60
  • 60 59:55
    Pelhřimov

FbC Písek - Spartak Pelhřimov 5:4
branky: 5. Michal Měřička, 40. Jan Králík, 50. Vojtěch Šanda, 50. Jakub Mikeš, 55. Jan Králík - 39. Vojtěch Papež, 42. Matěj Kutílek, 44. Vít Papež, 58. Tomáš Kocián; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 140; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 17 - Libor Domkář 28; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:55 Timeout Spartak Pelhřimov
58:52 Hosté v šesti.
57:25 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #37 Kryštof Smejkal (5:4)
57:06 Využije Pelhřimov přesilovku?
56:19 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za hra na zemi
54:27 GÓL FbC Písek! 5:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #5 Michael Kolínský (5:3)
53:04 Hra navýšila tempo.
49:46 Celá obloukovka se raduje po gólu kapitána domácího celku.
49:45 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #81 Michal Měřička (4:3)
49:21 Skore je opět vyrovnané.
49:20 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #98 Štěpán Slunečko (3:3)
47:09 Prča si sám vyjíždí v oslabení před soupeřovo bránu.
46:02 Vyloučen hráč #46 David Chvosta družstva FbC Písek na 2 minuty za vysoká florbalka
43:56 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #34 Vojtěch Papež (2:3)
43:56 Pelhřimov se poprvé za tento zápas dostává do vedení.
41:08 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #12 Vít Papež (2:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
39:59 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #20 Ondřej Walter (2:1)
39:50 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování florbalky
38:45 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #97 Matěj Kutílek (1:1)
38:45 A máme vyrovnáno!
32:17 Písek má mnoho šancí.
29:52 Po celé hale jsou slyšet fandící diváci.
26:47 Hraje se tvrdě.
22:25 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
20:00 Střely v 1. části: 12:10
17:53 Pelhřimov nevyužívá svou první přesilovou hru.
15:32 Vyloučen hráč #98 Štěpán Slunečko družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
14:30 Karel Tvrdík se vytáhl skvělým zákrokem.
10:39 Písek na balonu.
07:19 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi
05:47 Domácí tým otevírá skóre dnešního zápasu.
04:48 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #6 Jan Králík (1:0)
02:50 Walter míjí.
00:49 Šardova prudká střela trefuje hruď golmana hostů.
00:01 Vítáme vás u 12. kola Národní ligy, kdy domácí Písek hostí tým z Pelhřimova.