6:10
    Kamil PEŘKA
    ()

Z.F.K. Petrovice - Torpedo Havířov 6:10
branky: 23. Roman Oborák, 27. Radim Heiser, 43. David Morcinek, 48. Ondřej Firda, 57. Petr Horák, 58. Ondřej Firda - 11. Richard Kraus, 16. Matěj Černý, 23. Matěj Černý, 23. Marián Kloza, 28. Radim Kahánek, 31. Matěj Černý, 33. Matěj Černý, 43. Jakub Mikulok, 52. Petr Popala, 60. Kamil Peřka; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Pavel Kulla 15 - Vojtěch Vilím 19; po třetinách: 0:2, 2:5, 4:3
60:00 Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Dnes nám chyběli dva hráči základní sestavy, ale na to se nechci vymlouvat. Havířov byl lepší, běhavější, chtěl více vyhrát. Zejména ve druhé třetině byl rozdíl markantní. Třetí část už byla z naší strany lepší, bohužel vždy, když jsme snížili, dostali jsme hloupou branku. Síla týmu se ukáže v příštím zápase a já doufám, že se vrátíme na vítěznou vlnu. Díky soupeři, rozhodčím a divákům a přeji všem zraněným brzké uzdravení.
60:00 Komentář hostů Kohút Rostislav (Trenér): Až na třetí třetinu koncentrovaný výkon. Tentokráte ale ve třetí třetině aspoň zlepšení a to hlavně v druhé desetiminutovce. V prvních dvou třetinách spoustu super situací v obraně. I přes zlepšený výkon máme ale na čem pracovat. Děkuji svým hráčům a soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:43 GÓL Torpedo Havířov! 6:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka bez asistence (6:10)
59:43 Peřka K. z vlastního rohu míček odpálil a ten se dokutálel až do prázdné branky.
58:56 Mikulok míjí prázdnou branku.
58:37 Domácí opět v 6 bez gólmana.
58:11 Na míčku hosté.
57:46 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda bez asistence (6:9)
57:20 Domácí to zkouší v 6.
56:53 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (5:9)
56:53 Horák to prolomil a doklepl nahození Firdy až si málem zlomil hůl o tyčku.
56:17 Přihrávka Firdy měla oči, ale Horák ji špatně zpracoval a nevystřelil...
55:45 Hra přerušena po souboji, kde Vlach zůstal ležet na zemi. Otřesen odchází na střídačku, ale snad bude v pořádku.
55:20 Nota střelonahozením dostal míček před Vilíma, kde dorážel Flašar na dvakrát, ale Vilíma nepřekonal.
53:40 Firdovu střelu tečoval Kahánek do rohu.
51:40 GÓL Torpedo Havířov! 4:9
Vlastní branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #87 Petr Popala (4:9)
51:40 Popala míček neštastně poslal do vlastní branky při bránění protiútoku hostů.
51:11 Firda přesně na nabíhajícího Morcinka, ale ten Vilíma nepřekonal.
50:15 Flašar hrudníkem zpracoval nahození Homoly. Vilím pak míček varazil mimo.
48:41 Na druhé straně domácí zastavili rychlý portiútok hostů.
48:18 Morinek je při chuti, další střela, ale Vilím byl připaven.
47:49 Vilím J. z podobného místa střílel mimo.
47:14 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #22 David Morcinek (4:8)
47:14 Morcinek na polovině přiťuknul na Firdu, pak si míček ještě vyměnili a Firda si pak vyběhl půloblouk a překonal  Vilíma.
46:52 Černého střela tečována mimo Homolou.
46:22 Nota opět střílel, ale tentorkát mu střelu zblokoval Poruba
45:46 Nota vybojoval míček při rozehtávce hostů, ale střílel pak nepřesně.
45:22 Pěkná kombinace na jejímž konci byl Heiser, který trefil tyčku.
44:45 Homolova střela tečována, ještě dorážel Horák, ale bez úspěchu.
43:50 Hodně zajímavě rozehraný volný úder domácích. Flašar nahazoval na brankoviště, kde hostující hráč vyrazil.
43:12 Poté, co se skácela jedna strana mantinelů, rozehrávali domácí volný úder. Firdova střela tečována mimo.
42:48 GÓL Torpedo Havířov! 3:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:8)
42:28 Ale následuje opět rychlá reakce hostů.
42:25 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #22 David Morcinek bez asistence (3:7)
42:25 Už jsem chtěl psát, že se domácí moc nedostávají ke střelbě až zrovna překonal Vilíma Morcinek skákavou střelou.
41:50 Po druhé třetině, kdy se hrálo dost nahoru a dolů se domácí pokoušejí o kombinačnější hru, stejně jako v první třetině.
41:13 Vlach zastavil nahození Firdy na Horáka.
40:42 Kučera v samostatném úniku, ale nakonec zastaven domácími obránci.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:59 Popala ještě od poloviny vyslal střelu, ale mimo.
39:01 Mrkva po přiťuknutí z volného úderu dokázal střelu vtěsnat mezi blokující hráče, ale tři tyče úplně přesně netrefil.
38:20 Vilím V s trochou štěstí posunul na Urbančíka, který však Kullu nepřekonal.
37:50 Nota si šel pro nahození, ale v souboji s dvěma obránci neuspěl.
36:30 Vilím V. z dobré pozice střílí mimo.
