5:8
    Filip KONRADY
    ()

T.B.C. Králův Dvůr - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:8
branky: 13. Michal Mašek, 14. Jakub Votava, 51. Michal Mašek, 53. Miroslav Řehák, 58. Tomáš Hájek - 11. Patrik Med, 15. Filip Štědrý, 28. Patrik Med, 30. Michal Fuchs, 36. Matěj Švácha, 38. Pavel Šimeček, 59. Jakub Šedivý, 60. Filip Konrady; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1 + Vít Lukáč 4:1; využití: 1:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Vít Lukáč 22 - Daniel Dolák 29; po třetinách: 2:2, 0:4, 3:2
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Výpadek ve druhé třetině nás stál body a celý zápas. Plzeň hrála kvalitně na míčku, měli sehraný signály. Ve třetí třetině jsme soupeře zmáčkli a začali stahovat náskok hostů. Zbytečnou chybou ve hře 6 na 5 jsme inkasovali do prázdné branky. Myslím si, že jsme měli soupeře na lopatě a vyrovnání bylo ve vzduchu. Zvedáme se, pokud budeme hrát tak jako v první a třetí třetině - nemám o ten tým strach. Mohli to být body navíc, ale hráli jsme proti druhému celku a myslím, že jsme jim slušně zatopili. My se připravíme na bitvu v Kobylisích, kam si jedeme pro tři body. Děkujeme ještě jednou soupeři a hlavně naším skvělým divákům.
60:00 Komentář hostů Katolický Tomáš (Vedoucí): Dnes za 3 body. Škoda třetí třetiny, kde jsme začali se soupeřem zbytečně hrát nahoru dolů. Díky soupeři za zápas a našim skvělým fanouškům za podporu!
60:00 Střely ve 3. části: 19:8
59:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady z trestného střílení (5:8)
59:41 Vyloučen hráč #32 Vít Lukáč družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2+2 minuty za hrubost
58:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (5:7)
58:37 Plzeň se dostalo z tlaku a promňuje do prázdné branky.
58:15 Hra je aktálně velmi napínavá a fanoušci obou týmů čekají na to až své týmy promění jejich šance.
57:31 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #2 Tomáš Hájek, asistoval #66 Adam Lešuk (5:6)
57:30 Tým T.B.C. se v oddechovém čase domluvilo na hru v šesti lidech a nakonec proměňují.
56:46 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
56:13 Oba týmy mají obrovské šance ale stále ještě nedali ani jeden tým.
55:23 Fanoušci dávají opravdu najevo že chtějí aby tým T.B.C. dalo góla a tím víc srovnal zápas.
54:02 T.B.C. mělo šanci do prázdné branky ale bohužel je trefena brankářova noha.
53:23 Do konce zápasu nám zbývá necelých šest minut a domácí tým má stále šanci na srovnání a tím jít do prodloužení.
52:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #56 Miroslav Řehák, asistoval #70 Jakub Šíma (4:6)
52:21 Tým FBŠ Slavia Plzeň je pod neustálým tlakem a toho využívá T.B.C. Králův Dvůr.
51:14 T.B.C. si vybojovalo hezkou standartku na polovině soueře ale bez proměněného gólu.
50:14 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #66 Adam Lešuk (3:6)
50:13 Plzeň se teď dostává do obrovské šance ketrou zneškodnil soupeř a okamžitě toho využívají a dávají krásného góla.
48:42 Aktuálně má rozehrávku tým FBŠ Slavia plzeň na polovině soupeře.
48:23 T.B.C. mělo obrovskou šanci ale brankář úspěšně zneškodnil střelu domácího týmu.
45:42 Na míčku se drží oba dva týmy velmi dobře a vždycky se úspěšně dostanou na polovinu soupeře.
45:13 Rozehrávku z rohu soupeřovy poloviny ´má tým T.B.C. Králův Dvůr.
44:31 Oba týmy přišly do této třetiny velmi aktivní.
43:13 Brankář domácích si připisuje dlaší zákrok a T.B.C. se drží balónku a pokouší se dorovnat tento zápas.
41:54 Rozehrávku ze středu hřiště má tým Hostujících FBŠ Slavia a prozatím je tato třetina bez gólu pro ani jeden z týmů.
40:01 Buly na začátku třetí, tudíž možná i poslední třetiny tohoto zápasu vyhrál tým FBŠ Slavia Plzeň.
40:00 Vítáme vás opět u online zápisu zápasu mezi týmy T.B.C. Králův Dvůr a FBŠ Slavia Plzeň.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny a skóre se stále jestě může změnit.
38:34 Hra je aktuálně velmi v pohybu. Míček je ve stálém pohybu a T.B.C. bude mít standartní rozehrávku na polovině soupeře.
37:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #45 Michal Fuchs (2:6)
37:02 Míček končí v rohu soupeře a bude rozehrávat tým T.B.C. Králův Dvůr.
35:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #67 Jakub Šedivý (2:5)
35:40 Buly po dalším gólu soupeře vyhrál tým domácích a dostává se okamžitě na polovinu soupeře kde má obrovský šance.
34:23 I domácí tým se Dostává do velkých šancí ale oproti soupeři nedokáží skórovat, a tím dorovnat zápas.
32:14 Toto utkání je plné osobních soubojů.
31:32 FBŠ Slavia Plzeň se dostává na polovinu soupeře a využívá toho, aby se dostala na polovinu soupeře.
30:12 Tým T.B.C. se dostal na výbornou šanci ale bez úspěchu.
29:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #87 Martin Jeníček (2:4)
29:17 Tým domácích má velikou šanci se dostat na polovinu soupeře ale bez úspěchu za účelem srovnat skóre.
27:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #56 Filip Konrady (2:3)
27:31 Jelikož je stav 2:2, potřebují oba týmy skórovat a to se teďkom povedlo Plzni.
26:13 Hra se pohybuje ze strany na stranu a balónek se za poslední dvě minuty nezastavil.
24:24 Fanoušci obou týmů dávají najevo že opravdu chtějí aby jejich týmy vyhrály toto utkání.
23:32 FBŠ Slavia Plzeň se už docela dlouho drží na balónku ale prozatím bez proměněné šance.
22:28 Tým T.B.C. se dostal do plného počtu hráčů na poli, a hned se dostává z obraného pásma na útočnou polovinu.
21:13 Balónek se v neustálém pohybu. Tým Plzně prozatím nevyužil přesilovou hru.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým FBŠ Slavia Plzeň.
20:00 Vítáme vás opět u našeho pořadatelského stolku. V první třetině jsme viděli velmi dobře zakončené góly. Uvidíme jestli budo mít stejný nasazení i v druhé třetině zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
20:00 První třetina je u konce a oba týmy odchází do šaten se připravit na druho třetinu. My se vám taky ozveme na začátku druhé třetiny.
19:58 Vyloučen hráč #7 Štěpán Zavoral družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
19:19 Hra se odehrává s menšíplynulostí zápasu než na začátku první třetiny.
18:02 Zbývají nám poslední dvě minuty první třetiny a balónku se stále drží tým domácích T.B.C. Králův Dvůr.
16:34 Plzeň se nemůže dostat z neusálého tlaku ale nakonec z vybojovaného balónku pro FBŠ Slavia bude možná na rozhodnutí rozhodčích trest oslabení pro domácí tým. Nakonec se nevylučuje ani v jednom z týmů a hra zůstává stejná.
15:24 Buly po dorovnávacím gólu vyhrává tým domácího Králováku ale soupeř hned po buly se snaží získat míček ale bez úspěchu a tím se tým domácích dostává do obrovské šance.
14:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #99 Jan Huleš (2:2)
13:23 Buly po druhém gólu pro domácí tým vyhrál T.B.C. Králův Dvůr a okamžitě se snaží dát další gól.
13:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #13 Michal Mašek (2:1)
12:55 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #70 Jakub Šíma (1:1)
12:03 Tým T.B.C. má obrovské šance proměnit branku v přesilové hře ale prozatím bez úspěchu.
11:00 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
10:19 Po proměněném nájezdu vyhrává buly tým Plzně a drží si balónek na obranné polovině.
10:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med z trestného střílení (0:1)
09:46 Fanoušci obou týmů velmi efektivně podporují své týmy.
08:38 Plzeň se po delší době drží na balónku a hnedka střílí na golmana protihráče.
08:24 Míček se stále drží v pohybu, stále oba týmy bez proměněné šance.
07:21 Králův Dvůr měl hezkou rozehrávku před brankou soupeře ale nakonec brankář skočil po míčku a zabránil tak gólu.
06:43 FBŠ Slavia si vytváří veliké šance ale míček velmi skáče a mají s tím prolém oba dva týmy.
05:43 T.B.C. si udržuje balónek na útočné polovině.
04:39 Slavie si drží míček ve svém pásmu a čeká než soupeř udělá chybu, který by mohli využít
03:52 Tým T.B.C. měl obrovskou šanci ale brankář Plzně si připisuje první zákrok.
02:34 Hra je od začátku utkání plynulá, zápas je prozatím bez branky pro oba týmy.
01:45 Tým T.B.C. Králův Dvůr a drží si balónek na své polovině kde soupeř okamžitě dostupuje a připisuje si první střelu.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým FBŠ SLAVIE Plzeň a okamžitě se dostávají do útočného pásma.
00:00 Dobrý večer, od pořadatelského stolku vás budeme informovat o utkání týmů T.B.C. Králův Dvůr a FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň. Doufáme, že si dnešní zápas užijete a budete fandit prostřednictvím našeho online přenosu.