2:6
    Jan JANÁČ
    (Szkandera)

FBC Intevo Třinec - FBC Vikings Kopřivnice 2:6
branky: 9. Adam Szkandera, 60. Jan Janáč - 6. Jakub Kostelník, 14. Jiří Toman, 32. Vojtěch Frýdl, 34. Jan Toman, 55. Tomáš Janek, 56. Jan Monsport; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Martin Kreis 31 - Martin Pinďák 26; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Na naše poměry jsou 2 vstřelené góly hrozně málo. Technicky nám to dnes vůbec nesedlo, chyběl tlak do brány, 2 góly jsme soupeři "darovali" hrozným bráněním standardek. Některé situace pořád řešíme moc Divizně. Máme ale dostatek sebereflexe a postupně tyto chyby z nezkušenosti odbouráváme. Myslím, že to dnes bylo hratelné, ale vzhledem k předvedenému výkonu to na body nebylo. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Věděli jsme, že nás dnes nečeká nic jednoduchého. Osobně považuji Třinec za černého koně soutěže. První třetina byla velice vyrovnaná a žádný z týmů neměl herní převahu. Od druhé třetiny si troufnu říct, že jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli. Děkujeme soupeři za pěkný zápas a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:40 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #19 Jakub Szkandera (2:6)
59:40 Na závěr zápasu se přece jen Třinec dokázal ještě prosadit. Jakub Szkandera našel před bránkou zcela volného Janáče, který nedal golmanovi šanci
59:20 Šance Kopřivnice zastavuje třinecká obrana
58:03 Lasota poslal přihrávku na zcela volného Kupczaka, ten ji však nestihl zachytit
56:42 Povedený zákrok Kreise po střele Štefánka
55:15 Timeout FBC Intevo Třinec
55:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Jan Monsport, asistoval #13 Kryštof Malcho (1:6)
55:15 Jan Monsport se prosazuje jednoduchou střelou do pravého růžku
54:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #19 Václav Štefánek (1:5)
54:13 Kopřivnice znovu udeřila!
53:56 Kreis výhozem vyslal do úniku Jakuba Szkanderu, míček ale končí na hokejkách Kopřivnice
53:11 Třinec zakládá útok, Kopřivnice odvrací
52:24 Další prudká a přesná střela tentokrát v podání Fiedora!!!
51:04 Janáčova střela měla umístěni i razanci, Pinďák přesto chytá!
50:01 Třetí třetina se přelevá do své poloviny a Třinec má posledních 10 minut na to, aby se pokusil se zápasem ještě něco udělat
49:05 Lasota nabil Sikorovi, tomu však střela úplně nesedla
47:31 Hra obou týmů momentálně ztroskotavá na blokující obraně
46:21 Standartní situace domácích končí již po několikáte na hokejkách hostů
44:55 Hroty mezi střídačkou domácích a hostů pokračují, doslova je to dnes spíše slovní fotbal než florbal
44:01 Kováč teď doslova kouzelnickým způsobem zastavil teměř jistý gól!!
43:27 Stejně jako dnes ženy, by i muži potřebovali lepší zakončení, další střela mimo ...
41:48 Střela J. Martynka nenašla technické parametry a konči vedle brány
40:53 Martynkuv (M) beckend zastavuje hokejka
40:01 Buly třetí třetiny opět pro Kopřivnici
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:32 V rychlostním soubojí úpěšnější domácí Kováč
38:56 Útok Kopřivnice zastavuje Fiedor vlastním tělem
37:01 Bajtek sám před brankou netrefuje míček!
35:56 Kopřivnice je nyní aktivnějším týmem a vytváři si stále více nebezpečnější šance
34:46 Nejspíš pro postavení útočicího hráče v brankovišti rozhodčí neuznávají Třinci snižující gól
34:05 Kopřivnice si rozebrala domácí obranu jako lego a trefuje tyč!!!
33:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #15 Tomáš Janek (1:4)
33:26 Toman nejspíš ztečoval nához Janka a hosté odskakují už na rozdíl tři branek
31:48 Lehké slovní výměny na obou stranách začinají místami vyhrocovat utkání
31:47 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Vojtěch Frýdl, asistoval #5 Jakub Kostelník (1:3)
31:47 Vojtěch Frýdl v samostatném úniku stoprocentní
30:59 Kreis vyslal do úniku Dronga, ten hledal před bránou volného Janovského, přihrávka ale neprošla
30:06 A. Szkandera po přihrávce od Bajtka zkusil střelu
29:21 Fiedor málem ztečoval soupeřovu střelu do vlastní brány
27:58 Janáč vypálil prudkou střelu, Pinďák maskou vyráží!!
27:46 Tomiczek opět předvádí jeho herecké výkony
26:31 Kupczak mohl nahrávat na volného Kyselého, zkusil ale střelu, gólman kryje
24:57 Hostující Janek zkusil střelu na vzdálenější tyč, ale jeho pokus končí v rohu
23:59 Sikora opět vyzkoušel pozornost gólmana střelou z půlky hřiště
23:04 Kreis fámozně vychytává únik Zátopka!!!
22:45 Janovský je napadán hostujícím Kostelníkem
22:06 Janáč zkusil protlačit přihrávku na Bajtka, ovšem marně
21:01 Střelu Sikory Pinďák jednoduše chytá
20:01 Buly pro Kopřivnici
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:45 Martynkova přihrávka prošla až na Lasotu, toho ovšam zastavila hostující obrana
19:25 Kopřivnice na dvakrát v šanci míjí
18:05 Janovský na Fiedora, ten na Kyselého a následna střela nad
17:08 Stejně jako Kopřivnici se ani Třinci nepovedlo využít svou přesilovkovou výhodu a hra pokračuje v plném počtu na obou stranách
16:15 Kopřivnice zatím úspěšně odoláva všem pokusům třinecké přesilovky
15:07 Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
15:06 Toman nedovoleně "sejmul" Tomiczka
13:58 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #5 Jakub Kostelník (1:2)
13:58 Jakub Kostelník krosovou přihrávkou našel volného Tomana, který třineckému gólmanovi nedal jedinou šanci
13:21 Na míčku jsou teď více víďět domácí, chybí jim však lepší přesnost v zakončení
12:51 Pinďák vychytal obrovskou šanci domácích!
12:40 Drongův prudký pas na Janovského končí v rohu
11:04 Tomanovu střelu kryje domácí brankář Kreis!!
10:53 Domácí zvládli ubránit oslabení
10:23 Do úniku ve vlastním oslabení se dostal Drong, jeho přihrávka na dobíhajícího Fiedora však neprošla
09:53 Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
09:31 Rozhodčí maji ruce nahoře a Třinec půjde do čtyř
08:03 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #11 Jiří Martynek (1:1)
08:03 Adam Szkandera šikovně tečoval střelu Jirky Martynka a vyrovnává
05:45 Blízko k vyrovnání byl domácí Janovský, který se snažil obtočit kolem tyčky Pinďákovy brány
05:33 Po mele ve středním pásmu Jakub Kostelík střelou zpoza nohy prostřeluje domácího brankáře
05:32 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (0:1)
05:19 Lasotova střela z otočky končí až za mantinelem
04:26 Třinec zakládá útok od vlastní poloviny
03:41 Kreis si připisuje první zákrok po střele Kusze
03:01 Sikora zkusil střelu z půlky hřiště
01:47 Kopřivnice kombinuje na obranné polovině domácích
01:08 Třinec si hned na úvod zápasu vytvořil slibnou šanci, kdy se ke střele dostal Czernek, jeho pokus dokázal gólman vyrazit
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu pro domácí
00:00 Vážení diváci, vitáme vás u 8. kola národní ligy, kde dnes v domácí hale Třince proti sobě nastoupí FBC Intevo Třinec a jejich soupeř FBC Vikings Kopřivnice.