36:09 Domácí ztrácejí míčky jak na běžícím páse.
35:39 Peřka  v souboji s Popalou skončili na střídačce domácích.
34:39 Kraus bude mít památku na zadku po střele Flašara.
33:42 Kulla posekán po rukou v souboji, kde byla půlka hráčů na hřišti.
32:51 Timeout Z.F.K. Petrovice
32:51 GÓL Torpedo Havířov! 2:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý bez asistence (2:7)
32:51 Oborák v útoku ztratil míček na Černém a ten se vydal do rychlé protiakce a překonal Kullu pěknou střelou.
32:10 Homolovu střelu od poloviny zblokoval hostující obránce.
31:40 Morcinek v pěkné šanci, ale s lehkým faulíkem hostujícího hráče neproměňuje.
30:26 GÓL Torpedo Havířov! 2:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý z trestného střílení (2:6)
30:26 Černý proměnil. Kličkou dostal Kullu na stranu a pak přesně trefil odkrytou horní část branky.
30:26 Uvidíme nájezd hostů.
30:16 Firda našel přesně Horáka na brankovišti, ale tomu jen propadl míček mezi nohama...
29:31 Kulla vyrazil střelu po zami Kahánka.
28:03 Nota zakouzlil s míčkem v rohu a vybojoval volný úder v rohu hostů, ale z něj pak domácí nic nevymysleli.
27:32 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Radim Kahánek, asistoval #73 Kamil Peřka (2:5)
27:32 Hosté ale opět rychle odskakují...
26:29 Flašar zachaňuje situaci a vyhazuje míček z brankoviště domácích.
26:06 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #67 Radim Heiser, asistoval #7 Petr Horák (2:4)
26:06 Na začátku akce dostla Morcinek do kolena a už to vypadalo, že se přeruší, ale hra bežela dále a domácí založenou akci dotáhl ke góli.
24:23 Po srážce s Homolou Mikulok s bolavým kolenem odchází střídat, ale nebude to nic vážného.
22:48 GÓL Torpedo Havířov! 1:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #8 Vojtěch Peřka (1:4)
22:48 Domácí nevyužili šanci skórovat a následně propadli a z hole Klozy, který střílel ze střední vzdálenosti, opět zvyšují.
22:19 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák bez asistence (1:3)
22:19 Oborák využívá přesilovku, získal míček při levém mantinelu a střelou překonal Vilíma.
22:11 GÓL Torpedo Havířov! 0:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #73 Kamil Peřka (0:3)
22:11 Flašar zkoušel z rohu nahodit před branku, kde domácí ztratili a Černý pak v úniku překonal Kullu. Marně ho stíhal Firda.
21:19 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Peřka družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
21:19 Přesilovka tentokrát pro domácí po faulu Peřky V. polovině.
21:08 Nevíme co Horák před Vilímem vymýšlel, ale tutovku totálně zazdil.
20:35 Kulla vyráží střelu hostů.
20:11 Po ztrátě v rohu u míčku hosté.
20:03 Buly na záčátku druhé střetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:59 Kulla vyhodil ne moc povedeně a Černý mohl ještě střílet, naštěstí pro Kullu a obecně domácí těsně vedle.
19:17 Míček se dostal s trochu štěstí k Notovi, ale ten překvapen moc přesně nezakončil.
18:19 Pěkná střela Morcinka, ale Vilím chytá.
17:51 Domácí hrají v plném počtu.
17:38 Nota se hnal dopředu, ale ke střele se nedostal.
17:03 Heiser utekl s míčkem do rohu hostů, kde ho houf havířovských hráčů fauloval.
15:51 Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za opakované přestupky
15:51 A užijí si další po faulování Firdy při souboji u mantinelu.
15:21 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
15:21 Hosté rychle využívají přesilovku.
14:39 Vyloučen hráč #88 Oldřich Hanák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za špatné střídání
13:58 Homola nahodil na Firdu, který z otočky moc dobře nevystřelil. Míček se dostal ještě k Morcinkovi, který zakončoval lépe, ale i jeho střelu Vilím vyrazil.
13:35 Na druhé straně Horák mimo.
12:57 Elbl ztratil míček na půlce, ale opět si ho sám vybojoval. Z pokračujícího útoku však hosté Kullu nepřekonali.
10:03 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #8 Vojtěch Peřka (0:1)
10:03 Kraus se dostal k odraženému míčku po střele Peřky a našel skulinku mezi nohou Kully a tyčkou.
07:58 Michejda střílel od poloviny, ale i přes několik hráčů Vilím míček viděl.
07:06 Pěkná přihrávka Morcinka na Firdu, ale než ten vystřelil, tak už mu stál v bloku obránce.
06:27 Kloza z levého křídla prudce vysřelil, Kulla vyrazil.
05:23 Mrkva zblokoval střleu Urbančíka.
03:33 Míček si ošahal i Vilím poté co utekl Oborákovi před střelou z hole.
02:22 Domácí už se taky vydali do několika útoků, ale zatím bez střely.
01:55 Mikulok se řítil na Kullu, ale otravován obráncem nezakončil nijak valně a Kulla chytá.
00:35 První střelu si připisuje Peřka, ale moc se mu nevyvedla. Kulla vyrazil kolenem.
00:22 Na míčk uzatím hosté.