4:6
    Matěj ČERNÝ
    (Peřka)

Torpedo Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 4:6
branky: 2. Václav Jurdzin, 40. Matěj Černý, 43. Matěj Černý, 60. Matěj Černý - 4. Jakub Kostelník, 28. Lukáš Michna, 53. Jakub Kostelník, 56. Jan Toman, 59. Jan Toman, 59. Tomáš Janek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 159; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 14 - Martin Sklář 25; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dnešní zápas se mi hodnotí těžce. Zápas byl velmi vyrovnaný a soupeř otočil skóre ve svůj prospěch ve chvíli, kdy jsme měli nejlepší pasáž hry. Bohužel se nám v jeden moment promíchaly pětky, což nás dostalo pod tlak a soupeře zpět do hry. Po vyrovnání soupeři narostli křídla a my jsme zůstali opaření. Bohužel se jednalo sice o chvilkovou nepozornost, ale tu rozhodující. Ta nepozornost ale vyplynula z frustrace nikoliv disciplíny, takže věřím, že se jedná o skvělou zkušenost. Po celý zápas jsme byli kombinačně lepším týmem, ale soupeř má lepší kondici, je rychlejší a zdobí ho perfektní návraty na obranou polovinu, čímž nám dokázal zastavit spoustu protiútoků. Poslední dva zápasy jsme prokázali obrovský progres v obraně. Nyní se musíme zaměřit na hru dopředu, ať si vytváříme mnohem více střeleckých příležitosti, protože střelby je v naší hře málo. Gratuluji soupeři k výhře a děkuji mým hráčům hlavně za to, jak pozitivně reagují na to co si říkáme v šatně.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Dnes se mi zápas velice těžce hodnotí. První třetina byla absolutně bez tempa a hra vypadala, že jsme si se soupeřem došli zahrát přátelák. V druhé třetině už se začaly projevovat emoce a zápas dostal náboj. Ve třetí třetině hra byla otevřená a mohl vyhrát kdokoliv, my jsme naštěstí přepli na rychlejší pohon a odvážíme si důležité tři body. Děkujeme rozhodčím, soupeři a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:17 GÓL Torpedo Havířov! 4:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #73 Kamil Peřka (4:6)
59:17 Černý ještě přeci jen kompletuje hattrick.
58:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #5 Jakub Kostelník (3:6)
58:22 Torpedo již hodně nekoncentrované a je rozhodnuto.
58:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #10 Ondřej Holaň (3:5)
58:09 Toho Kopřivnice využívá a je nejspíše rozhodnuto.
57:12 Torpedo to zkouší už teď bez brankáře.
57:11 Timeout Torpedo Havířov
56:15 Sklář zastavil vyrovnání.
55:01 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:4
55:01 Domácí se z útoku úplně zapomněli vracet do obrany a to Kopřivnice nekompromisně trestá. Hosté zase vedou.
54:30 Velká chyba v rozehrávce, kterou nepotrestal Kresta.
52:33 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #15 Tomáš Janek (3:3)
52:33 Kostelník střelou z otočky trefuje přesně do růžku a je znovu vyrovnáno.
52:00 Ještě 8 dlouhých minut do konce třetiny.
50:34 Klimešovi klička nevyšla a byl z toho nepříjemný protiútok.
50:00 Kopřivnice teď přidala a snaží se vyrovnat.
48:45 Vikingové trefují tyč.
48:30 Dobrý obranný blok Mrowiece.
48:01 Hosté si první střelu v této třetině zapisují až nyní.
47:07 Kopřivnice si nahrává na vlastní polovině.
44:45 Torpedo zatím aktivnější v této třetině, Černý se ocitl v šanci na hattrick.
43:30 Kahánek střelou z první vysoko nad.
42:12 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #19 Adam Klimeš (3:2)
42:12 Černý z protiútoku vymetá všechny pavučinky Sklářovy branky, Torpedo otáčí zápas.
41:45 Dva výborné zákroky Skláře.
41:07 Na chvíli osamocený Klimeš bouhužel nezpracoval přesně.
