• 57 56:47
    8:9
    (Řehák)

FBK Atlas Blansko - T.B.C. Králův Dvůr 8:9
branky: 2. Michal Bělaška, 3. Lukáš Kučera, 12. Adam Zukal, 20. Vojtěch Fedra, 37. Lukáš Kučera, 40. Kryštof Indruch, 44. Vojtěch Fedra, 52. Vojtěch Fedra - 8. Michal Mašek, 24. Jakub Šíma, 30. Jakub Tošnar, 35. Michal Nový, 37. Michal Nový, 46. Štěpán Zavoral, 51. František Urbánek, 57. Michal Mašek, 57. František Urbánek; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: David Tenora 30 - Jiří Procházka 16; po třetinách: 4:1, 2:4, 2:4
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): No.. co dodat.. po nesktuečně špatném vstupu do utkání, kdy jsme udělali dvě hrubé chyby v obraně a soupeř je nemilosrdně trestal, jsme byli na ručník. V šatně jsme si stanovili cíle a od druhé třetiny to byl úpně jiný tým. Bohužel, ikdyž jsme otočili utkání na 5:4, jsme nedokázali tíhu výhru udržet a soupeř v závěru znovu otočil. Domácí byli více na balónku v určitých pasážích hry, ale kdo chtěl víc na hřišti jsme byli MY. 8 lidí na marodce, 12 lidí přijelo bojovat na jih Moravy a neskutečná morálka, famózní výkon Tomáše Fodora a všech lidí na lavičce, znamenalo konečně výhru za tři body. Chtěl bych ještě jednou klukům poděkovat, že to nezabalili a dřeli až do konce. Bezvadná atmosféra místnách FANS. Přejeme všem co nás sledovali Krásné Vánoce a ve zdraví se uvidíme v lednu v Králováku. Cesta domů bude SLADKÁ :-) TBCKD
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Vedoucí): Dnešní utkání jsme si prohlráli jen a jen sami.Místo toho, abychom dobře rozehrané utkání v pohodě dotáhli do konce, jsme zbytečně svými chybami soupeře zbytečně dostali do hry. Výpadek ve druhé třetině se nám podařilo otočit opět ve svůj prospěch. Ve třetí třetině jsme se opět dostali do vedení, ale soupeř opět potrestal naše chyby a tresnal nás. Pro nás ztráta, kterou musíme odčinit v dalším zápase. Děkuji soupeři, rozhodčím a skvělým divákům a přeji všem klidné a pohodové vánoční svátky a do nového roku jen to nej! Jedeme dál!#atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
58:25 Domácí v 6.
56:48 Hosty gól v přesilové hře nabudil a otáčí výsledek na svoji stranu.
56:47 Timeout FBK Atlas Blansko
56:47 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:9
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #56 Miroslav Řehák (8:9)
56:32 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #70 Jakub Šíma (8:8)
56:12 Tenora drží svůj tým.
55:31 Hosté mají šanci snížit.
55:30 Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
52:39 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
52:14 Domácí budou hrát přesilovku.
51:28 Rychlá odpověď domácích.
51:27 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #75 Adam Zukal (8:7)
50:48 Další chyba v rozehrávce stála domácí vedení.
50:47 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek bez asistence (7:7)
48:42 Janík se snažil najít Fedru před bránou, ale přihrávku zachytil golman.
45:49 Čermák přihrál soupeři na hokejku a ten chyby využil.
45:48 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral, asistoval #70 Jakub Šíma (7:6)
43:09 Bělaška našel na zadní tyči osamoceného Fedru, který nasměřoval balónek do branky.
43:08 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #17 Michal Bělaška (7:5)
42:23 Domácí stipňují svůj tlak.
40:50 Míček stále v držení domácích.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:31 Bělaška našel volného Indrucha a ten ze středu střílí přesně.
39:30 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #83 Kryštof Indruch, asistoval #17 Michal Bělaška (6:5)
36:44 Vedení hostů nemělo dlouhého trvání. Kučera totiž vyrovnává.
36:43 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (5:5)
36:07 Nechytatelná střela Nového posílá hosty do vedení.
36:06 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #70 Jakub Šíma (4:5)
34:07 Osamocený Nový doráží a vyrovnává.
34:06 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:4
33:30 Bělaška v šanci, ale trefuje jen tyč.
31:48 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
31:48 Vyloučen hráč #34 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
29:39 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #6 Jakub Tošnar, asistoval #7 Štěpán Zavoral (4:3)
29:39 Nához od půlky, který končí v brance domácích.
27:55 Hra zatím nahoru a dolu
23:47 Vystavní rána pod horní tyč.
23:46 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #13 Michal Mašek (4:2)
22:51 Přesilovku budou mít taky hosté.
22:50 Vyloučen hráč #75 Adam Zukal družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká florbalka
21:43 Hosté zatím aktivnější.
20:31 První střelu druhé třetiny Tenora chytá.
20:01 Buly pro Blansko.
20:00 Střely v 1. části: 8:19
19:09 Zukal našel volného Fedru a ten tentokrát treuje přesně.
19:08 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:1
18:28 Kučera kráně našel Fedru, ale ten trefuje jen tyčku.
18:11 První přesilovku budou mít domácí.
18:10 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
16:30 Domácí pod tlakem.
15:02 Tenora chytá nepříjemnou střelu.
11:05 Zukal, Kučera a znova Zukal. Nic vic k tomu není potřeba říct.
11:04 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #75 Adam Zukal, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:1)
07:45 Hosté svůj tlak využili a snižují na rozdíl jedné branky.
07:43 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #59 Tomáš Petr Martan (2:1)
05:45 Indruch prošel celým hříštěm, ale trefuje jen golmana.
02:25 Na 2:0 zvušuje střelou ze středu Kučera
02:24 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
01:43 Bělaška krásně vystřělil nad rameno golmana.
01:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Michal Bělaška, asistoval #51 Dominik Janík (1:0)
01:20 Hosté spalují šanci.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domáci.