7:13
    Adam KROPÍK
    (Mühlbach)

Florbal TJ Kobylisy - FBK Atlas Blansko 7:13
branky: 7. Ondřej Krejčí, 15. Vít Komorný, 30. Ondřej Kočí, 32. Adam Kropík, 44. Ondřej Kočí, 53. David Čermák, 60. Adam Kropík - 4. David Čermák, 6. Michal Bělaška, 7. Kryštof Indruch, 12. Jakub Fedra, 23. Jakub Fedra, 24. Lukáš Kučera, 26. Lukáš Kučera, 35. Lukáš Kučera, 35. Jakub Fedra, 37. Patrik Crla, 49. Lukáš Kučera, 53. Šimon Borek, 59. Kryštof Indruch; rozhodčí: David Kytler - Jakub Tázler; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Marek Paleček 14, Ondřej Kudrnáč 4 - Jan Opletal 27; po třetinách: 2:4, 2:6, 3:3
60:00 Komentář domácích: Od začátku jsme k zápasu přistoupili špatně. Na soupeři bylo vidět, že chce více. Prohrávali jsme skoro každý osobní souboj. Když jsme zápas dotahovali, nechali jsme si dát hloupé goly. Bohužel je vidět, že poslední dobou máme velmi špatnou docházku na trénink, která se pak přenáší na naše hokejky, kdy nám strašně dlouho trvá zpracovat balonek.  Dík všem a přeju soupeři štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Vedoucí): Po posledním domácím zápase jsme vybojovali důležité tři body do tabulky. Soupeř v posledních zápasech hrál dobře a vezl se na vítězné vlně. Jsme rádi, že jsem vstoupili dobře do zápasu a proměnili jsme svoje šance. Celý zápas jsme měli více ze hry a zaslouženě jsme získali důležité body do vyrovnané tabulky. Děkuji celému týmu za výborý výkon a zodpovědnou hru po celý zápas. Děkujeme rozhodčím za dobře vedený zápas, soupeři za férovou hru a našim skvělým fanouškům, kteří vážili cestu s námi vlakem a opět nás skvěle podporovali a udělali výbornou atmosféru! Jedeme dál!#atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #21 David Mühlbach (7:13)
59:55 Symbolické snížení těsně před koncem
59:30 Mühlbach tyčka
58:41 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #83 Kryštof Indruch, asistoval #22 Jakub Fedra (6:13)
58:41 Domácí obrana dneska fakt nemá den...
55:17 Domácí se ubránili
53:56 Další freestyle hostům nevyšel kvůli vysoké hokejce
53:17 Vyloučen hráč #89 Matyáš Metoděj Krahulec družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
53:15 Teď se bude vylučovat na druhé straně
52:51 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:12
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #22 Jakub Fedra (6:12)
52:32 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:11
Vlastní branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #57 David Čermák (6:11)
51:35 Vyloučen hráč #93 Marek Švarc družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
51:00 Signalizovaná výhoda pro domácí
48:56 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #99 Adam Zukal (5:11)
48:56 Laciná ztráta domácích ve středu pole a další gól...
46:44 Hosté se tentokrát ubránili
44:41 Vyloučen hráč #34 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
43:48 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #28 Jan Pozler (5:10)
43:48 Kočák těsně před vypršením využívá přesilovku
43:25 Mühlbach trefuje Opletala do masky
42:00 Síly se na okamžik vyrovnaly a začíná početí výhoda domácích
41:55 Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
40:01 Domácí začínají třetí třetinu v oslabení
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:59 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi
39:30 Signalizované vyloučení na domácí straně
39:00 Pozler zblokoval nebezpečnou střelu
36:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #13 Patrik Crla, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:10)
36:22 Kudrnáčovi neprůstřelnost dlouho nevydržela
34:52 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Ondřej Kudrnáč družstva Florbal TJ Kobylisy
34:51 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:9
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra bez asistence (4:9)
34:51 Další kiks domácí obrany a devátý gól hostů
34:44 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #17 Michal Bělaška (4:8)
34:44 Nedáš - dostaneš
31:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:7)
31:27 A teď už je to gól
31:20 Za Opletalem cinkla tyčka
29:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #21 David Mühlbach (3:7)
29:55 Pěkná akce Kočák - Mühlbach znamená snížení domácích
26:13 A další
26:10 Za Palcátem cinkla tyčka
25:44 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (2:7)
25:44 Perfektně provedený freestyle znamená sedmý gól Blanska
23:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #13 Patrik Crla (2:6)
23:22 Další poměrně laciný gól, tentokrát na bližší tyčce
22:41 Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy neproměnil #52 Vít Komorný.
22:14 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #73 Lukáš Svoboda (2:5)
22:14 Zmatků v domácí obraně využívají hosté ke vstřelení pátého gólu
20:33 Tentokrát se hosté ubránili
20:00 Střely v 1. části: 11:14
19:30 Palcát likviduje obrovskou šanci hostů v oslabení
18:32 Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
18:30 Závar před Opletalem končí vyloučením v týmu hostů
14:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:4)
14:33 Kočák famózně vymyslel akci a Kobylisy snižují
13:30 Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za držení
11:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #83 Kryštof Indruch (1:4)
11:42 Další akce ovšem končí čtvrtým gólem Blanska
11:25 Palcát likviduje dělovku hostů
10:10 Rychetský horní tyčka
09:50 Pěkná Mühlbachova rána z první těsně vedle
06:44 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #46 Ondřej Krejčí bez asistence (1:3)
06:44 Domácí rychle snižují
06:09 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:3
06:09 A je to o tři...
05:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Michal Bělaška, asistoval #57 David Čermák (0:2)
05:37 Pěkná individuální akce hostů končí druhou brankou
03:25 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #57 David Čermák, asistoval #19 Lukáš Kučera (0:1)
03:25 Ovšem prosazují se hosté
02:55 Kočák na Opletala nevyzrál
02:05 Zpočátku zatím převaha domácích
00:00 Pěkný zasněžený podvečer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí vyzvou Blansko