2:4
    Vojtěch ŠANDA
    ()

TJ Sokol Jaroměř - FbC Písek 2:4
branky: 31. Tomáš Hejzlar, 55. Filip Krigovský - 12. Matěj Prčík, 18. Jan Králík, 22. Marek Slepička, 60. Vojtěch Šanda; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 25 - Vlastimil Dvořák 20, Karel Tvrdík 1, Vlastimil Dvořák 7; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Velmi náročné utkání. O utkání rozhodla naše dobrá první třetina, ale od té doby jsme bych řekl nebyli lepším týmem a hráli jsme hrozně ustrašeně. I přesto jsme si dokázali vytvářet gólové situace, ale nedokázali je proměnit, ale stejně tak naštěstí pro nás Jaroměř. Utkání postupně gradovalo a ve třetí třetině už to byl služný boj. Jsme rádi, že jsme závěrečný tlak zvládli a vezeme důležité 3 body do tabulky! Díky soupeři za utkání a naší šestici fanoušků za velmi statečné a povzbující podporu!
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:49 GÓL FbC Písek! 2:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda bez asistence (2:4)
59:18 Jaroměři se vůbec nedaří se dostat do šance
57:52 Jaroměř v šesti
56:39 Timeout TJ Sokol Jaroměř
56:32 Dvořákův výborný výhoz na Šandu, ten netrefuje branku
54:49 Janeček našel volného Krigovskýho, ten prostřeluje Dvořáka a snižuje na 2:3
54:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #11 Michal Janeček (2:3)
52:30 Zápas se zatím schyluje ke konci a v téhle třetině není moc nic psát
47:58 Písek trefuje břevno
46:29 Nikdo teď neví, kdo brání svoji přesilovou hru. Na balónu je více Jaroměř a to hraje oslabení
45:53 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:12 Kolínský se šel projít s balónkem do předbrankového prostoru a vystřelil. Dušan v poklidu chytá
43:48 Jaroměř tlačí, Písek výborně brání
41:24 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Vlastimil Dvořák družstva FbC Písek
41:24 Sedláček zkusil jít do backhandu, střídající gólman Písku však jeho fintu vychytal
41:23 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #14 Daniel Sedláček.
41:23 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Karel Tvrdík družstva FbC Písek
41:23 Sedláček šel sám na bránu. Obrance Písku ho sfauloval a proto bylo nařízené trestné střílení
40:01 Poslední buly utkání, opět pro Písek
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
38:00 Jaroměř bude mít druhou přesilovou hru v zápase. Zatím proběhli dvě střely na Dvořáka
37:37 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
35:54 Střela z obranného pásma Písku, Dušan opět s přehledem chytá
33:36 Janeček proti Dvořákovi, Dvořák zasahuje znova
31:50 Krigovský zkusil střelu v předbrankovém prostoru, avšak trefuje jen blok Písku
30:41 Hejzlar využívá přesilovku a snižuje na 1:3
30:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #95 Filip Krigovský (1:3)
30:13 Vyloučen hráč #33 Vladimír Lešek družstva FbC Písek na 2 minuty za zdržování hry
28:58 První střela v přesilové hře, Dušan s přehledem chytá
27:43 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
27:43 A máme tu první vyloučení zápasu, 2 minuty za bránění ve hře
27:33 Výborný zkouší střelu, Dvořák bezchybný
26:20 Písek zlepšuje důraz ve hře a vyplací se jim to. Zatímco Jaroměři zatím nic nevychází.
23:47 Komplikace před brankou, Dušanovi vyklozl balón mezi nohama a byl z toho problém
21:37 GÓL FbC Písek! 0:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička, asistoval #46 David Chvosta (0:3)
17:53 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #55 Vít Prokopec (0:2)
11:23 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #42 Vojtěch Šanda (0:1)
09:19 Štěpán projel celé hřiště, zakončení opět nebylo ideální
08:10 Padla první branka utkání pro hosty, to však neplatí z důvodu hry v brankovišti
07:32 Janeček zastavil náhravku Písku, ten však nevyužil a Dvořák stále bezchybný.
06:42 Šareš se dostal do šance, trefuje blok domácích
05:52 Hofman v předbrankovém prostoru, Dvořák opět připraven
04:48 Janeček si vykoupal Staňka, ale zakončení nebylo dobré
04:08 Další střela na Völgyiho, ten se v bráně nebude asi nudit
03:37 Matěj Prčík šel sám na bránu, Dušan s přehledem chytá
03:08 Králík zkouší střelu na Völgyiho, avšak míjí branku
02:06 Janeček našel před brankou volného Veinfurtera, ten však odkrytou branku netrefuje
01:18 Hofman zkouší přízemní střelu, Dvořák připraven
00:01 Buly pro Písek