7:2
    Tomáš JANOVSKÝ
    (Drong)

FBC Intevo Třinec - FBC Hranice 7:2
branky: 6. Ondřej Bajtek, 10. Pavel Lasota, 13. Filip Sikora, 23. Šimon Czernek, 39. Lukáš Tomiczek, 49. Ondřej Bajtek, 59. Tomáš Janovský - 10. Jan Grygar, 29. Jan Kolajta; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 6:5; využití: 0:1; diváků: 167; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 36 - Šimon Nykl 29; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Trochu jsme přestali bláznit a šli hezky krok po kroku za výhrou. Zápas jsme až na drobné výpadky kontrolovali a skóre postupně navyšovali. Do pevné obrany soupeře to šlo sice těžce, ale tentokrát jsme byli trpěliví. Díky soupeři a hlavně opět skvělým fanouškům!
60:00 Komentář hostů Haša František (Vedoucí): V první řadě bych chtěl poděkovat domacímu týmu za prvotřídní úroveň organizace zápasu, které bychom se měli chtít všechni ostatní v národní lize přiblížit. K zápasu pak asi tolik. Výsledek se Nám dnes těžko kouše, protože herně to byl za mě z naší strany asi nejlepší zápas za prvních šest odehraných kol. Ať to byla celková oragnizace hry, přechod do útoku, disciplinovaná a organizovaná hra směrem dozadu, četnost střelby. Bohužel jsme dnes vyšším počtem individuální drobných chyb soupeře pustili do příležitostí, které na rozdíl od nás soupeř trestal vstřelenými brankami. A tato efektivita v zakončení dnešní zápas rozhodla. Shrnu to asi takto, z výsledku jsme zklamaní, ale ze zápasu odcházíme s hlavou nahoře.
60:00 Střely ve 3. části: 13:15
59:59 A body dnes zůstavají doma ...
59:18 Na druhé straně povedený zákrok Nykla
58:55 Další důležitý zákrok domácího gólmana
58:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #32 Ondřej Drong (7:2)
58:18 Janovský přesnou střelou nad nohu navyšuje skóre
56:23 Bitter znovu střílí, Piško opět chytá!
50:58 J. Martynek sice nechtěl, ale jak říká rozhodčí, takhle to prej nefunguje
50:57 Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
49:41 Vyloučen hráč #93 Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
48:13 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #11 Jiří Martynek (6:2)
48:13 Bajtek jednoduše dorazil nehlídaný míček za brankovou čáru.
47:32 V souboji u mantinelu úspěšnějsí domácí Janovský
46:03 Po střele Czerneka zvoní tyč!!!
45:31 Czernek v dobré pozici pouze promáchl
44:34 Bitter ve vlastním oslabení opět v úniku
44:21 Vyloučen hráč #10 Jan Grygar družstva FBC Hranice na 2 minuty za opakované přestupky
43:57 Tomiczek zkusil nahodit míček před branku, ovšem bez výsledku
42:56 Kupczak nedokázal zpracovat přihrávku Dronga, následný protiútok soupeře musel hasit Piško!
40:49 Piško opět ukázal, že nájezdy chytat umí!!!
40:48 Trestné střílení družstva FBC Hranice neproměnil #8 Jan Kolajta.
40:48 Rozhodčí odpískali nájezd pro Hranice ... ojoj
40:25 Dalekonosná střela J. Martynka v rukou brankáře Nykla
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:34 Bitter v rychlosti netrefuje bránu
38:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #96 Pavel Lasota (5:2)
38:35 Přihrávka - přihrávka - gól ... to být jedinečná gólová kombinace dvojice Tomiczek - Lasota
37:54 Janovský vyslal do úniku Kupczaka, tomu se nepodařilo zakončit přesně.
