5:7
    Tomáš HÁJEK
    (Řehák)

T.B.C. Králův Dvůr - SK Florbal Benešov 5:7
branky: 6. Tomáš Hájek, 30. František Urbánek, 36. Jakub Šíma, 42. Michal Nový, 60. Tomáš Hájek - 4. Jakub Sklenář, 22. Martin Šimek, 24. Martin Šimek, 34. Martin Poláček, 49. Martin Šimek, 51. Martin Poláček, 54. Petr Tůma; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Jiří Procházka 19 - Šimon Zídek 21; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Naše slabá prudktivita a nemohoucnost v některých situacích nás opět stálo utkání. Hosté chtěli poměrně více vyhrát, bojovali a střelecky byli někde jinde než my. Hostující gólman předvedl nadprůměrný výkon a držel akcie svého týmu ve vzduchu. V závěrečné třetině jsme udělali spousty chyb do obrany a soupeř to nemilosrdně trestal. Jediný pozitivní z tohoto utkání je to, že ve vzájemném zápase jsme v plusu. S takovýmto výkonem, který momentálně podáváme, nemůžeme pomýšlet na příčky play off. Je třeba si to srovnat v hlavě. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. Velký dík patří domácím fanouškům, kteří stále chodí a veří, že to zlomíme.
60:00 Komentář hostů Brož Lukáš (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání, dnes všichni v zápase podali dobrý výkon. První dvě třetiny byly vyrovnané a ve třetí třetině jsme byli produktivnější a tím jsme si zajistili vítězství v takhle důležitém utkání. Děkujeme našim divákům, kteří nás přijeli podpořit a vytvořili krásnou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
60:00 Zápas končí za stavu 5:7 pro hostující tým SK Florbal Benešov. Doufáme že jste si dnešní zápas užili a gratulujeme Vítězům.
59:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #2 Tomáš Hájek, asistoval #56 Miroslav Řehák (5:7)
59:21 Za poslední 3 minuty se dostává k obrovským šancím T.B.C. a nakonec i proměňuje.
58:02 Právě probíhají poslední 2 minuty a ani jeden z týmů nepřestává hrát naplno jelikož je potřeba makat do posledních vteřin.
57:12 SK Florbal Benešov má zajímavou rozehrávku a málem skóruje ale bez proměněné branky.
56:32 Oba týmy se drží na balónku a snaží se dělat co nejméně chyby ze kterých by mohli být potrestaný gólem, který bude pro tento zápas hodně důležitý až do poslední sekundy.
55:34 Tým T.B.C. má rozehrávku v rohu soupeře a doufá že promění gól ale stále bez úspěchu.
53:29 Tým T.B.C. Králův Dvůr si bere oddechový čas pro poradu na taktice která jim může pomoct při dorovnání zápasu.
53:23 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
53:23 GÓL SK Florbal Benešov! 4:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (4:7)
53:12 Tým T.B.C. Králův Dvůr musí zabrat aby tento zápas vyrovnal.
51:23 SK Florbal Benešov se drží na polovině soupeře a vytváří nebezpečné situace.
50:26 GÓL SK Florbal Benešov! 4:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #14 Ladislav Vorel (4:6)
50:11 Oba týmy chcou rozhodně vyhrát tento zápas a musí dobře kombinovat svoje taktiky.
49:24 T.B.C. vyhrálo buly po gólu a dostává se na polovinu soupeře kde kombinuje svoje střely a nahrávky.
48:35 GÓL SK Florbal Benešov! 4:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (4:5)
48:35 SK Florbal Benešov dostává výhodu přesilové hry kterou se bue chtít snažit proměnit a mají velkou šanci která končí za golmanem soupeře.
47:50 Vyloučen hráč #56 Miroslav Řehák družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
47:45 Fanoušci obou týmů podpořují svoje týmy pro vítězství tohoto zápasu.
46:13 SK Florbal Benešov se dostává do obrovské šance ale gól na vedení skóre nedávají.
44:53 Tým T.B.C. se dostává k opravdu nebezpečným šancím ale obrana soupeře brání svojí bránu aby nedostali možná rozhodující gól.
43:58 K balónku se dostal tým SK Florbal Benešov a rozehrává si vklidu řed vlastní bránou ale T.B.C. je nechává na své polovině vklidu rozehrávat.
42:45 Po vyrovnávacím góle vyhrává buly tým T.B.C. Králův Dvůr a pokouší se rozehrát vklidu na své polovině ale soupeř chce získat balónek a tak T.B.C. musí hrát rychle a přesně .
41:56 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #70 Jakub Šíma (4:4)
41:14 Jelikož tento zápas je důležitý pro oba dva týmy, budou muset zamakat aby vyhrály tento zápas. Prozatím se na balónku drží T.B.C. a jakmile se k balónku dostane SK Florbal Benešov, soupeř okamžitě bere míček.
40:01 Úvodní buly 3.Třetiny vyhrál tým T.B.C. Králův Dvůr, drží se na balónku a rozehrávají na své půlce a čekají na příležitost šance.
40:00 Opět vítáme naše fanoušky onlinu, doufáme že i vy jste natěšení na poslední třetinu tohoto zápasu. Oba týmy budou muset poslední třetině zabrat aby tento zápas vyhrály a zárověň doufáme že budou mít minimálně stejné nasazení jako v předchozích třetinách.
40:00 Střely ve 2. části: 6:13
40:00 Prozatím po 2.Třetině stav utkání 3:4 pro SK Florbal Benešov. Znova se vám ozveme na začátku 3.Třetiny.
39:54 T.B.C. má v poslední minutě obrovské šance které jsou potřeba k proměně aby T.B.C. Králův Dvůr Dorovnal skóre.
