• 65 64:05
    7:6
    (Trávníček)

TROOPERS - TJ Sokol Jaroměř 7:6p
branky: 1. Jan Kramář, 5. Vojtěch Potáček, 28. Vojtěch Potáček, 40. Ondřej Trávníček, 45. Ondřej Trávníček, 58. Petr Voltner, 65. Vojtěch Potáček - 11. Michal Janeček, 29. Michal Rolín, 43. Tomáš Hejzlar, 46. Michal Rolín, 57. Tomáš Hejzlar, 60. Michal Janeček; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Michal Melichar 26 - Dušan Völgyi 22; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:4, 1:0
65:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Tomášem Hejzlarem a vedoucím Tomášem Křovinou: https://youtu.be/7x1Encd1cAA
65:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Ondrou Trávníčkem a trenérem Ivem Bartkem:https://youtu.be/oNjy18pRxdw
65:00 Střely v prodloužení: 1:5
64:05 GÓL TROOPERS! 7:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #97 Ondřej Trávníček (7:6)
62:00 Počty hráčů jsou vyrovnané jak na hřiště tak na trestné lavici. Hrajeme 3 na 3.
61:34 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
61:27 Hosté hrají v přečíslení 4 na 3. Domácí však dobře brání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:49 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:49 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování
59:30 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #71 Daniel Kroupa (6:6)
59:30 A je vyrovnáno.
59:10 Velmi napínavá poslední minuta třetí části.
58:03 Timeout TROOPERS
57:44 TROOPERS se dostávají do jednobrankového vedení. Hosté tak odvolávají gólmana a hrají v 6.
57:25 Timeout TJ Sokol Jaroměř
57:25 GÓL TROOPERS! 6:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #97 Ondřej Trávníček (6:5)
56:37 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #95 Filip Krigovský (5:5)
56:11 Vyloučen hráč #90 Jan Kramář družstva TROOPERS na 2 minuty za hra rukou
54:56 Na hřisti panuje napětí. Dochází k drsnějším střetům a hra se pomalu vyhrocuje.
50:42 Michal Melichar se předvedl dvěmi skvělými po sobě jdoucími zákroky a udržel tak TROOPERS ve vedení.
47:18 Hra je vyrovnaná, odpovídá tomu tak i skóre.
45:11 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #27 Michal Rolín, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (5:4)
45:11 Hosté však již podruhé v zápase odpovídají na gól domácích svým rychlým gólem.
44:40 Troopers se v posledních dvou minutách dostali k dobrým zakončením. Ondra Trávníček se však jako jediný dokázal prosadit.
44:30 GÓL TROOPERS! 5:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #90 Jan Kramář (5:3)
42:27 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:3
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:44 GÓL TROOPERS! 4:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #29 Petr Voltner (4:2)
39:44 Hosté tlačili domácí, ti se však dokázali dostat z tlaku a následně skórovat takzvaně do šatny.
38:30 Hosté ze standardní situace proveřili pozornost domácího gólmana.
35:38 TROOPERS sehrávají dobré kombinace, avšak netrefují bránu v zakončení.
34:04 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
34:04 TROOPERS mají druhou přesilovku, první nevyužili, uvidíme co nyní.
29:30 Troopers mají k dispozici svoji první přesilovku.
29:27 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
28:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #27 Michal Rolín, asistoval #69 Jan Kubec (3:2)
28:05 Hosté však rychle odpovídají a snižují na rozdíl jediné branky.
27:32 GÓL TROOPERS! 3:1
27:32 Vojta Potáček se první střelou neprosadil, odražený míček mu však naservíroval Ondra Trávníček a na druhý pokus již dokázal dostat míček za záda brankáře hostí.
27:00 Tadeáš Jelínek si řekl o přihrávku, jeho střela však končí mimo.
23:56 Třetí formace Troopers si poslala dvě pěkné přihrávky přes osu hřiště, gólovou situaci však neproměnila. Brankář hostí byl na svém místě v dobrém postavení a střelu tak chytá.
21:49 Troopers zatím lepší na začátku druhé části. Drží míček převážně na půlce soupeře.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
17:49 Troopers se po vypíchnutí míčku dostali k dobrému zakončení. Bohužel těsně vedle.
14:02 Dobré střídání se podařilo Lukášovi Michálkovi, který se vrátil do sestavy áčka Troopers po 4 měsících po vyléčení zranění.
10:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček z trestného střílení (2:1)
10:14 Troopers dlouho zkoušeli založit útok, došlo však k chybě v rozehře. Hráč hostí se následně dostal do protiútoku, při kterém byl faulován a bylo nařízeno trestné střílení.
07:55 Michal Melichar skvělým zákrok podržel domácí a tak stále zůstává nepřekonán.
06:41 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
06:41 Hosté mají první přesilovku v dnešní utkání.
04:50 První formaci TROOPERS se podařilo znovu skórovat a zvyšují skóre zápasu na 2:0.
04:48 GÓL TROOPERS! 2:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #29 Petr Voltner (2:0)
03:40 Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, hráči se dostávají k zakončení na obou stranách.
00:25 Troopers se vydařil vstup do zápasu a hned v první minutě utkání se jim podařilo skórovat.
00:23 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #77 Vojtěch Potáček (1:0)