2
  • 60 59:06

osobní trest

SK Florbal Benešov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:7
branky: 4. Jakub Sklenář, 5. Vojtěch Pavlíček, 23. Martin Poláček, 29. Martin Poláček, 46. Martin Šimek - 34. Pavel Šimeček, 36. Michal Fuchs, 40. Michal Fuchs, 41. Jan Huleš, 50. David Malkus, 52. Jakub Mikolášek, 53. Pavel Šimeček; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:5 + Filip Konrady OS; využití: 0:3; diváků: 24; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 27 - Daniel Dolák 31; po třetinách: 2:0, 2:3, 1:4
60:00 Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání. Bohužel se budu opakovat, ale po fantastické první třetině jsme opět utkání neudrželi a prohráváme. Každopádně na to, že proti nám stál první tým tabulky,  hráči hlavně v úvodu podali chválihodný výkon. Ale díky nekoncentraci ve druhé třetině a na začátku třetí třetiny soupeř slaví vítězství. Dnes to pro nás byla dobrá prověrka před play-down, do kterého dáme vše. Chtěl bych poděkovat divákům, kteří byli dnes slyšet, a věřím, že nám ještě ve větším počtu pomůžou ve vyřazovacích bojích.
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Potvrdilo se, že Benešov není náš oblíbený soupeř. První třetinu jsme byli soupeři sami sobě a potřebovali jsme od soupeře dostat facku. Do druhé třetiny jsme se vzbudili a začali jsme předvádět hru, která je hodna naší úrovně. Děkujeme našim fanouškům za podporu v dnešním zápase i po celou základní část! Teď sprcha a hurá na výběr soupeře. Vidíme se za týden při play-off. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 15:14
59:48 domácí v držení balonku.
59:06 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest
59:06 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
57:26 Po dvoubrankovém odskoku hostí se Benešov stává ,,šípkovým králostvím´´ a tempu hostí nestačí.
52:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:7)
52:23 Přes umístění obouch týmů v tabulce je hra velice vyrovnaná.
51:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (5:6)
49:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #45 Michal Fuchs (5:5)
48:21 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #7 Martin Šimek.
48:21 Situace, jako přes kopírák Vojtíšek sám ve výběhu tlačící se do středu velkého brankoviště opět faulován. Bude následovat již druhé trestné střílení pro domácí tým.
45:30 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek z trestného střílení (5:4)
45:30 Vojtíšek Michal sám ve výběhu faulovaný hráčem hostí. Následuje nájezd pro domácí tým.
43:38 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
40:43 Prvotní zápas pro mladičkého Táborského, který vstupuje do zápasu s velkým nasazením.
40:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #15 Filip Blažek (4:4)
40:31 Slávie Plz. posílá Benešovské naděje k šípkům a srovnává v přesilové hře na 4:4.
40:01 Bule ve třetí třetině ukořistil Benešov.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #99 Jan Huleš (4:3)
39:50 Konrady sehrál na kuhajdu.
39:14 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
38:46 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
37:53 Balík se ve výběhu pověsil na Kuhajdu, jako koalí mládě.
37:20 Neskutečná přečíslení v útoku hostí, kde se blýsknul Fuchs.
36:40 Neskutečná klička Kuhajdy nechala Benenešovské hráče stát.
35:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
34:28 Slavie Plz. hraje přesilovou hru, v držení balonku na polovině domácích.
34:02 Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
33:34 Slávie se po prvním vstřelené brance utkání probouzí a začíná Benešov hnát .
33:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #87 Martin Jeníček (4:1)
29:09 Benešov stahuje svoje hráče na dvě lajny. Lavičku tentokrát zahřívá duo bratří Vojtíšků a my se ptáme ,, je to strategie´´?
28:16 GÓL SK Florbal Benešov! 4:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #7 Martin Šimek (4:0)
27:49 Kuhajda ve výběhu stíhaný Sklenářem.
27:08 Huleš sehrává ne čekajícího Kuhajdu krosovou přihrávkou, ale míček uskočil.
25:56 Vorel v rohu hostí přichází o balonek. Hosté hrají stále přesilovou hru.
25:16 Vyloučen hráč #7 Martin Šimek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:16 Švácha kuriozně přichází o čepel na svojí florbalce.
22:28 Sklenář ve výběhu krásně sehrál na čekajícího Poláčka, který vstřeluje 3 branku dnešního utkání.
22:24 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #87 Jakub Sklenář (3:0)
21:16 Jeníček cllonící před brankou domácích.
20:01 Balonek ukořistil Fortelný, který vyváží balonek na půlku domácích.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:50 Balonek je v držení Benešovských hráčů.
19:19 Balík vyváží balonek, ale ten mu sjíždí.
18:53 Balík v nebezpečné situaci před svoji brankou, kde zabránil vstřelení branky.
18:09 Balonek je v posledních minutách v držení hostů.
16:49 Šimeček sehrál na čekajícího Stejskala, který se pokouší dorazit.
16:31 Hosté za doprovodu Plzenského chorálu, který zní halou se tlačí do branky domácích.
15:44 Hosté hrají v plném počtu.
14:32 Jeníček probíhá hřištěm, jako ,,tryskomyš´´, ale nepřešel přes Benešovský ,,beton´´ Půlpána.
13:42 Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
13:21 ŠIMEK sehrává na čekajícího
12:04 Hosté hrají již v plném počtu
11:00 Plzen se i v oslabení dostává k balonku a snaží se Benešov vytlačit.
10:51 Poláček přestřeluje branku.
10:11 Balonek je v držení Benešova.
09:33 Po přestupku ze strany Plzně následuje přesilová hra pro Benešov.
07:57 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
06:48 Malkus z rohu přihrává na Huleše, který čeká na půlce hřiště a nepřešel přes Houšteckého.
05:33 Konrady sehrál na 3imečka, který chtěl vsítit svoji střelu do levého růžku branky, ale zde svoji bravačkou zachytil čekající Hnátek.
04:44 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #37 Adam Balík (2:0)
03:43 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #28 Martin Poláček (1:0)
03:10 Pupán ve výběhu netrefuje branku, která mu je otevřená.
02:32 Šimeček se vytáčí do středu velkého brankoviště a proveřuje Hnátka svojí střelou.
01:00 Šimek sehrál na Vojtíška, který zanechal balonek za brankou hostí.
00:01 Prvotní bule ukořistil Benešov.