38:34 SK Florbal Benešov má obrovskou šnaci ale končí to vyhozením balónku za mantinel.
37:45 Hra se stále přesouvá z jedné poloviny na druhou polovinu soupeře a oba týmy mají krásné šance, bohužel bez proměny.
35:28 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #13 Michal Mašek (3:4)
35:27 Fanoušci obou týmů opravdu hodně prožívají přesilovou hru týmu T.B.C. ale Krásná šance která končí úspěšně proměněnou brankou pro tým T.B.C. Králův Dvůr.
34:20 T.B.C. by potřebovalo proměnit gól na vyrovnání skóre zápasu ale zatím bez úspěchu.
33:28 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #87 Jakub Sklenář (2:4)
33:28 Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
33:07 Tým T.B.C. Králův Dvůr se stále snaží proměnit vyrovnávací gól ale stále bez úspěchu jelikož SK Florbal Benešov stále brání výborně a T.B.C. má málo příležitostí proměnit.
30:32 Tým SK Florbal má velmi nebezpečné šance ale obrana T.B.C. vždy zneškodní šanci soupeře.
29:49 Oba týmy se drží na balónku ale po dlouhé době proměňuje T.B.C. gól pomocný k vyrovnání skóre.
29:10 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #28 František Urbánek, asistoval #19 Jakub Votava (2:3)
28:12 Tým T.B.C. se dlouho drží na balonku na své polovině, při pomalém přesunu na polovinu soupeře ztrácí balónek na středu hřiště ale soupeř má nepokrytý míček a T.B.C. se dostává do obrovské šance kterou neproměňují.
25:31 Míček je stále v obrovské rychlosti jelikož přeskakuje od jedný florbalky k druhý.
24:22 Tým T.BC. se bude muset opravdu snažit aby srovnal zápas jako v první třetině.
23:39 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (1:3)
23:19 Vetšinu času se na míčku drží SK Florbal Benešov a oproti první třetině jsou týmy více agresivnější.
22:03 Oba týmy přišly do druhé třetiny s velkým nasazením a toho využívá SK Florbal Benešov a skóruje hned na začátku druhé třetiny.
21:28 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
20:01 Opět vítáme naše fanoušky který jsou sledovači našeho onlinu, Oba týmy byly v šatnách a doufáme že budou mít stejné nasazení jako v minulé třetině. Úvodní buly vyhrál tým SK Florbal Benešov a okamžitě se dostává na polovinu soupeře.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
20:00 První Třetina byla opravdu napínavá až do posledních sekund. Doufáme že zápas bude v dalších třetinách stále hodně napínavý. Ozveme se vám znova na začátku 2.Třetiny.
19:24 Hráč z týmu SK Florbal Benešov fouloval Hráče T.B.C. Králův Dvůr a mají rozehrávku na středu hřiště ale foul se fansouškům domácího týmu opravdu nelíbil.
18:20 Tým T.B.C. Králův Dvůr se pokouší dostat na polovinu soupeře ale bez úspěchu.
17:43 Oba týmy se drží na balónku na svých polovinách a čekají na příležitostnou šanci která by pomohla proměnit branku soueře.
15:54 Fansoušci týmu T.B.C. Králův Dvůr mají opravdu hlasité fanoušky kteří chcou podpořit svůj tým.
13:53 Tým SK Florbal Benešov hraje v plném počtu a výborně ubránili svoje oslabení.
13:24 SK Florbal Benešov se snaží ubránit svůj trest a zatím se jim to daří výborně jelikož se T.B.C. Králův Dvůr nemůže dostat do velké šnace.
12:17 Tým T.B.C. Králův Dvůr se snaží využít přesilovou hru ale prozatím bez proměny.
11:36 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
11:21 Aktuálně se na balónku drží tým T.B.C. Králův Dvůr ale SK Florbal Benešov vytváří opravdu nebezpečné situace kterých nevyužívá.
10:04 Oba týmy se snaží o proměnu ve vyoučení v obou týmech ale hráči obou týmů jsou zase v plném počtu.
09:23 Při hře čtyř hráčů proti čtyřem hráčům se projeví kombinace obou týmů ale zatím bez proměněného gólu.
07:59 Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:59 Vyloučen hráč #41 Daniel Škoula družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:57 Oba týmy se snaží využívat šance který se nabízí hned po chybě protějšího týmu.
05:54 Buly po vyrovnávacím gólu vyhravá tým T.B.C. Králův Dvůr a dostává se okamžitě do šnace .
05:49 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #2 Tomáš Hájek, asistoval #6 Jakub Tošnar (1:1)
05:34 Většinu času ovladá balónek tým T.B.C. ale často ztrácí balónek v oblasti středu a vznikají tím velmi nebezpečné situace.
03:45 Tým T.B.C. ztrácí balónek na středu hřiště a SK Florbal Benešov je okamžitě potrestal. Buly po gólu vyhrá tým T.B.C. a znova si připravují šance.
03:35 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #7 Martin Šimek (0:1)
02:43 Oba týmy prozatím hrají opravdu opatrně jelikož ani jeden tým nechce dostat góla.
02:11 SK Florbal Benešov se dostal k balónku a okamžitě balón zaváží za branku soupeře.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích T.B.C. Králův Dvůr, drží se na balónku a rozehrávají na své půlce a čekají na příležitost šance.
00:00 Dobrý večer, vážení diváci. Vítáme vás u dnešního online přenosu. Doufáme, že si dnešní zápas užijete a budete fandit prostřednictvím našeho online přenosu. Dnes se v utkání představí týmy T.B.C. Králův Dvůr proti SK Florbal Benešov. Oběma týmům jsou body potřebné a tento zápas nebude pro žádný z nich snadný. Přejeme oběma týmům hodně štěstí a za 15 minut začne samotný zápas.