• 60 59:59
    2
    Filip KRIGOVSKÝ

TJ Sokol Jaroměř - FBK Atlas Blansko 8:6
branky: 16. Ondřej Fous, 19. Daniel Kroupa, 25. Vojtěch Výborný, 36. Daniel Kroupa, 38. Daniel Kroupa, 40. Michal Rolín, 41. Jiří Hofman, 55. Daniel Sedláček - 4. Vojtěch Fedra, 6. Vojtěch Fedra, 27. Lukáš Svoboda, 42. Lukáš Kučera, 52. Vojtěch Fedra, 57. Michal Bělaška; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 32 - David Tenora 17; po třetinách: 2:2, 4:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Křovina Tomáš (Vedoucí): Opět nám utekl začátek zápasu, ale ještě během první třetiny jsme se dokázali vrátit do zápasu. Chvílemi vyhrocený zápas jsem dovedli do pro nás do šťastného konce. Děkuji pořadatelům a našim skvělým divákům.
60:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Vedoucí): Dnešní zápas se hodnotí těžce. Po dobrém vstupu do utkání, jsme přestali plnit to, co jsme chtěli a soupeř se na nás výsledkově dotáhl. Druhá třetina a hlavně její konec nám bohužel utekl. Tam nám soupeř odskočil na rozdíl třech gólů. I když jsme hned na začátku třetí třetiny dostali rychlý gól, tak jsme dál bojovali a nechtěli jsme se smířit s porážkou. Musím pochválit tým za hru v šesti, kdy jsme zápas v jeho konci ještě mohli zdramatizovat. Jeden gól byl ale málo a tak se mohl radovat dnes soupeř. Děkujeme rozhodčím, soupeři a skvělým divákům! Těšíme se za týden na domácí zápas, kde urveme body tentokrát my! Jedeme dál!
60:00 Střely ve 3. části: 10:21
59:59 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi
56:31 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Michal Bělaška, asistoval #83 Kryštof Indruch (8:6)
56:00 Máme tu první přesilovou hru pro hosty. Sledujeme hru 6 na 4
55:45 Vyloučen hráč #17 Ondřej Fous družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
55:45 Jaroměř skvěle brání
55:05 Hosté v 6
54:54 Timeout FBK Atlas Blansko
54:20 Sedláček svou skvělou souhrou s Maxem zvyšuje na 8:5
54:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #86 Max Kuštan (8:5)
53:33 Neskutečná rychlost domácích hráčů
51:27 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (7:5)
51:14 Krásná kombinace v podání Lhotský, Fous a Nožička
50:40 Dušan si na třetí třetinu přinesl ze šatny formu a předvádí úžasné zákroky
49:04 Fous skvěle podržel tým
48:45 Takové tempo které dnes převádí Jaroměř jsme opravdu dlouho neviděli!
41:15 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (7:4)
40:58 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #73 Jiří Lhotský (7:3)
40:01 Buly pro Blansko.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:38 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #27 Michal Rolín, asistoval #69 Jan Kubec (6:3)
39:00 Sledujeme posledí minutu druhé třetiny
37:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #95 Filip Krigovský (5:3)
35:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (4:3)
26:57 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:3)
25:30 Kubec skvěle ubránil
25:05 Výborný zvyšuje na 3:2
24:20 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #4 Patrik Horčička (3:2)
22:50 Druhá třetina opět ve vysokém tempu
20:39 Janeček se pokusil dostat do útočného pásma, avšak neúspěšně.
15:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Ondřej Fous, asistoval #14 Daniel Sedláček (1:2)
05:04 Fedra zvyšuje na 0:2
05:03 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:2
03:18 Fedra posílá Blansko do vedení
03:17 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
00:20 Vítáme vás na dnešním utkání