• 60 59:16
    4
    Adam BALÍK

SK Florbal Benešov - TJ Sokol Jaroměř 3:6
branky: 8. Ladislav Vorel, 11. Ladislav Vorel, 24. Jakub Sklenář - 10. Michal Janeček, 11. Tomáš Hejzlar, 15. Tomáš Hejzlar, 20. Michal Nožička, 23. Jiří Hofman, 26. Jiří Lhotský; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4 + Adam Balík TDKU + 4:5; využití: 1:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 26 - Dušan Völgyi 22; po třetinách: 2:4, 1:2, 0:0
60:00 Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): Z naší strany nepodařené utkání. Od začátku jsme poušteli soupeře do šancí po našich chybách. Jen díky našemu golmanovi je pro nás výsledek mírumilovný. Pokud budeme dále předvádět takovéto výkony i v dalším roce tak nás čeká boj o udrží v této lize. Děkujeme soupeři za zápas, děkujeme divákům a všem přejeme hezké prožití Vánoc. Dále všechno nejlepší do nového roku.
60:00 Komentář hostů Křovina Tomáš (Vedoucí): Pro nás důležité 3 body. Doufám, že se nám bude dařit i po svátcích. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům a přejeme všem příjemné svátky. Díky
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:59 Děkujeme všem divákům za podporu, jak na zápase tak přes on-line. 3 body si v posledním letošním zápase nenadělíme. Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků, pohody a cukroví. Vidíme se v příštím roce.
59:17 Naprosto zbytečná situace od domácího hráče.
59:16 Vyloučen hráč #37 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2+2 minuty za hrubost
59:16 Vyloučen hráč #37 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov do konce utkání
59:15 Další zničený míček.
58:42 Domácí hodně vytažení. Snadné pro obranu hosté na přehrání situace.
58:22 Hnátek stále v bráně. Zřejmě ve hře 5 na 5 zůstaneme.
58:02 Poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:58 Vachoušek se ocitá zase v potyčce.
56:59 Poláček střílí, střela 2x odražena. Balonek mezi nohama brankáře hostů.
56:26 Hnátek vyhlíží, kdy dostane pokyn běžet na střídačku.
56:12 Lajny znovu pozměněny.
55:56 Příkaz ze střídačky je jasný "kluci začneme pressovat".
55:56 Coach domácích si bere time.
55:55 Timeout SK Florbal Benešov
54:14 Znovu nepřesnosti v rozehrávce vede k dalším problémům v brankovišti Hnátka.
53:30 Poláček s Vachouškem v rohu zdvojili soupeře a získávají balonek, střela brankář chytá.
52:23 Hraje se klasicky posledních 10 minut. Snad se v zápase něco zvrátí.
52:00 Jeden z mála bloků, co právě předvedl Půlpán.
51:20 Dlouhé střídání třetí formace.
50:07 Garreis v obraně, zatím bezchybný.
49:54 Rozšlápnutý míček zastavuje hru.
47:30 Souhra Garreis-Balík v některých případech zafunguje.
46:32 Rychlé přenesení hry od Vorla na Vachouška, střela nic, Truhelka doráží  skákající míček, netrefuje zařízení.
45:40 Poprvé ve třetině ohrožení brány hostů.
44:02 Stále stejné situace, kdy Jaroměř mezi obranou Benešova prochází naprosto jednoduše.
43:10 Benešov zatažený na své půlce.
42:32 Každá střela Tůmy zblokovaná.
42:02 Rychlé přenesení hry hostů vede k dalšímu ohrožení domácí brány.
41:34 Jaroměř o krok napřed v každém souboji.
41:07 A zase!
40:58 Hnátek znovu hasí.
40:13 Začátek další třetiny a Hnátek tým znovu zachraňuje.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:52 Nic se nedaří, ani tahle přesilová hra.
39:26 Přesilovka nám dnes nevychází.
38:20 Další ztráta na půlce a Hnátek chytá další samostatný únik. Skvěle!
38:00 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:03 Vorel zastavuje únik 1 na 1.
36:28 Jaroměř rychle přehrál bránící Benešov, finální nahrávka mizerná.
35:33 Hra se přiostřila, momentálně to pocítil Sklenář v objetí jaroměřské střídačky.
35:09 Spoustu střel, ale žádná úspěšná, která by skončila v síti Jaroměře.
34:30 Tůma zkouší jeho krátký výběh, bránu míjí, balonek stále ve hře.
34:05 Snad se dočkáme gólu.
33:47 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
33:18 Vachoušek ve zdi zavrávoral, naštěstí za ním byl připravený Hnátek, který chytá.
33:16 Jaroměř má standartní situaci na velkém brankovišti.
32:20 Koukol nastupuje do zápasu po zranění kotníku, byl by to krásný comeback, kdyby vstřelil gól a Benešov vyhrál.
31:50 Hra v plném počtu, přesilovka bez nápadu, jen se spoustou nepřesností.
31:05 Půlka zápasu za náma a domácí tým se velmi trápí.
30:40 Hráči se začínají vztekat. Řeči sou slyšet z obou střídaček.
30:36 Poláček střílí vedle.
30:12 Benešov stahuje Jaroměř do velkého brankoviště. Střela sjela.