36:47 Mieszkova přihrávka na Szkanderu neprošla a do útoku jdou hosté
35:45 Kombinace přesilovkové pětky Hranic zatím ztroskotává na dobře bránícím Třinci v čele s Piškem
35:13 Gorný gól v oslabení vstřelit nedokázal
33:53 Vyloučen hráč #13 Ondřej Bajtek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra rukou
32:51 Střelu domácích vyráží hostující gólman Nykl
32:05 Drongovi v důležité fázi sjel míček a hosté jsou v plném počtu
31:21 Dobrý nához Mieszka před bránu, Kupczaka nenašel
31:09 Druhý pokus Czerneka už končí zákrokem Nykla
30:34 Czernekova střela našla pouze blok
30:03 Vyloučen hráč #11 Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
30:02 J. Martynek byl nedovoleně zastaven a domácí si zkusí další přesilovku
28:50 GÓL FBC Hranice! 4:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 Jan Kolajta, asistoval #10 Jan Grygar (4:2)
28:50 Hranice přece jen skórují,
27:34 Skvělý zákrok domácího brankáře
27:02 Střela Grygara letí mimo
26:31 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:25 Tomiczek vlastním tělem zastavuje střelu
24:27 Drong nabil Kyselému, ten přestřeluje
23:56 J. Martynek zastavil kombinaci Hranic a ihned založil protiútok.
23:21 Piško chytá těžkou střelu Bittra!
22:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #56 Adam Szkandera (4:1)
22:01 Czernek přesnou střelou nad nohu skóruje
21:02 Potsch zastavuje přihrávku Třince a odpaluje míček až na druhou stranu hřiště
20:01 Hranice zapomněly na čas a zdržely se v šatně
20:00 Vyloučen hráč #25 Lukáš Koláček družstva FBC Hranice na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 13:13
19:50 Poslední sekundy třetiny na míčku domácí.
18:20 Dobeš ve velké šanci pouze přestřeluje!!!
17:15 Hranice se usadily na obranné polovině Třince
16:31 Vyloučen hráč #9 Jan Kyselý družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
16:28 Třinec jde znovu do oslabení
16:01 Backhand Dobeše vyráži Piško!
15:01 J. Martynek se málem dostal do úniku, obrana jej však zastavila
14:12 Domácí zatím úspěšně brání přesilovku soupeře
13:15 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za opakované přestupky
12:42 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #96 Pavel Lasota (3:1)
12:42 Lasota našel osamoceného F. Sikoru, který vymetá pavučinu
12:32 Hra se v rychlém tempu přeléva ze strany na stranu, oba týmy zatím předvádí velice aktivní hru
11:45 Střelu Bittra blokuje Janovský
09:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #96 Pavel Lasota bez asistence (2:1)
09:52 Lasota vyboval míček a krásnou střelou na zadní tyč odpovídá na gól soupeře
09:24 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #10 Jan Grygar, asistoval #8 Jan Kolajta (1:1)
09:24 Kolajta našel na zadní tyčce volného Grygara, ten zcela jednoduše prostřeluje Piška
09:02 Se střelou Andrýska si gólman lehce poradil
08:09 Trochu zbytečný faul Tomiczka posíla Třinec do čtyř
08:08 Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
05:54 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #56 Adam Szkandera (1:0)
05:54 Bajtek těsně před pádam na zem stihl vstřelit branku
04:31 Bylo by k dobru zmínit, že Třinec si v přesilovce dokázal vybojovat několik slibných akcí, změnit skóre se mu ovšem nepovedlo
04:23 Třinecká přesilovka je ukonce a na míčku kombinují Hranice
03:45 Ve vlastním oslabení se do úniku dostal Grygar, nad Piškem vyzrát nedokázal !!!
02:51 Czernek měl na hokejce gól, gólman hostu byl ale proti
02:11 Vyloučen hráč #22 Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
02:04 Rozdodčí mají ruce na hoře, Třinec si zahraje přesilovku
00:45 První šanci v zápase si vytvořily Hranice, kdy Bitter prudkou střelou prověřil třineckého gólmana Piška
00:01 Úvodní buly dnešního utkání pro Hranice
00:00 Vážení divácí, vítáme Vás u 6. kola Národní ligy. Dnes proti sobě nastoupí domácí tým FBC Třinec a jeho soupeř FBC Hranice.