5:6
    Jaromír ŠENKEŘÍK
    (Král)

1.FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Hranice 5:6p
branky: 4. Daniel Slovák, 15. Ondřej Smékal, 16. Vladislav Chmelař, 27. Ondřej Smékal, 47. Petr Kittel - 3. Jan Grygar, 5. Štěpán Potsch, 38. Tomáš Kubica, 39. Mirko Troup, 47. Antonín Krčmař, 62. Jaromír Šenkeřík; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 27 - Jakub Kosar 29; po třetinách: 3:2, 1:2, 1:1, 0:1
65:00 Komentář hostů Dadej Petr (Trenér): V první řadě chceme poděkovat soupeři a rozhodčím za kvalitní a férové utkání. Ve vyrovnaném zápase jsme díky týmovému výkonu a především trpělivosti a důslednosti dokázali brát 2 body. Máme první vítězství v sezoně - a tedy závazek vůči sobě samým toto v dalších utkáních potvrdit. Zdravíme a děkujeme divákům za podporu!
65:00 Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Dnes jsme ztratili dva body. Soupeř vymačkal z minima maximum. Skoro bych zvrdil, že na šance to bylo v poměru 2:1 pro nás. Takže rozhodla produktivita a naše špatná hra nakonci druhé třetiny. Děkuji soupeři za dobrý zápas, za jejich fair play a divákům za podporu.
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
61:23 GÓL FBC Hranice! 5:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #93 Jaroslav Král (5:6)
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
58:23 Oba týmy se snaží si vypracovat tu jednu šanči, ale ani jednomu týmu se to nedaří.
55:15 Rožnov si chce vypracovat šanci na gól,ale hráči hranic jsou proti.
53:13 Po trestném střileni se hra intenzita hry zase zvedá.
51:25 Rozhodčí dneska pískají hezky ani jeden tým si zatím nestěžuje .
51:05 Trestné střílení družstva FBC Hranice neproměnil #6 Ondřej Dobeš.
49:41 Hranice si teďka připravily nádhernou akci, ale v cestě za gólem stál proti nim golman domácích.
48:01 Intenzita hry se po dvou slepených gólech znovu zvedla a vidíme létat střely jak na jednu tak na druhou stranu.
46:42 GÓL FBC Hranice! 5:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #15 Antonín Krčmař, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (5:5)
46:05 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #78 Marek Lípový (5:4)
46:03 Od začátku 3 třetiny je to velmi vyrovnané a na každou stranu jde za chvíli nějaký útok.
43:41 Oba týmy si chcou dovézt domů 3 body ale soupeř jim to nedá za darmo.
41:09 Hráčí Rožnova nastoupil do 3 třetiny s veklým nasazení,ale soupeř se toho nelekl.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
38:20 Po 2 rychlých gólech se do stavu hry kdy si každý tým odnese jeden bod.
38:19 GÓL FBC Hranice! 4:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #17 Mirko Troup, asistoval #15 Antonín Krčmař (4:4)
37:39 GÓL FBC Hranice! 4:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #35 Tomáš Kubica, asistoval #15 Antonín Krčmař (4:3)
36:15 Hranice dokázaly ubránit přesilovku domácích a stav zůstává stejný .
34:30 Vyloučen hráč #22 Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za zdržování hry
30:21 Rožnov teďka zatlačil Hranice, avšak střela letěla mimo bránu.
28:41 Hranice jesťě zvyšují intenzitu, aby se mohli dostat na stejnou brankovou úrověň jako Rožnov.
26:35 Po nádherné akci Rožnova se stav mění a domácí jdou do vedení o 2 branky .
26:26 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #42 Denis Zimmer (4:2)
24:56 Postupem času co se zápas odvíji se ostrost hry stále zvyšuje.
22:46 Rožnov je dlouho na míčku, ale střely moc nelétají.
21:30 Do druhé třetiny nastoupily Hranicy velmi aktovně.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:23 V poslední minutě se snaží oba týmy ještě porádně dostat před bránu .
17:51 Hranice měli teďka velkou šanči, ale golman domácích to vyrazil do outu.
15:41 Poprvé v dnešním zápase se domácí dostávají do vedení.
15:31 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #7 Vladislav Chmelař, asistoval #14 Stanislav Barabáš (3:2)
14:00 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:2
12:32 Domácí jsou stále na míčku,ale že by nějak útočili to se říct nedá.
10:58 Soupeř se moc do útoku nedostává, ale pokud jo tak je to velmi nebezpečné.
09:31 Rožnov v této době zatím více na míčku než soupeř.
07:24 V této chvilí se Rožnov ustálil na straně hostí.
04:30 Hra se přenáší ze strany na stranu, ale golmani obou celků byly připraveni.
04:23 GÓL FBC Hranice! 1:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch, asistoval #6 Ondřej Dobeš (1:2)
03:50 Po chvilce střel na branku se stav hry mění na 1:1.
03:22 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #10 Daniel Slovák, asistoval #17 Matěj Rebroš (1:1)
02:51 GÓL FBC Hranice! 0:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar bez asistence (0:1)
02:00 V prvních 2 minutá je na míčku více Rožnov .
00:15 Dnešní první bully vyhrává Domácí celek.
00:00 Dobrý den dámy a pánové chceme vás přivítat na dnešním zápase Rožnova proti Hranicím. Přejeme vám hezkou podívanou .