5:6
    Jakub MOLIN
    (Hromádka)

Asper Šumperk - TJ Slovan Havířov 5:6p
branky: 12. Marek Viterna, 27. Jiří Trávníček, 37. Matěj Ivo Pírek, 37. Daniel Venouš, 59. Marek Viterna - 11. Kryštof Fusek, 19. František Kyc, 41. František Kyc, 47. František Kyc, 58. Jakub Molin, 64. Jakub Molin; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Antonín Byvan 9 - Ivo Sikora 22; po třetinách: 1:2, 3:0, 1:3, 0:1
65:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Děkujeme soupeři a divákům za kvalitní utkání, hlavně za dobrou atmosféru s charitativním podtextem. Rádi sme pomohli přispět na dobrou věc. Těšíme se na odvetu.
65:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes jsme podle mě nepodali úplně dobrý výkon, ale pozitivní je, že sme i tak byli v zápase až do konce. Musíme se poučit z chyb, a hlavně v dalších zápasech nepolevovat v koncentraci jako na začátku třetí třetiny. Díky všem za zápas, především našim skvělým fanouškům.
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
63:24 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #13 Filip Hromádka (5:6)
62:00 Mrázek oklamal bránícího hráče ale při pokusu o nahrávku byl uzemněn
60:53 Venouš si našel vyhozený míček, ale zamířil příliš vysoko
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:00 Šumperk se snaží podržet míček
58:12 Timeout TJ Slovan Havířov
58:12 GÓL Asper Šumperk! 5:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #6 Marek Viterna, asistoval #13 Ondřej Mrázek (5:5)
58:12 Viterna to zatáhl a střelou jak z "AWPčka" propálil golmana hostů, hala je na nohou, stav je vyrovnaný
57:56 Timeout Asper Šumperk
57:56 Vyloučen hráč #77 Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
57:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin bez asistence (4:5)
57:40 Molin správně přečetl úmysl Venouše a po samostatné akci trefuje na vzdálenější šibenici
52:36 Přesilovka Havířova nenabídla žádnou větší šanci
51:24 Velmi málo chybělo k 5. brance Asperu po skvělém výhozu Byvana
50:36 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
50:36 máme tu 1. přesilovku hostů
47:30 Byvan se natáhl přes celou bránu a dokázala polapit míček, který se už kutálel do branky
46:32 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #73 Dominik Vinárek (4:4)
46:32 Kyc kompletuje hattrick a stav je opět vyrovnaný, hra se přiostřuje
45:50 Kašpar opět využil své tělesné proporce a likvduje pokus o únik po dalekém výhozu
44:05 Byvan teď podržel Šumperk, když zvládl vytěsnit míček po střele z bezprostřední blízkosti
40:34 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:3
40:34 Kyc se z předbrankového prostoru nemýlí
40:00 Střely ve 2. části: 10:3
36:36 GÓL Asper Šumperk! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #18 Jiří Trávníček (4:2)
36:36 po buly našel Trávníček nabíhajícího Venouše, který dokázal proklouznout bránícímu hráči a nad nohu prostřeluje golmana hostí
36:26 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #99 Matěj Šíma (3:2)
36:26 Macák prošel středem, u branky našel volneho Šimu, který dává Pírkovi pass a ten už neměl potíže s překonáním golmana
33:20 Černohous skvěle podržel míček, který následně sám zavezl na útočnou polovinu a jeho akce končí po střele v rukách brankaře hostí
30:52 Trávníček měl po skvělém přenesení hry od Mrázka poloodkrytou branku, ale nezámířil přesně a přesilovka domácích končí nevyužita
29:14 Vyloučen hráč #20 Jan Drong družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
29:14 Drong chtěl Maixnerovi zřejmě oplatit stejnou kartou, ovšem zašel za hranice pravidel a máme tu 1. přesilovku
26:16 GÓL Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:2)
26:16 Venouš po vyhraném souboji v rohu hřiště poslal před bránu na Mrázka, který na druhé straně našel Volného Trávníčka jenž zametl do odkryté kasy
25:15 nahrávka od Mannla z rohu hřiště projela velkým brankovištěm přes 4 hráče, avšak nikdo si ji nenašel
24:05 Kašpar si mazácky poradil s dorážejícím hráčem hostí, kterého poslal na výlet do mantinelu
22:21 Šumperk se tlačí do útoku a celé 2 minuty si drží balonek
20:00 Střely v 1. části: 8:6
18:15 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #40 Petr Vítovec (1:2)
18:15 Vítovec ze středu hřiště našel na mantinelu Kyše, který ze zátahu trefuje na bližší tyč
15:24 Pěkná kombinace končí u Venouše, který trefuje pouze hruď havířovského golmana
14:00 Hruban prošel středem hřiště a střelou ze zátahu trefuje břevno
11:31 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #6 Marek Viterna bez asistence (1:1)
11:31 Sám před bránou se ocitl Marek Viterna, který si backhandovou kličkou poradil s brankářem hostí
10:37 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek z trestného střílení (0:1)
09:02 Domácí jsou zatím skvělý v obraně, kdy celek hostí nepouští do žádných větších šancí
05:37 První větši šance pro Šumperk končí střelou trávníčka, kterou však brankář hostí nohou vyrazil vedle branky
03:00 Úvodní 3 minuty zatím nenabídli žádnou větší šanci