• 60 59:22
    3:8
    (Viterna)

FBC Hranice - Asper Šumperk 3:8
branky: 11. Jan Grygar, 46. Ondřej Dobeš, 51. Jaroslav Král - 17. Jiří Trávníček, 24. Filip Černohous, 49. Jiří Trávníček, 52. Petr Matěj, 55. Matěj Šíma, 58. Ondřej Mrázek, 59. Jan Kašpar, 60. Jiří Trávníček; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Jakub Kosar 24 - Antonín Byvan 15; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:6
60:00 Komentář domácích Haša František (Vedoucí): Podrobné hodnocení si necháme pro kabinu. V každém případě dnes rozhodla poslední 5 minutovka a konečný výsledek byl pro nás nakonec hodně krutý. Soupeř však vyhrál naprosto zaslouženě a je potřeba jim poděkovat za fair play hru. Děkujeme rozhodčím za jejich výkon a zejména pak divákům za jejich podporu.
60:00 Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes jsme museli bojovat v 11 lidech, a teplo v hale nám taky moc nepomohlo, ale to je život. Díky všem hráčům za morál, který jsme předvedli, a Hranicím za fair play hru. Přeji ať se ve zbytku sezóny daří. Díky taky rozhodčím za jejich výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:22 GÓL Asper Šumperk! 3:8
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #16 Marek Viterna (3:8)
59:22 Na Hranicích už je vidět velká frustrace ze zápasu. Trávníček nyní prošel přes několik hráčů a nahrál na gól do prázdné.
59:00 Právě probíhá poslední minuta zápasu
58:36 GÓL Asper Šumperk! 3:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #53 Jan Kašpar, asistoval #7 Jan Mannl (3:7)
57:40 Timeout FBC Hranice
57:40 GÓL Asper Šumperk! 3:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #16 Marek Viterna (3:6)
57:40 Hranice v šesti
55:54 Mikelova střela jen těšně míjí bránu.
54:17 GÓL Asper Šumperk! 3:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #87 Michal Vařeka (3:5)
51:34 GÓL Asper Šumperk! 3:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj bez asistence (3:4)
51:34 Samostatný útěk Matěje na druhý pokus končí za zády Kosara.
50:53 GÓL FBC Hranice! 3:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #93 Jaroslav Král, asistoval #8 René Mikel (3:3)
50:53 Králova přesně mířená dělovka z půlky hřiště vyrovnává stav na 3:3.
48:13 GÓL Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #88 Daniel Venouš (2:3)
48:13 Hranicím se napadání nevyplatilo, po pár přihrávkách uklizují hostí do prázdné brány.
45:20 GÓL FBC Hranice! 2:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #33 Jan Kolajta (2:2)
45:20 Kolajtovu střelu golman vyrazil před sebe, kde připravený Dobeš doklepnul míček do brány a srovnává tak stav na 2:2.
44:39 Vyloučen hráč #99 Matěj Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
44:00 Trávníček teď vyděsil celou halu, když trefil tyč Kosarovy brány.
42:50 Oba týmy zahodily obrovskou tutovku.
42:12 Hranice dobře brání, ale nedokážou si vytvořit žádnou větší šanci.
40:10 Šumperk pokračuje v určování tempa hry.
40:01 Začíná poslední třetina tohoto utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:50 Kosar pohotově kryje nához na bránu.
38:34 Ošetřování hráče hostů.
38:00 Krušné chvíle pro hranickou defenzívu.
36:45 Hranice si zatím nedokáží vytvořit nějakou větší šanci ke vstřelení gólu.
35:20 Série hranických střel pouze do bloku
33:40 Hra se nyní přeléva ze strany na stranu ovšem žádná vyložená šance z toho zatím není.
28:14 Fair play ze strany domácích, díky kterému Mannl nemusí opět na trestnou lavici.
25:17 Šumperk je momentálně více na balonku a vytváří si větší šance.
23:39 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #62 Filip Černohous, asistoval #13 Ondřej Mrázek (1:2)
21:51 Hranice přesilovku nevyužily.
20:00 Střely v 1. části: 5:14
19:56 Vyloučen hráč #7 Jan Mannl družstva Asper Šumperk na 2 minuty za vysoká florbalka
19:51 Kosar opět předvádí nádherný zákrok.
19:20 Nepovedená hranická rozehrávka málem skončila gólem.
16:51 GÓL Asper Šumperk! 1:1
16:51 Přesná Trávníčkova střela z dálky, která končí v bráně.
16:07 Šumperk 2 minuty obstřeloval bránu domácích, ale gól z toho nebyl.
14:45 Střela hostí, která naštěstí končí jenom na břevně.
13:54 Vyloučen hráč #88 Tomáš Němeček družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování florbalky
12:20 Kosar předvedl 2 výborné zákroky!
10:11 GÓL FBC Hranice! 1:0
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #8 René Mikel (1:0)
10:11 Krásné nahození Mikela před bránu, kde připravený Grygar dopravil míček za golmanovy zada.
07:11 Hosté zahodili ideální rozehrávku 2 metry před bránou
06:08 Jaroslav Král teď na hraně pravidel krásně zlikvidoval velkou šanci hostů.
03:00 Úvodní minuty zatím nepřinesly nic zajímavého.
00:01 První buly zápasu vyhráli borci z Hranic
00:01 Vážení diváci, vítám vás u úvodního kola národní ligy.