29:50 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:50 Hra mezi Vachouškem a Výborným nabírá grády. Nejdříve slovně a nyní si to i vyříkávají během hry.
28:38 Na hřišti se děje furt stejná situace. Ztráta na půlce hřiště a Jaroměř hned hrozí.
27:29 Ztráta při každém získání míčku, buď chybnou rozehrou nebo nedůrazem.
26:41 Rozkaz od domácího kapitána zní jasně "střídejte na míčku".
25:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #77 Michal Nožička (3:6)
25:40 Stejná situace jako při druhém gólu Vorla, ale mnohonásobně horší provedení, Lhotský vypichuje balonek a uniká do samostatného úniku. Hnátek nájezd zvládl, ale následná dorážka končí za zády domácího brankáře.
24:58 Mnoho střel, ale neúspěšných.
24:20 Další přesilová hra domácích. Co vymyslí tentokrát?
24:19 Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:40 Pavlíček z první vystřelil a Sklenář u zadní tyčky doráží.
23:39 GÓL SK Florbal Benešov! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #73 Jan Pavlíček (3:5)
22:26 Střela od mantinelu a gól.
22:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #11 Michal Janeček (2:5)
22:02 Vorel na trestnou za řeči ze střídačky.
22:01 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
20:46 Sklenář v první formaci, dostal se okamžitě do šance a trefuje tyč.
20:15 Hnátek hned musí hasit chyby hráčů před sebou.
20:01 Začíná druhá třetina a už při prvním střídání je vidět zásah do sestavy domácích. Snad to hře domácích prospěje.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:54 Pavlíček Vojta měl ještě k závěru třetiny šanci, jeho pokus byl zablokován.
19:25 Další ztráta na půlce hřiště a je tu další odskok ve skóre.
19:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #88 Jiří Hofman (2:4)
19:18 Balonek pro Jaroměř a dále drží na hokejce.
19:00 Po neshodě v rohu následuje bule.
18:30 Ze standartní situace z rohu se rozehrávka nedaří.
17:56 Jaroměř silná na balonu při hře za bránou.
17:06 Balík se střílí, balonek skáče a míjí bránu.
16:20 První lajně se zatím nedaří najít klid v rukou a jsou z toho jen neuhlazené přihrávky.
15:45 Mnoho ztrát na středu hřiště, stojí mnoho sil při bránění.
15:04 Benešov zpomaluje herní tempo a snaží se vymyslet něco do útočné hry.
14:22 Crossová přihrávka a je tam.
14:21 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (2:3)
13:58 Další hra v oslabení pro Benešov. Asi trochu ubrat?
13:57 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:57 Kluci si musí dávat pozor na hru v brankovišti, na brankoviště 1:1.
11:23 Vorel měl dnes správnou kombinaci cukroví a v zápase je nejvíce vidět, místy i slyšet.
10:55 Rychlé vyrovnání stavu. Stejné jako u prvního gólu nepohlídaný střed předbrankového prostoru.
10:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (2:2)
10:19 Půlpán vybojoval standartku na velkém brankovišti. Poláček ťuknul Vorlovi a ten neminul.
10:18 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #28 Martin Poláček (2:1)
10:04 První domácí přesilová hra, snad to přinese tížené ovoce.
10:03 Vyloučen hráč #86 Max Kuštan družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
09:54 Nepohlídaný střed přeed bránou nás stojí vedení.
09:53 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #71 Daniel Kroupa (1:1)
09:16 Jaroměř hrozí ze střel od obrany. Míček bránu netrefil.
08:12 Spolupráce Sklenář-Poláček funguje i ve verzi, kdy je Sklenář v obraně a zvládá kombinovat s Poláčkem. Při zakončení zvoní tyč.
07:30 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #16 Albert Půlpán (1:0)
07:30 Vorel individuální akcí vyváží balónek od vlastní brány a střelou z půlky posílá domácí tým do vedení.
05:51 Hra v plném počtu. Jediné co je zatím na domácí hře pozitivní je zvýšení statistik při hře v oslabení.
05:21 Hnátek byl teď velice zaměstnaný v brankovišti, vždy skvěle v postoji a dokázal udržet čisté konto.
04:23 Obranná činnost při přesilovce funguje náramně. Při některých situacích nám přeje i to štěstí.
03:50 Vyloučen hráč #21 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
03:50 Vachoušek je zřejmě v rauši, jen se dostane na hřiště a už míří zpět na tresnou lavici.
03:30 Prošek v dobré střelecké situaci, golman chytá.
03:02 Pár střeleckých příležitostí domácí blokují a šetří Hnátkovi práci.
02:16 Benešov půlku oslabení drží balónek pod kontrolou.
01:30 Katastrofální začátek zápasu. Nájezd a hned oslabení. Doufejme, že domácí udrží remízový stav a bude se pokračovat v normálním početním stavu.
01:17 Vyloučen hráč #21 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vysoká florbalka
00:42 Hnátek si pohlídal soupeřovu kličku a stav je stále 0:0.
00:41 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #61 Tomáš Hejzlar.
00:41 Odpískaný faul na nájezd. Tůma obejmul soupeře a čeká nás trpký začátek.
00:01 Úvodní bule pro domácí tým.