2:6
    Tomáš JANEK
    (Toman)

TJ Slovan Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 2:6
branky: 20. František Kyc, 26. Michal Kozelský - 6. Tomáš Janek, 13. Tomáš Janek, 22. Lukáš Michna, 25. Ondřej Holaň, 30. Jakub Kostelník, 49. Tomáš Janek; rozhodčí: Libor Gavlas - Adam Tietz; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 75; zásahy brankářů: Ivo Sikora 22, Lukáš Vernarský 1 - Adam Strážnický 17; po třetinách: 1:2, 1:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Při hře 5v5 Kopřivnice dala 1 gól, tím chci říct, že kdyby jsme byli koncentrovanější a disciplinovanější, mohli jsme hrát o body. Bohužel 3 přesilovky soupeře 3 góly, 2 nájezdy 2 góly. Tyhle situace soupeř trestal a proto zaslouženě vyhrál. Děkuji svému týmu, že se dokáže povzbudit a zatleskat si při důležitých a pěkných situacích. Nic jiného nám nezbývá. V Opavě musíme bodovat. Díky
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Po minulém víkendovém nezdaru, jsme potřebovali dnes naplno bodovat. Odvážíme si tři body, takže cíl úspěšně splněn. Ohledně zápasu, si myslím, že jsme byli lepším týmem a téměř celý zápas jsme měli pod kontrolou. Děkujeme soupeři za hru.
48:07 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #16 Jan Toman (2:6)
47:31 Vyloučen hráč #73 Dominik Vinárek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
47:00 Slovan se ujal míčku a čeká na správnou chvíli k útoku na protivníkovu branku
44:15 Hráč Slovanu se prokličkoval až k protivníkově bráně a vystřelil, bohužel bez úspěchu
42:11 Kopřivnice vytváří na Slovan velký nátlak
40:00 Tentokrát získal buly Slovan
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
35:42 Slovan ve třech běží na bránu, ale těsně před ní míček ztrácí
29:48 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #7 Martin Nehera (2:5)
29:35 Kopřivnice zakončila střelu z první přímo do brány
29:32 Vyloučen hráč #40 Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
28:33 Slovan je zpátky v plném počtu
28:30 Slovan dobře blokuje střely Kopřivnice
26:50 Slovan získává míček i přestože je v oslavení, ale Kopřivnice si ho bere zpět
26:30 Vyloučen hráč #30 Samuel Vitásek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
25:16 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #35 Kryštof Malina (2:4)
24:31 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #8 Jakub Kresta (1:4)
24:31 Slovan dostal gól pod nátlakem Kopřivnice v přesilovce
23:55 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
23:20 Kopřivnice agresivně útočí, zatímco se Slovan snaží ubránit svoji branku
21:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #6 Jiří Toman (1:3)
20:00 Právě začala druhá třetina zápasu
20:00 Střely v 1. části: 12:15
19:59 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #35 Kryštof Malina (1:2)
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
18:25 Slovan se zdržuje v obraně
12:43 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek z trestného střílení (0:2)
12:43 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Lukáš Vernarský družstva TJ Slovan Havířov
02:50 Slovan si převzal přesilovou formaci
02:43 Vyloučen hráč #21 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:00 Slovan zahrál nádherný zákrok s neůspěšným zakončením
00:00 Kopřivnice vyhrála buly