 Domácí statečně brání a padají do střel.
52:07 Možnost pro hosty na vyrovnání.
52:06 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
48:42 Kuhajdova střela gólové parametry neměla, Štědrý ji ale šťastně tečoval nohou a Slavia se ujímá vedení.
48:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (5:4)
46:00 Hulešův únik a pokus ze vzduchu pouze do brankáře, na druhé střílí Daněk mimo tři tyče.
43:44 Během početních výhod či nevýhod nic nepadlo a oba týmy znovu v pěti.
41:02 Několikanásobné vyloučení a na trestné sedí hned tři hráči.
41:01 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
41:01 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
41:01 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí a hned staví přesilovkovou formaci.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:29 I druhou třetinu zakončují domácí přesilovkou.
39:28 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
38:17 Druhý nájezd se Lombinovi nepovedl.
38:16 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #60 Marco Lombino.
37:40 Stejskal se snažil překvapit Buzíka z rohu, což mu málem vyšlo.
36:17 Po skvělé kombinaci druhé lajny domácích je skóre zápasu opět vyrovnané.
36:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #37 Adam Stejskal (4:4)
34:15 Nahození hostů se před Dolákem snažil tečovat Wojnar, ale pouze mimo.
32:36 Zajímavá kombinace Huleše a Kuhajdy končí u brankáře hostů.
31:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Filip Štědrý (3:4)
30:46 Mikolášek těsně míjí branku hostů.
30:05 Menší zaváhání při rozehrávce si Blažek rychle odčinil.
28:03 Dost se přiostřuje, je vidět, že se hraje o vrchol tabulky.
24:18 Dobrý obranný zákrok Sloupa.
23:17 Gól hostů zase na rozdíl dvou branek.
23:16 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #60 Marco Lombino (2:4)
21:21 Buzík na konci početní výhody domácích vychytal Šimečka a hosté jsou opět v pěti.
20:17 Domácí zahajují třetinu přesilovkou, na míčku ale i hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:19 Domácí oslabení nejenom přežili, Švácha ještě vybojoval pro svůj tým přesilovou hru, která bude pokračovat i do druhé třetiny.
19:18 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
18:34 Míčku se na chvíli zmocnili domácí a teď už zase útočí hosté.
17:21 První přesilovku zápasu si zahrají hosté.
17:20 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
16:10 Vavroušek se ocitl neobsazený před Dolákem a zakončení už neměl těžké.
16:09 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (2:3)
15:32 Zdrubecký měl namířeno sám na Doláka, na míček však nadošáhl.
12:27 Blažkův pokus nadvakrát dorazil Štedrý a stav utkání je opět vyrovnaný.
12:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (2:2)
09:45 Zákrok Kuhajdy ramenem posoudil rozhodčí jako faul a hosté opět na balonku.
07:53 Šimeček ze vzduchu jen těsně přestřeluje branku hostů.
07:18 Parádní trefa Blažka od půlky.
07:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #99 Jan Huleš (1:2)
04:55 Hosté odskakují po Lombinovo proměněném nájezdu do dvougólového vedení.
04:54 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino z trestného střílení (0:2)
02:21 Hned svým prvním pokusem na branku otvírají hosté skóre zápasu. Kšíř se střelou do poloodkryté branky neměl problém.
02:20 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #40 Jan Kšír (0:1)
01:18 Standartku z půlky vyřešil Švácha střelou, ta ale zamířila přímo do náruče Buzíka.
00:01 Úvodní buly pro domácí a hned bylo orazítkováno břevno za zády brankáře hostů.