40:01 Do třetí třetiny vstupuje vyhraným vhazováním opět Torpedo. 3:0 na úvodní buly.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:32 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #88 Radim Kahánek (2:2)
39:32 Až teď to tam konečně spadlo! Černý z poloviny propálil vše co mu stálo v cestě a domácí konečně vyrovnávají.
38:45 Domácím se nedaří prorvat pevnou obranu Kopřivnice.
35:45 Spousta zblokovaných střel na obou stranách.
34:45 Nahození Monsporta Zapletálka nevystrašilo.
33:24 Popadaly nám mantinely, hra přerušena.
33:15 Střela Klimeše také lapena.
32:03 Další tygří skok Skláře, jakoby ho drobné zranění ještě více nakoplo.
31:00 Kopřivnice se snaží uklidnit hru.
29:21 Další obrovská šance, tentokrát na brankovišti neuspěl Vlach.
28:30 Sklář zastavil vyrovnání z hole Klozy.
28:20 Hráči se nám začínají provokovat.
27:39 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #10 Ondřej Holaň (1:2)
27:39 Michna procedil míček za záda Zapletálka a Kopřivnice se ujímá vedení.
25:55 Nejspíše golovou střelu Kostelníka zastavuje v posledním okamžiku blok.
25:25 Backhandova střela Vilíma těsně nad.
24:12 Duo Klimeš-Černý se dostalo do přečíslení 2 na 1, nahrávka přes obránce ale bohužel opět neprošla.
23:51 Zachytal si také Sklář, který již vypadá v pořádku.
23:32 Dva těžké zákroky pro Zapletálka.
22:19 Brankář Kopřivnice zůstal po zákroku ležet na zemi a hra je na chvíli přerušena.
22:18 Jurdzin prověřil Skláře střelou z otočky.
21:13 Černý poté co vybojoval balonek trefuje břevno kopřivnické branky.
20:01 Druhé buly také pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 4:4
19:55 Holaň v závěru třetiny těsně minul.
18:43 Sledujeme hodně bojovný florbal z obou stran, pěkných akcí zatím moc nevidíme.
17:15 Fanoušci se snaží domácímu týmu dodat více energie.
14:30 Černý hledal volného Klimeše, ale na poslední chvíli zasáhl jeden z obránců a akci překazil.
13:58 Kraus blokem zastavuje přečíslení Kopřivnice.
13:18 Mrowiec po dlouhé době prověřil pozornost Skláře.
11:55 Lichnovský to po volném úderu zkusil příklepem, ale tato střela byla hodně mimo domácí kasu.
11:26 Rodící se protiútok Torpeda zastavila nepřesná nahrávka, na balonku znovu hosté.
09:27 Vilím střelou z otočky pouze do boční sítě.
09:05 Zapletálek podržel domácí pohotovým zákrokem levou nohou.
07:44 Kopřivnice teď zatlačila domácí na útočné polovině, bylo z toho několik nepřesných střel.
05:53 První úspěšný zákrok pro Zapletálka.
05:35 Klimeš se dostal do šance, ale jeho zakončení bylo zblokováno.
05:15 Hosté svými napadáním dělají velké problémy domácím hráčům.
03:14 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (1:1)
03:14 Až teď a byla z toho velmi rychlá akce, která končí vyrovnáním. První střela a první gól.
03:00 Kopřivnice se zatím na míček prakticky nedostala.
02:04 Před bránou osamocený Samuel Řezáč těsně minul.
01:24 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #7 Václav Jurdzin, asistoval #73 Kamil Peřka (1:0)
01:24 Velký závar na brankovišti, první dvě šance lapil skvěle Sklář, ale na třetí dorážku byl již krátký. Torpedo se brzy dostává do vedení.
01:00 Minutka za námi a domácí si nahrávají na své polovině.
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí Torpedo a začínají rozehrávku od svého brankáře.
00:00 Vítáme Vás u online přenosu ze zápasu 4. kola mezi domácím Torpedem Havířov a FBC Vikings Kopřivnice. Jde o souboj loňských semifinalistů, kdy se z postupu do finále radovala Kopřivnice, uvidíme kdo zvítězí dnes.