• 61 60:56
    3:4
    (Videman)

SK Florbal Benešov - FBK Atlas Blansko 3:4p
branky: 2. Vojtěch Fortelný, 6. Martin Poláček, 18. Martin Poláček - 44. Jan Videman, 47. Kryštof Koštuřík, 48. Dominik Janík, 61. Lukáš Kučera; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 27 - David Tenora 26; po třetinách: 3:0, 0:0, 0:3, 0:1
65:00 Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): ach ty 3. třetiny.... Nepodařilo se nám utkání rozhodnout v prvních dvou třetinách a to rozhodlo o výsledku dnešního utkání. Přeji soupeři šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Vedoucí): Po dnešním bezkrevném a zatím naším nejhorším výkonem v prvních dvou třetinách jsme si body snad ani nezasloužili! Třetí třenina trochu vylepšila colkový dojem ze zápasu, nicméně takto hrát v dalších zápasech rozhodně nesmíme! Nakonec si vezeme 2 body, ale z předvedené hry dnes radost nemám. Berme to jako zdvižený prst a v dalším zápase opět předvést bojovný a týmový výkon! Děkujeme soupeři, rouhodčím a našim věrným fanouškům, kteří jsou prostě nejlepší! Jedeme dál!#atlasultras
65:00 Střely v prodloužení: 0:2
60:56 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #15 Jan Videman (3:4)
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:52 Bude následovat prodloužení.
59:16 Timeout FBK Atlas Blansko
59:16 Vyloučen hráč #27 Tobiáš Truhelka družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
56:03 Oba týmy hrají v plném počtu.
54:23 Čermák nahrává Svobodovi, ale ten branku přestřelil.
53:58 Vyloučen hráč #91 Jiří Suchomel družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
53:58 Vyloučen hráč #21 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
51:58 Vojtíšek starší posílá balonek Vachouškovi, jeho nahrávka byla však příliš dlouhá a končí tak v rukou Tenora.
51:04 Poláček našel Vojtíška ml. před brankou jeho teč končí za brankou hostí.
47:35 Benešov si nechává utéct vedení v tomto utkání.
47:28 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík bez asistence (3:3)
46:45 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Kryštof Koštuřík, asistoval #15 Jan Videman (3:2)
46:10 Hra je po silové stránce poměrně vyrovnaná.
43:49 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:1)
43:49 Vytoužená prvotní branka pro Blansko, která padla po dorážce Videmana. Hostům tak stačilo pouze 5 sekund v přesilové hře.
43:44 Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
42:33 Rozeběhnutý Poláček zkouší nahrát Balíkovi, ale přihrávka na dorážku mu nesedla.
41:41 Kučera z rohu domácích nahrává před branku Videmanovi, ten však trfuje Hnátka.
40:03 Prvotní bule pro Benešov, kde Poláček zkusil dokonce vystřelit.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:59 Poslední minuta druhé části se hra ocitá na půlce domácích, kde jsou v držení balonku hosté.
37:22 Vachoušek vybojoval balonek na půlce. V příležitosti jeden na dva chtěl oběhnout Tenora, který tuto brankovou příležitost vytušil a stihnul tak dát nohu k tyčce své branky.
35:09 Blansko se tak ocitá ve výhodné situaci na půlce domácích. Zkouší najít střeleckou pozici.
35:00 Prvotní přesilová hra pro tým Blanska.
34:59 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
31:36 Vojtíšek našel Půpána na rohu malého brankoviště jeho nebezpečnou střelu úžasně vychytal  Tenora.
31:19 Již třetí přesilová hra pro Benešov.
31:18 Vyloučen hráč #61 Denis Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
29:27 Videman před brankou domácích zkoušel během 10 sekund dvakrát vystřelit. Byl sice v dobré střelecké pozici, ale na vstřelení branky to nestačilo.
28:44 Pulpán vystřelil na branku hostí, jeho střele zabránil Švarc a balonek tak ukořistil pro svůj tým.
27:25 Útočná formace v podobě Janíka a Svobody v brankové příležitosti. Střela se dotkla pouze Hnátka výstroje.
24:46 Janík v brankové situaci zkusil vystřelit, ale minul branku domácích snažil se ještě balonek vybojovat, ale při této příležitosti sekl Hnátka do ruky, který měl již balonek v držení. Následovala výhoda pro domácí tým.
23:29 Kučera zkouší nahrát svým spoluhráčům, ale jeho úmyslu zabránil Balík, který podržel balonek na své půlce.
21:53 Sklenář v ponechané výhodě vyváží balonek, kde byl před brankou připravený Houštecký jeho střela však končí v bloku hostí.
20:01 Prvotní bule pro Blasnko.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:45 Blansko se snaží vybojovat balonek, ale Benešov jej má v držení.
18:01 Benešov stále v přesilové hře.
17:42 Trenstné střílení pro Blansko, které mladičký Hnátek vychytal.
17:41 Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #19 Lukáš Kučera.
17:36 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #16 Albert Půlpán (3:0)
16:38 Vyloučen hráč #93 Marek Švarc družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
16:38 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Polách družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
16:38 Vyloučení dva hráči z Blanska. Benešov hraje 5 na 3.
13:18 V neskutečné situaci se ocitl tým Benešova. Pavlíček našel krosovou přihrávkou Vojtíška Michala, který nahrál Vachouškovy před brankou, který zde byl úplně sám. Tenor, ale rychlým přesunem zabránil této šanci.
12:09 Střelecké situace jsou opravdu na obouch stranách.
11:03 Crla na své polovině vyzkoušel tahanou střelu, která sice dolétla před branku domácích, ale Hnátek ji vyráží.
10:36 Poláček zkouší střelu ze středu velkého brankoviště, zde jej zastavil Svoboda a vyváží balonek na půlku domácích.
08:30 Muller se snaží protlačit do velkého brankoviště, ale svojí střelou trefuje obranu domácích.
07:30 Šimek krosovou nahrávkou nachází Pulpána, který branku minul.
05:36 Hosté si přivezli značnou podporu ve svých fanoušcích, kteří se je snaží podpořit.
05:04 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček bez asistence (2:0)
01:48 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #55 Vojtěch Fortelný, asistoval #27 Tobiáš Truhelka (1:0)
01:48 Tenora vyráží střelu před sebe, ale zde byl připravený Fortelný s Truhelkou, kteří pousouvají Benešov prvotní brankou do vedení.
00:33 Prvotní střela utkání hráče č.22 Michala Vojtíška končí za brankou hostí.
00:02 Prvotní bule pro Benešov.