58
  • 58 57:59
    Pelhřimov

Spartak Pelhřimov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:9
branky: 2. Ladislav Běhounek, 15. Martin Blažek, 20. Kryštof Smejkal, 42. Martin Blažek, 53. Vít Papež, 56. Jan Knězů - 11. Jakub Šedivý, 14. Matěj Švácha, 19. Filip Blažek, 23. David Malkus, 39. Pavel Šimeček, 48. Jiří Čížek, 51. Pavel Šimeček, 51. Matěj Švácha, 54. Ondřej Kuhajda; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2:4 + Jakub Šedivý 4; využití: 3:1; diváků: 207; zásahy brankářů: Libor Domkář 21 - Ondřej Trhlík 13; po třetinách: 3:3, 0:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Po úvodní spíše opatrné třetině soupeř začal napadat, s čímž jsme měli v úvodu problémy, ale také řadu vyložených brankových příležitostí, které jsem ale nedokázali proměnit. Ve třetí třetině byl soupeř výrazně efektivnější v zakončení a po zásluze dnes veze z Pelhřimova body. Nám dnes chyběl větší důraz v přebrankovém prostoru. Díky fanouškům obou týmů za super atmosféru.
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): První polovina zápasu z naší strany hodně rozpačitá. Hledali jsme složitá řešení a nechtělo se nám vracet a podstupovat osobní souboje. O přestávce jsme si přenastavili hlavu a rázem jsme se zlepšili. Oceňuji dobře zvládnutý závěr zápasu ve třetí třetině. Díky všem za zápas a hlavně našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit na dalekou Vysočinu.
60:00 Střely ve 3. části: 4:14
59:16 Pelhřimov se ještě snaží snížit rozdíl  ke konci utkaní.
57:59 Timeout Spartak Pelhřimov
57:33 Domkář výbořně podržel Pelhřimov.
55:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:9
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #8 Tomáš Kocián (6:9)
55:55 Kličkovaná alá Messi v podání Knězů(a). Spartak koriguje skóre.
55:26 Smejkalova střela od půlky hřiště, bohužel končí vedle.
53:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #20 Filip Štědrý (5:9)
52:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež bez asistence (5:8)
52:31 Chybu hostujícího Jeníčka trestá Vít Papež.
52:10 Zdá se, že o osudu utkání rozhodnuto. Slavia Plzeň slepenými góly jde do 4brankového vedení, které si svou obrannou činností hlídá.
50:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #98 Jiří Čížek (4:8)
50:08 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček bez asistence (4:7)
47:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #47 Matěj Švácha (4:6)
47:27 Krásná akce hostujícího Fuchse.
45:46 Hra se začíná s vyrovnaným skóre přiostřovat. Na hřišti už chybí jenom Švrkala, místní ranař a průměrný včelař (pokud toto po zápase čte, objednal bych si jednu sklenici).
41:05 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #17 Jan Knězů (4:5)
41:05 Blažkova střela, která končí pod břevnem.
40:35 Vlachova střela, která končí těsně nad břevnem.
40:00 Střely ve 2. části: 3:8
39:52 Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhét třetiny.
38:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (3:5)
38:08 Výborný zákrok domkáře.
37:04 Vyloučen hráč #12 Vít Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za zdržování hry
34:30 Smutný pohled na tribunu. Kromě zamilovaného Zajíčka je v hledišti i zřejmě zamilovaný Jirků. Dále tam vidíme tahouna B-týmu Kosa a zraněného leč vždy pozitivního Zrzavého. Všichni tihle borci by přišli vhod při dobývání slávistické svatyně. Tímto je všechny zdravíme!
31:50 Save of the game! Domkář svou nejcennější části tělo (překvapivě hlava) vychytává tutovku hostujícího celku.
30:58 Nejdříve domácí Vojta Papež a poté domácí kapitán Knězů ve velkých šancích. V prvním případě chytá hostující Trhlík, ve druhém případě míček orazítkoval pouze mantinel v rohu.
29:20 Zdravíme PETRA ZAJÍČKA, místního odchovance a vycházející hvězdu extraligových Pardubic. Místo lásky na protější tribuně by mohl oko pelhřimovského diváky potěšit spíše na palubovce. Snad příště, Petře!
28:00 Pelhřimov působí velice unaveně, otěže zápasu v tuto chvíli přebírá hostující celek z Plzně.
26:40 Pelhřimov se v přesilovce nedostal ani ke třele.
24:48 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
24:12 Agilní Běhounek se propracoval ke 100% šanci. Hostující gólman však Slavii protentokrát zachraňuje.
22:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #20 Filip Štědrý (3:4)
22:24 Co se nepodařilo Hulešovi, už se podařilo Malkusovi. Pěknou kombinaci zakončuje ze vzduchu, Domkář bez šance.
22:02 Plzeň v druhé třetině prozatím aktivnější.
21:09 Hosté opět v plném počtu.
20:15 Tim Stüzle? Ne, to hostující Huleš zkusil baseballově ohrozit Domkáře. Naštěstí vedle.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:09 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #10 Martin Blažek (3:3)
18:20 Vyloučen hráč #67 Jakub Šedivý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za hrubost
18:08 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #99 Jan Huleš (2:3)
17:59 Vyloučen hráč #10 Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
16:44 Rychlonohý Vlach ukázal výdrž nejen v Sauně, ale i na hřišti. V intenzivním střídání doběhl hostujícího hráče při rodícím se přečíslení. Viktore, smekám!
14:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
14:52 Martin stále umí! Přízemní střelou na bližší tyč srovnává skóre utkání. Potěšil tak oko fanoušku, fanynek, ale především rodičů.
14:16 Domácí Kocián míjí ve stoprocentní šanci, následuje faul hostující Blažka. Pelhřimov se bude snažit využít druhou přesilovou hru zápasu.
13:58 Vyloučen hráč #15 Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
13:23 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
13:23 Hostující třetí lajna děla domácí velké problémy a přidává druhou branku utkání.
10:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #88 Šimon Dubský (1:1)
09:51 Hosté jsou opět v plném počtu.
07:51 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
07:30 Pohublému Blažkovi nevyšla klička v breakové situaci.
06:53 Hostující Slavie si začíná vytvářet slibné situace.
05:20 Domácí Smejkal, až vzrůstem malou postavou, blokuje nebezpečenou střelu ze středu hřiště. Výborně Kryštofe!
03:45 Běhounek v další dobré příležitosti. Tentokrát úspěšnější hostující gólman.
03:20 První střelu hostujícího týmu chytá Domkář s přehledem.
01:06 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek bez asistence (1:0)
01:06 Běhounek precizním napadáním odzbrojil hostující obránce a otevírá skóre dnešního zápasu.
00:00 Úvodní buly vyhrává Pelhřimov.